Nevyslovená pravda partnerky Rachel Maddow – Susan Mikula

ObsahKto je partnerka Rachel Maddow Susan Mikula? Wiki Bio

Susan Mikula sa narodila v New Jersey v USA 7. marca 1958, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je umelkyňa a fotografka , ale tiež známa tým, že je priateľkou slávnej moderátorky americkej televíznej relácie Rachel Maddow.

Raný život a vzdelanie

Susan bola vychovávaná spolu so svojou staršou sestrou v New Jersey a New Hampshire, ich otcom, ktorý bol maliar, a ich matkou, ktorá pracovala v miestnej spoločnosti ako sekretárka.

Rachel Maddow Susan Mikula, chystám sa vám ukázať fotku Rachel Maddow. Potom, čo vám ukážem túto fotku Rachel...

pridané Termín novinky na Nedeľa 14. septembra 2014

Vyrastala so záujmom o umenie a tiež počas navštevovania verejnej strednej školy v New Hampshire sa začala zaujímať o herectvo a tvorivé písanie a bola fyzicky aktívna v rôznych športoch, ako je futbal a volejbal. Susan maľovala vo svojom voľnom čase a potom, čo dostala svoj prvý fotoaparát, sa začala zaujímať o fotografiu.

Po imatrikulácii v roku 1976 sa zapísala na Hampshire College v Amherste v štáte Massachusetts a v roku 1980 promovala s titulom Bachelor of Arts.

Kariéra umelca

Svoju kariéru odštartovala po zápise na vysokú školu a niekoľko rokov sa venovala umeleckému priemyslu, kým v roku 1998 usporiadala svoju prvú samostatnú výstavu fotografií v miestnej galérii.

Susan sa špecializuje na fotografovanie krajiny a pokračovala v usporiadaní výstav v niekoľkých veľkých mestách v USA, ako je New York City, San Francisco a Los Angeles v Kalifornii a Miami na Floride. Jedna z jej najväčších a najvýznamnejších výstav bola v roku 2009, keď predstavila svoju prácu v TJ Walton Gallery v Massachusetts za účasti svojej partnerky Rachel.

V roku 2010 sa v nej objavila prvá show American Device Recent Photographs , a potom pracovala na svojich troch sériách krajinárskych fotografií s názvom American Bond. V roku 2017 sa stala členkou umeleckého programu Art in Embassies a niektoré jej fotografie vytvorené pre tento program kúpilo Veľvyslanectvo Spojených štátov amerických Art in Embassies.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pridajte sa k nám DNES od 16:00 do 17:00 v @georgelawsongallery na špeciálnej umeleckej diskusii s Georgeom Lawsonom, ktorá bude predstavovať môj obraz „La Ocupación č. 1“ a umelecké diela od kolegov JUSTINE FRISCHMANN, TAMA HOCHBAUM, SUSAN MIKULA a OLIVIA SPRINKEL. Dúfam že Ťa tam uvidím! #bethwaldman #bethdavilawaldman #georgelawsongallery #painting #contemporarypainting #millvalley #sfarts #mvac #millvalleyartscommission #marinarts #sfada #artgallery #artcollector #sfaialumni #wellesleyalum #womenartists #contemporaryhosanchlamaart #contemporaryhosankusprinkum

Príspevok zdieľaný používateľom WaldmanArts (@waldmanartschronicles) 7. marca 2020 o 13:43 PST

Ako uviedla počas rozhovoru, medzi Susanine hlavné vplyvy a ľudí, ktorí ju inšpirujú, patria americký maliar a filmár Julian Schnabel, zosnulý americký maliar a sochár Edwin Parker 'Cy' Twombly Jr. a zosnulá americká abstraktná maliarka Agnes Bernice. Martina.

Milujte život a vzťah s Rachel Maddow

Susan sa zoznámila so svojou priateľkou Rachel Maddow v roku 1999, keď ju Susan najala, aby jej pomáhala so záhradou – v tom čase Rachel pracovala na získaní titulu Juris Doctor. Obaja išli na prvé rande na podujatie Ladies Day on the Range organizované Národnou asociáciou strelcov. Momentálne spolu žijú na ich farme v západnom Massachusetts, pričom majú byt aj na Manhattane.

