Nevyslovená pravda priateľky Malika Beasleyho – Montana Yao

ObsahKto je priateľka Malika Beasleyho Montana Yao? Wiki Bio

Montana Yao sa narodila v Pasadene v Kalifornii v USA 5. augusta 1997 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je modelka , ale možno známejšia ako priateľka Malika Beasleyho, slávneho amerického profesionálneho basketbalistu.

Detstvo a vzdelanie

Montanu vychovávala ako jediné dieťa v Pasadene jej matka Gina, ktorá vyrastala v údolí San Fernando a má anglický a írsky pôvod. jej otec Paul, ktorý prišiel do USA z Číny v roku 1965 a ktorý slúžil v americkej armáde v rokoch 1971 až 1974.

https://www.instagram.com/p/B_vN61QDNCO/

Paul pracuje v zábavnom priemysle, zatiaľ čo Gina je spolumajiteľkou odevnej spoločnosti JaggerEdge.

Montana sa začala zaujímať o modeling vo veľmi ranom veku – počas štúdia na strednej škole Maranatha si ju všimol modelingový skaut. Počas školy sa venovala rôznym športom a pri plánovaní kariéry modelky dodržiavala prísnu diétu. Po troch rokoch v Maranathe sa presťahovala na Malibu High School, z ktorej zmaturovala v roku 2015. Pracovala v Duke’s Malibu ako hosteska, aby sa finančne podporila pri svojej ceste nahor v modelingovom priemysle.

Kariéra ako modelka

Montana získala uznanie v roku 2016, keď vyhrala Miss Malibu Teen USA a potom súťažila v Miss California Teen USA, kde sa dostala do prvej desiatky. V súčasnosti je podpísaná s Newmark Models a pózovala pre niekoľko známych značiek vrátane Zary.

Montana je tiež freestyle rapperka a niekoľko jej rapujúcich videí bolo možné nájsť (keďže ich vymazala) nahraných na jej kanál YouTube, ktorý spustila 21. mája 2012, no odoberá ho len menej ako 500 ľudí.

Montana prevádzkuje svoju vlastnú webovú stránku, na ktorej si môžete rezervovať jej služby, pozrieť si jej obchod s tovarom vrátane hudby a kontaktovať ju s akýmikoľvek otázkami a/alebo návrhmi.

Milovať život a vzťah s Malikom

Montana sa s Malikom zoznámila na večierku v roku 2018, na ktorom ich zoznámil spoločný priateľ, a o pár dní neskôr spolu začali chodiť. Internetom sa šírili zvesti, že populárny basketbalista sa v roku 2018 stretával s niekoľkými ženami súčasne, ale to sa nepotvrdilo a po vyše roku vzťahu s Montanou, porodila ich syna Makaia Josepha Beasleyho , dňa 26. marca 2019.

Montana mala 21 rokov, keď sa Makai narodil a všeobecne sa verí, že to dieťa nebolo niečo, čo Malik a Montana plánovali. Nie sú zosobášení a nezdá sa, že by si v blízkej dobe plánovali vymeniť sľuby.

Montana mala kedysi dlhodobý vzťah, keď navštevovala strednú školu – boli spolu dva roky, kým sa po imatrikulácii rozišli.

Záľuby a iné záujmy

Montana má rada sviatky, pretože práve vtedy sa stretáva celá rodina, aby jedli, pili a zabávali sa – jej obľúbeným sviatkom sú Vianoce.

Má jeden strach, ktorým sú zemetrasenia, a povedala, ako zamrzne na mieste, aj keď pociťuje najmenšie možné otrasy. Montana má záujem o cestovanie a bola v niekoľkých štátoch USA. Tiež rada ochutnáva rôzne kuchyne a niektoré z jej obľúbených jedál sú cestoviny, tacos a koláč . Je tak trochu shopoholička, keďže chodí nakupovať oblečenie niekoľkokrát do týždňa, jej obľúbenou farbou je ružová.

Montana vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Brad Pitt a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Pán a pani Smithovci a franšízový Harry Potter.

Tiež rada sleduje televízne seriály – jej najobľúbenejší sú Priatelia.

Vzhľad a čistý majetok

Montana má 22 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,73 m, váži okolo 61 kg a jej dôležité štatistiky sú 34D-24-36. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Malika je údajne viac ako 6 miliónov dolárov.

Kto je Malik Beasley? Wiki Bio

Malik JonMikal Beasley sa narodil v Atlante v štáte Georgia USA 26. novembra 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Možno je najznámejší pre čas, ktorý strávil hraním basketbalu za Denver Nuggets, ktorí súťažia v Národnej basketbalovej asociácii (NBA).

Malik bol vychovaný v Atlante jeho otcom Michaelom Beasleym, ktorý bol profesionálnym basketbalovým hráčom v Čile, Portoriku a Dominikánskej republike, a jeho matkou Deenou, ktorá bola v domácnosti. Malik navštevoval školu svätého Františka kde začínal s basketbalom s priemerom 22,2 bodu a 2,9 asistencie na zápas a bol vyhlásený za hráča roka triedy 1A v Gruzínsku, ako aj do prvého tímu All-State Class A. Po imatrikulácii v roku 2014 sa zapísal na floridskú štátnu univerzitu na basketbalové štipendium, pričom mal okrem iných ponuky aj z Kalifornskej univerzity, Los Angeles a z University of Connecticut.

Strávil iba rok hraním univerzitného basketbalu, kým 9. augusta 2016 podpísal svoju nováčikovskú zmluvu s Denver Nuggets, pričom bol celkovo 19. výberom. Strávil s nimi štyri roky, ale veľa času na súde nemal, veľa času trávil na lavičke – pričom jeden z jeho najlepších výkonov bol 10. novembra 2016, keď zaznamenal 12 bodov za 15 minút. strávený v hre. Jeho najlepšie skóre bolo 1. februára 2019, keď mal 35 bodov proti Houston Rockets.

Od 5. februára 2020 hrá Malik za Minnesota Timberwolves.