Nevyslovená pravda priateľky Toma Hollanda – Olivia Bolton

Olivia Bolton sa stala slávnou cez noc po tom, čo bola prichytená pri objímaní a bozkávaní s hercom Tomom Hollandom, hviezdou seriálu The Avengers, ktorý stvárňuje Spider-Mana. Po niekoľkých mesiacoch párovania oznámili rozchod v apríli 2020.

ObsahRaný život a rodina

Olivia Bolton sa narodila 20. januára 1996 v Nottinghame v Anglicku, ale od roku 2020 žije v Londýne. Má britskú národnosť a jej znamenie zverokruhu je Kozorožec. Jej rodičia stále žijú v Nottinghame, Oliviin otec je obchodník, zatiaľ čo jej matka Sophie Fish je v domácnosti. Olivia má mladšiu sestru Grace, ktorá sa profesionálne venuje baletu a študuje na Cardiffskej univerzite a je členkou Cardiff University Broadway Dance Society – v roku 2021 by mala promovať.

Oliviina staršia sestra Alice nedávno oznámila zasnúbenie so svojím dlhoročným priateľom Ashom McDermottom, svadba je naplánovaná na júl 2020. Alice je tiež absolventkou Cardiffskej univerzity, v roku 2017 získala titul MBBCh (Medicinae Baccalaureus, Baccalaureus Chirurgiae). Titul biomedicínskych vied na School of Biosciences na Cardiffskej univerzite.

O Oliviinom detstve sa vie len málo, pretože sa stala slávnou až v roku 2019, keď bol odhalený jej románik s Tomom Hollandom, a zatiaľ sa jej darí tajiť všetky súkromné ​​detaily svojho detstva.

Vzdelanie

Olivia zmaturovala na miestnej strednej škole v Nottinghame v roku 2014 a potom sa zapísala na Oxford Brookes University, kde v roku 2018 získala titul BA v obchodnej komunikácii.

Kariéra

Po absolvovaní Oxford Brookes University začala Olivia pracovať ako digitálna producentka v londýnskej spoločnosti v oblasti digitálnej produkcie.

Osobný život, bývalý priateľ, herec Tom Holland

Olivia sa od detstva priatelila so svetoznámym hercom Tomom Hollandom, keďže obaja pochádzajú z Veľkej Británie. Boli v kontakte ešte mnoho rokov po tom, čo sa Tom presťahoval do Los Angeles, aby sa venoval svojej hereckej kariére, a nakoniec ich spolu videli, keď sa zúčastnili koncertu ich obľúbenej hudobnej skupiny The Black Eyed Peas v júli 2019. Paparazzi ich prichytili, ako sa držia za ruky, objímajú a bozkávanie pri kúpe občerstvenia pred predstavením. Pár sa usilovne snažil udržať všetky podrobnosti o ich vzťahu v tichosti a na svojich účtoch na sociálnych sieťach len zriedka zverejňoval spoločné fotografie.

pridané notifikačná funkcia na Streda 17. júla 2019

Olivia tiež odstránila svoj účet na Instagrame, pretože jej príspevky boli zaplavené nenávistnými komentármi od Tomových fanúšikov, ktorí sa naňho hnevali, keď prerušil vzťah so svojou herečkou Zendaya – stretli sa na nakrúcaní filmu Spider-Man: Homecoming (2017), v ktorom Tom získal titulnú úlohu a Zendaya hrala Michelle MJ Jones. Začali sa stretávať mimo natáčania, nakoniec sa z toho vyvinula romantika, o ktorej sa však hovorilo, že je falošná a bola vytvorená na propagáciu filmov Spider-Man: Homecoming a Spider-Man: Far From Home (2019). Tom a Zendaya sa údajne rozišli začiatkom roka 2019 – Tomov vzťah s Oliviou začal v lete 2019.