Niektorí Susanini fanúšikovia veria, že je bisexuálka a že mala dlhodobý vzťah s chlapcom, keď študovala na vysokej škole, pričom údajne spolu chodili viac ako tri roky, kým sa rozišli. O tom, že ju ženy priťahujú, zistila počas štúdia na strednej škole, no dlho to skrývala, kým sa cítila pripravená vyjsť zo skrine.

Záľuby a iné záujmy

Susan sa o históriu zaujíma už od dospievania a prečítala množstvo kníh o dôležitých historických udalostiach, akými sú druhá svetová vojna, balkánske vojny a vyvraždenie rodiny Romanovcov. Zaujíma sa aj o iné druhy umenia, ako je sochárstvo a písanie, a vyskúšala si ich, ale priznala, že v nich nie je taká dobrá ako vo fotografii.

Je milovníčkou zvierat a mačky sú jej obľúbené, je zástankyňou ochrany ohrozených druhov a zástancom organizácie People for Ethical Treatment of Animals (PETA).

Z času na čas rada sleduje filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek a hercov sú Amanda Seyfried, Rachel McAdams a Ryan Gosling, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú okrem iného Dear John, The Notebook a Remember Me.

Susan rada cestuje a bola po celých USA kvôli práci aj zábave, pričom niektoré z jej obľúbených miest sú Miami a Los Angeles. Niekoľkokrát bola aj v Európe, dovolenkovala v Grécku, Chorvátsku a Anglicku.

Vzhľad a čistý majetok

Zuzana má 62 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,62 metra a váži okolo 61 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Rachel je údajne viac ako 7 miliónov dolárov.

Kto je Rachel Maddow? Wiki Bio

Rachel Anne Maddow sa narodila v Castro Valley v Kalifornii v USA 1. apríla 1973 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Známa je najmä vďaka hosťovaniu The Rachel Maddow Show, ako aj tým, že v rokoch 2005 až 2010 publikovala rovnomennú rozhlasovú talkshow.

Rachel bola vychovaná v Castro Valley spolu so svojím starším bratom Davidom, ich matkou Elaine, ktorá pracovala ako administrátorka školského programu, a ich otcom Robertom B. Maddowom, ktorý bol kapitánom amerického letectva a právnikom. Rodina je katolícka a vysoko náboženská a veľa vecí bolo v rodine zakázané, takže pre Elaine a Roberta to bol šok, keď zistili, že Susan chodí s dievčaťom. Rachel navštevovala strednú školu v Castro Valley a po imatrikulácii v roku 1991 sa zapísala na Stanfordskú univerzitu, kde v roku 1994 ukončila bakalársky titul v odbore verejná politika. Počas jej prvého ročníka publikovali vysokoškolské noviny článok o tom, že je lesbička, čo jej rodičia zistili. von o tom.

Pokračovala vo vzdelávaní na Lincoln College v Oxforde na štipendiu Rhodes a v roku 2001 získala titul doktor filozofie.

Svoju kariéru začala v roku 1999, keď sa pripojila k rádiovej stanici WRNX ako ich rozhlasová moderátorka. Potom sa pripojila k WRSI, kde hosťovala ich show Big Breakfast, po dvoch rokoch, keď bola pozvaná do Air America, kde hostila rannú show Unfiltered, a potom v apríli 2005 začala hosťovať svoju vlastnú The Rachel Maddow Show. Jednou z jej najnovších prác bolo spustenie podcastu Bag Man v októbri 2018.

Je tiež spisovateľkou, v roku 2012 vydala svoju prvú knihu Drift: The Unmooring of American Military Power, po ktorej v októbri 2019 nasledovala jej druhá kniha Blowout: Corrupted Democracy, Rogue State Russia, and the Richest, Most Destructive Industry na Zemi.

Ako niekto, kto sa zaujíma o politiku, Rachel v prezidentských voľbách v roku 2008 nikoho nepodporila a uviedla, že „seba nevidím ako Obamovu podporovateľku“.

Od svojich tínedžerských rokov trpí cyklickou depresiou a uviedla, že niekedy nemá vôľu žiť, ale útechu nachádza v cvičení, spánku a rybolove. Objavila sa v niekoľkých televíznych seriáloch, ako napríklad v komédii Tracey Ullman's State of Union v roku 2010 a Saturday Night Live v roku 2011. v súčasnosti vyjadruje Vesper Fairchild v superhrdinskom seriáli Batwoman.

Rachel získala množstvo ocenení za svoju prácu v oblasti vysielania, vrátane troch cien Emmy v roku 2017.