Nevyslovená pravda priateľky Colina Kaepernicka – Nessa Diab

ObsahKto je Nessa Diab?

Nessa Diab sa narodila 6. mája 1981 v znamení Býka v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je to 39-ročná televízna a rozhlasová osobnosť, pravdepodobne najlepšie známa ako moderátorka Hot 97 a rôznych relácií MTV ako Girl Code, Teen Mom a The Real World. Nessa je známa aj tým, že je priateľkou Colina Kaepernicka, profesionálneho hráča amerického futbalu v Národnej futbalovej lige (NFL) a aktivistu za občianske práva.

Aká bohatá je teraz? Nessa Diab Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Nessa Diab odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila z jej úspešného zapojenia sa do zábavného priemyslu ako televíznej a rozhlasovej osobnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čo už! Vo vysielaní @HOT97 #nessa3to7 @nessaonair Vlasy @linodoesit Makeup @marcisaucenyc Šatník: Prepáčte mi @kaepernick7 mikinu 🥴

Príspevok zdieľaný používateľom NESSA (@nessnitty) 11. februára 2020 o 14:20 PST

Okrem toho sa predpokladá, že zdieľa bohatstvo svojho slávneho priateľa Colina Kaepernicka, ktorý má celkovú čistú hodnotu údajne viac ako 20 miliónov dolárov.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Nessa Diab sa narodila egyptský otec a matka z Blízkeho východu , ale je Američan podľa národnosti a patrí k zmiešanej etnickej skupine a praktizuje islam. Má dvoch bratov, ale mená a profesie jej rodičov a bratov zatiaľ médiám neprezradili. Svoje rané roky rozdelila medzi Los Angeles, Kaliforniu a Saudskú Arábiu kvôli práci svojho otca. Raz prezradila, že bola prítomná v Saudskej Arábii počas vojny v Perzskom zálive. Po imatrikulácii sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Berkeley, kde v roku 2001, len ako 20-ročná, ukončila bakalársky titul v odbore masová komunikácia.

Začiatky kariéry

Počas štúdia na vysokej škole Nessa Diab remixovala piesne a jednu s názvom Rydaz hrala vo vysielaní predtým, ako sa rozhodla pokračovať vo svojej kariére v rádiu. Jej kariéra odštartovala stážou v komerčnom rádiu Divoký 94,9 , so sídlom v San Franciscu v Kalifornii a vysielaný v oblasti San Francisco Bay Area. Nessa nakoniec začala pracovať na svojej vlastnej spravodajskej relácii The Baydestrian Report, ale okamžite získala prácu v ďalšej relácii s názvom West Coast Report na POWER 106 KPWR. Neskôr odišla z Wild 94.9, aby sa pripojila k ENERGY 92, tiež so sídlom v San Franciscu, ale neskôr sa vrátila do Wild 94.9, aby hostila nočné predstavenia, po ktorých sa pripojila k 101.5 JAMZ vo Phoenixe v Arizone, aby slúžila ako osobnosť dennej nočnej show on-air.

Vystúpte na výslnie

Nessa sa dostala do povedomia, keď začala pracovať na svojej vlastnej rádiovej relácii Nessa’s Night Show na Wild 94.9. Počas svojho pôsobenia tam robila rozhovory s množstvom celebrít a umelcov, čo jej v rokoch 2013 až 2015 vynieslo príležitosť pracovať ako moderátorka v komediálnej šou MTV Girl Code for Seasons 1 – 4. V roku 2013 pôsobila aj ako moderátorka. spolumoderátor hudobnej show 2013 MTV Woodie Awards, videoklipovej show MTV2 Ain't That America a show MTV2 Charlamagne & Friends. V nasledujúcom roku hostila Nessa denné ranné správy VH1 naživo a popkultúrnu talkshow Big Morning Buzz Live, po ktorých hostila aj také relácie MTV ako Real World: Ex-Plosion Reunion, Teen Mom Aftershow a The Real World Aftershow.

Hot 97 a Nedávne projekty

V roku 2015 sa Nessa pripojila k spin-off seriálu Girl Code Live a v tom istom roku získala uznanie odkedy začala pracovať v najlepšie hodnotenej hip-hopovej rádiovej stanici v New Yorku Hot 97, nahradí Angie Martinezovú ako moderátor relácie Popoludňajšia jazda. Po ňom nasledovalo hosťovanie filmov The Challenge: Battle Of The Bloodlines Reunion, Real Talk Aftershow a The Challenge: Rivals III Reunion, všetky v roku 2016.

V roku 2018 získala prácu ako hostiteľka talk show Talk Stoop od NBC Universal , na ktorej stále pracuje. Naposledy pôsobila aj ako moderátorka reality seriálu MTV Lindsay Lohan’s Beach Club v roku 2019. Okrem toho má vlastnú šou s názvom The Nessa Show on Hot 97.

Vzhľad a vitálna štatistika

Nessa Diab má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom váži približne 140 libier (63 kg). Jej vitálne štatistiky sú 42-25-35 a veľkosť podprsenky 42D.

Vzťah s Colinom Kaepernickom

Predtým, ako začala svoj vzťah s Colinom Kaepernickom, bola Nessa Diab romanticky zapletená do vzťahu s profesionálnym hráčom NFL Aldonom Smithom. Po ich rozchode začala Nessa chodiť s Colinom v júli 2015, čo aj oni potvrdil vo februári 2016.