Niektorí Tomovi fanúšikovia ho veľmi podporovali a boli radi, keď počuli, že má vzťah s niekým, kto je s ním nie pre jeho slávu alebo peniaze, jeden z Tomových sledovateľov dokonca našiel a zverejnil svoj vzájomná škola fotka na Twitteri. Za zmienku stojí, že Grace, Oliviina mladšia sestra a Tomov mladší brat Sam, sú tiež blízki priatelia, napriek tomu neoznámili nič o romantickom vzťahu.

Rozchod s Tomom Hollandom

5. apríla 2020 sa stalo známym faktom, že sa Tom a Olivia rozišli. Podľa Daily Mail UK , pár chodil deväť mesiacov a nakoniec sa rozhodol vrátiť k priateľstvu, ktoré mali.

Zdroj blízky bývalému páru sa o podrobnostiach tohto rozhodnutia podelil s Mail Online: „Tom a Olivia sú si veľmi blízki, ale nedávno sa rozhodli, že je pre nich najlepšie byť len priateľmi, a nie párom. Všetko to bolo veľmi priateľské a obaja si myslia, že je to tak najlepšie,“ povedal zdroj.

Kto je Tom Holland?

Oliviin bývalý priateľ Thomas Stanley Holland sa narodil 1. júna 1996 v Kingston-upon-Thames v Londýne v Anglicku. Tom, syn komika a spisovateľa Dominica Hollanda a fotografky Nicola Elizabeth Frost Holland, sa už od svojich raných rokov zaujímal o herectvo.

Jeho súrodenci, dvojčatá Sam a Harry (narodený v roku 1999) a Patrick (narodený v roku 2004), sú tiež zaneprázdnení natáčaním krátkych filmov, seriálov a reklám.

Po absolvovaní The BRIT School for Performing Arts and Technology získal Tom svoje prvé úlohy vo filmoch vrátane Arrietty (2010), The Impossible (2012) a How I Live Now (2013). Preslávil sa po získaní úlohy Petra Parkera/Spider-Mana vo filme Captain America: Civil War (2016). Neskôr si túto rolu zopakoval vo filmoch Spider-Man: Homecoming a Spider-Man: Far From Home (2019), kde si zahral po boku Roberta Downeyho Jr., s ktorým sa spriatelil aj v skutočnom živote. Ako Peter Parker sa objavil aj vo filmoch Avengers: Infinity War (2018) a Avengers: Endgame (2019).

Pred vzťahmi s herečkou Zendaya a jeho dlhoročnou priateľkou Oliviou Boltonovou mal Tom zrejme pomer s Ellou Purnell, keďže ich spolu videli vo februári 2017. Vo svojom rozhovore pre ELLE v júli 2019 Tom priznal, že je „určite vzťahový človek: „Vôbec nie som prelietavý typ, nie je to môj spôsob života“, povedal pre časopis.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Olivia má rada taliansku kuchyňu a jej obľúbeným jedlom je pizza. Jej obľúbeným cestovateľským cieľom je Grécko. Má rada plávanie a lyžovanie a so sestrou Grace často chodí do hôr, pretože ich vášeň pre horské lyžovanie je spoločná. Oliviin obľúbený nápoj je pivo.

Vzhľad, štýl oblečenia

Olivia má stredne dlhé blond vlasy a modré oči. Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,70 m), váži okolo 120 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-24-35. Čo sa týka štýlu oblečenia, rada nosí ležérny a športový vzhľad, no často ju možno vidieť v skromných stredných šatách a na vysokých opätkoch. Keď chodila s Tomom Hollandom, niekedy nosili zladené outfity a vyberali si podobné džínsy a tričká, keď navštevovali koncerty Robbieho Williamsa alebo The Black Eyed Peas. Olivia nemá tetovanie.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Olivie je okolo 300 000 dolárov . Pokiaľ ide o jej bývalého priateľa Toma Hollanda, jeho majetok sa odhaduje na toľko ako 15 miliónov dolárov . V poslednej dobe sa objavil vo viacerých super úspešných Marvel filmoch, takže sa očakáva, že sa jeho kariéra ešte rozvinie.