Nevyslovená pravda partnerky Juliusa Peppers Claudia Sampedro

ObsahKto je Claudia Sampedro?

Claudia Sampedro sa narodila v Havane na Kube 27. októbra 1989 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a teraz má americkú aj kubánsku národnosť. Je modelkou a hviezdou sociálnych sietí , ale kto by mohol byť známy tým, že je priateľkou bývalého hráča amerického futbalu Juliusa Peppersa.

Detstvo a vzdelanie

Claudia strávila prvých šesť rokov svojho života v Havane, keď sa jej kolumbijskí rodičia potom rozhodli presťahovať do Miami na Floridu v USA – otec začal pracovať ako taxikár, matka pracovala v miestnom supermarkete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Claudiou Sampedro 🇨🇺🇲🇦♏️ (@claudiasampedro)

Claudia sa začala zaujímať o modeling vo veľmi ranom veku a športom sa začala venovať už na základnej škole, keď behala na dráhe a hrala futbal. Svoju modelingovú kariéru odštartovala už v druhom ročníku na strednej škole, no stále sa sústredila na vzdelanie – Claudia sa tiež zaujímala o herectvo a bola členkou školského dramatického krúžku, kde sa objavila v niekoľkých hrách, ktoré sa na škole hrali. Po imatrikulácii v roku 2007 , zapísala sa na vysokú školu na štúdium kozmetológie a v roku 2011 ukončila bakalársky titul.

Claudiina kariéra

Predtým, ako začala pracovať ako modelka na plný úväzok, Claudia pracovala ako plastická chirurgička v Miami.

Svoju prvú zmluvu podpísala s talentovým agentom Johnom Casablancasom vo veku 16 rokov a on jej pomohol s prvými foteniami, čo nakoniec viedlo k tomu, že Claudia sa objavila na titulnej strane niekoľkých časopisy ako Mixed Magazine a Face 2 Face Magazine. V roku 2011 podpísala zmluvu s doplnkovou spoločnosťou Nutri Sup, ktorá výrazne zvýšila jej čisté imanie. Nasledujúci rok sa Claudia objavila v Pittbullovom hudobnom videu Don’t Stop the Party, potom v roku 2016 bola obsadená do televíznej reality show WAGS Miami, kde si zahrali aj Darnell Nicole a Hencha Voigt.

Sleduje päť dievčat, ktoré majú problémy v milostnom živote a navzájom si pomáhajú.

Stala sa aj podnikateľkou, keď spustila svoju značku oblečenia WPOISE, ktorá vyrába oblečenie pre fit ženy.

Claudia je populárna na niekoľkých sociálnych sieťach, pričom jej hlavným účtom je Instagram, na ktorom ju sleduje viac ako 1,1 milióna fanúšikov, a odovzdala viac ako 2 600 obrázkov, z ktorých väčšina je zameraná na jej prsia a zadok. Na Twitteri je aktívna od apríla 2011 a zhromaždila viac ako 150 000 sledovateľov, pričom tweetuje približne raz za mesiac.

Claudia je pomerne populárna aj na Facebooku, na ktorom ju sleduje viac ako 300 000, pričom bola aktívna aj na TikTok a mala viac ako pol milióna sledovateľov a viac ako dva milióny lajkov, kým svoj účet z neznámych dôvodov odstránila.

Milovať život a vzťah s Juliusom Peppersom

Začiatkom roku 2011 začala Claudia vzťah s Reggiem Bushom, bývalým hráčom amerického futbalu, ale chodili spolu menej ako rok, kým sa rozišli – hovorí sa, že Claudia sa rozišla, pretože Reggie bol voči nej násilný.

Začiatkom roku 2014, keď sa stretla s Juliusom Peppersom, mala Claudia už dve deti Elijaha Faysona a Keana Skye, ale neidentifikovala otca (otcov) detí.

S Júliusom ju zoznámil spoločný kamarát na večierku a po pár dňoch spolu začali chodiť. V septembri 2015 ona sa im narodil syn Amaresito Peppers , a pár je stále spolu, dodnes sa zdá, že sa obaja dohodli, že sa nezoberú, aby sa možno vyhli všetkým komplikáciám s papiermi.

Od novembra 2020 Claudia chodí s Juliusom, nevydala sa a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Claudiným obľúbeným koníčkom je cestovanie a pracovne aj zábavne sa pohybovala po celých Spojených štátoch, a hoci najradšej navštevuje turistické atrakcie a veľké a rušné mestá, príležitostne si rada oddýchne aj v prírodných lokalitách a opustených miestach. Bola aj vo viacerých európskych krajinách ako Anglicko, Francúzsko či Španielsko.

Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, pričom počas svojich tínedžerských rokov niekoľkokrát dobrovoľne pracovala v útulku pre zvieratá.

Claudia je fyzicky veľmi aktívna a každý týždeň má tri až štyri tréningy v posilňovni.

Ste otvorené dvere, ktoré nikto nemôže zavrieť. Hojnosť je vaše rodné právo ✨

pridané claudia sampedro na Štvrtok 16. augusta 2018

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou po večeroch, Claudia rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek Willom Smithom, Jasonom Stathamom a Juliou Robertsovou, ako napríklad Seven Pounds, The Transporter a The Runaway Bride.

Vek a výška

Claudia má 31 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži približne 58 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 400 000 dolárov Júliusov čistý majetok je údajne viac ako 60 miliónov dolárov.

Kto je Julius Peppers?

Julius Frazier Peppers sa narodil vo Wilsone v Severnej Karolíne v USA 18. januára 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Študoval na základnej škole Bailey, potom sa presťahoval na strednú školu Southern Nash a potom sa zapísal na strednú strednú školu Southern Nash.

Bolo to na strednej škole, keď sa Julius začal zaujímať o futbal a trénoval ho Ray Davis – počas svojho pôsobenia v Southern Nash Senior hral Julius defenzívneho a bekajúceho hráča a bol menovaný medzi „najnebezpečnejšími obrancami v štáte“. . Július tiež hral basketbal a behal dráhu, pričom vyhral štátne majstrovstvá na 400 metrovej dráhe, sa stal prvým študentom Southern Nash Senior, ktorému sa to podarilo .

Po imatrikulácii v roku 1998 sa zapísal na University of North Carolina a pripojil sa k ich futbalovému tímu Tar Heels – po absolvovaní o štyri roky neskôr bol draftovaný do National Football League (NFL) Carolina Panthers. Július hral za Panthers do roku 2010, kedy podpísal zmluvu na 91,5 milióna dolárov s Chicago Bears a zostal s nimi až do roku 2014, kedy bol vymenený do Green Bay Packers, a podpísal s nimi trojročný kontrakt. V roku 2017 sa Julius vrátil do Caroliny Panthers a oficiálne odišiel do dôchodku 1. februára 2019.

Je to filantrop, ktorý vo februári 2009 venoval svojej vysokej škole 500 000 dolárov na podporu černošských študentov.