Otvorený aktivista

Rovnako ako jej priateľ Colin Kaperenick, Nessa Diab je známa aj ako otvorená aktivistka a založili Spoznajte tábor svojich práv v roku 2016, ktorá predstavuje putovnú iniciatívu na posilnenie postavenia mládeže pre znevýhodnenú mládež.

Najnovšie získali finančné prostriedky na COVID-19 a vytvorili iniciatívu právnej ochrany pre obete nadmernej sily alebo porušovania občianskych práv. Súčasťou bola aj Nessa národná kampaň Perfectly Imperfect od Plan B One Step . Okrem toho slúži ako hostiteľka každoročného maturitného večierka pre znevýhodnené dievčatá, ako aj mentorka pre študentov z organizácií ako Dream Charter School v New Yorku. V roku 2018 dokonca spustila mentorský a štipendijný program v Lower East Side Girls Club.

Kto je jej priateľ? Colin Kaepernick Wiki/Bio

Colin Kaepernick sa narodil 3. novembra 1987 v znamení Škorpióna v Milwaukee, Wisconsin USA, americkej matke a afroamerickému otcovi. Jeho matka Heidi Russo ho dala na adopciu, a tak Colina vychovávali Rick a Teresa Kaepernickovi.

Má dvoch starších súrodencov, brata Kylea a sestru Devon. Rodina žila vo Fond du Lac vo Wisconsine, kde strávil svoje prvé roky, kým sa nepresťahoval do Turlocku v Kalifornii, keď mal štyri roky.

Stredoškolská amatérska kariéra

Vo veku ôsmich rokov začal Colin hrať futbal za mládežnícky tím ako hráč a defenzíva, ale ďalší rok hral na pozícii začínajúceho obrancu. Colin navštevoval John H. Pitman High School, kde bol študentom 4.0 GPA a kde hral futbal, bejzbal a basketbal. Vyznamenal sa vo všetkých troch športoch, keďže vo všetkých bol nominovaný do celoštátneho výberu. Školský futbalový tím priviedol k prvému víťazstvu v play-off v histórii školy a bol zvolený za najužitočnejšieho hráča Central California Conference.

Vysokoškolský futbal

Po imatrikulácii v roku 2006 bolo Colinovi ponúknuté niekoľko baseballových štipendií, ktoré odmietol, aby prijal futbalové štipendium z University of Nevada v Rene v roku 2007. Nakoniec bol vymenovaný za jedného z najlepších univerzitných quarterbackov v krajine a Western Athletic Ofenzívny hráč roka konferencie (WAC) v rokoch 2008 a 2010. V roku 2009 si ho v 43. kole draftu Major League Baseball vybralo Chicago Cubs, ale ponuku pokračovať vo futbale odmietol. Colin ukončil svoju vysokoškolskú kariéru s 10 098 yardmi pri prihrávke, 4 112 yardmi v rushingu, 82 touchdownmi pri prihrávke, 59 rushing touchdowns a 24 zásahmi. Sa stal prvý rozohrávač v histórii univerzitného futbalu divízie I FBS prejsť viac ako 10 000 yardov a ponáhľať sa viac ako 4 000 yardov. Akademicky si udržal priemer 4,0 bodov a v roku 2011 ukončil bakalársky titul v odbore Business Management.

Od hráča NFL po voľného agenta

V roku 2011 začal Colin Kaepernick svoju profesionálnu hráčsku kariéru po tom, čo ho San Francisco 49ers vybrali ako 36. celkovo v druhom kole draftu NFL. Spočiatku hrával na pozícii záložného rozohrávača, až kým ho v roku 2012 nepreradili na pozíciu začínajúceho obrancu. V tej istej sezóne priviedol tím k vystúpeniu na šampionáte Super Bowl XLVII v New Orleans, keď prehral s Baltimore Ravens so skóre 31:34. V ďalšej sezóne Colin viedol 49ers k dosiahnutiu NFC Championship Game, keď prehrali so Seattle Seahawks. Potom v roku 2014 podpísal s tímom šesťročné predĺženie zmluvy v hodnote až 126 miliónov dolárov, ale v nasledujúcich dvoch sezónach tím nezaznamenal žiadny väčší úspech, pretože vynechal play-off.

Hoci som nikdy nemal to potešenie stretnúť sa s Muhammadom Alim, mentoroval ma bez toho, aby ma stretol. V mnohých ohľadoch položil…

pridané Colin Kaepernick na Streda 6. decembra 2017

Nakoniec prezradil, že 49ers ho odvtedy plánovali podrezať sedel a neskôr pokľakol počas štátnej hymny na protest proti rasovej nerovnosti a policajnej brutalite ešte v roku 2016. Krátko nato sa rozhodol odstúpiť od zmluvy a v roku 2017 sa stal voľným hráčom.

Žaloba proti NFL

Po svojom odchode zo San Francisco 49ers Colin prežil mimosezónne a tréningové kempy na ďalšiu sezónu. Viedlo to k obvineniam, že bol vylúčený pre svoje politické názory na ihrisku, pretože hráč ako on si nedokázal nájsť tím. Colin preto v roku 2017 podal žalobu na NFL. Povedal, že majitelia ligy sa sprisahali, aby ho udržali mimo tímu. V roku 2019 bolo oznámené, že dosiahli dôvernú dohodu. Okrem toho hovoril s XFL a Alianciou amerického futbalu, aby za nich hral.