Nevyslovená pravda partnerky Charlieho Hunnama Morgana McNelis

ObsahKto je Morgana McNelis?

Morgana McNelis je americká umelecká a luxusná dizajnérka šperkov, ktorá je známa svojou vlastnou značkou – Maison de Morgana. Známa je však zrejme najmä vďaka dlhodobému vzťahu s anglickým hercom Charlie Hunnam , známy tým, že sa objavil v televíznom seriáli Sons of Anarchy a vo filme King Arthur: Legend of the Sword z roku 2017.

Raný život, bio a vzdelávanie

Bola to Morgana McNelis narodený v znamení zverokruhu Panny dňa 7thseptembra 1983, v štáte Georgia, USA, teda americkej národnosti a bieleho etnika.

pridané Neoficiálna fanpage Charlie Hunnam na Sobota 9. januára 2016

Má sestru menom Marina Milori. So silným ocenením šperkov, no zároveň fascinovaná procesom ručnej výroby, po ukončení stredoškolského vzdelania, Morgana začala navštevovať hodiny výroby šperkov. Vo veku 20 rokov sa zapísala na William Holland School of Lapidary Arts, kde sa naučila pokročilé remeselné techniky, ako aj prácu s drahými kovmi. Okrem toho absolvovala rôzne kurzy týkajúce sa módy, umenia a obchodnej administratívy.

Kariéra

Morganino prvé obchodné úsilie sa datuje do roku 2007, keď si po boku svojej sestry Mariny otvorila klenotníctvo .

Avšak kvôli globálnej finančnej kríze, ktorá sa označuje aj ako veľká recesia, ktorá otriasla svetom medzi rokmi 2007 a 2009, bola nútená ho krátko nato zavrieť. Potom sa ponorila do módneho priemyslu, kde pracovala ako modelka.

V roku 2011 Morgana slúžila ako asistentka kostýmov v hororovom thrilleri Isolation, pričom neskôr v tom roku debutovala na obrazovke ako aj vystupovanie za kamerou – produkovala a objavila sa v jednej z hlavných úloh v krátkom kriminálnom horore s názvom 187: The McKenna Murders.

V roku 2012 spojila svoje skúsenosti s modelingom so zmyslom pre módu a pomocou vlastných „nekonvenčných“ metód výroby šperkov, Morgana uviedla na trh vlastnú značku jedinečných šperkov s názvom Dom Morgana , so sídlom v Los Angeles, Kalifornia. Jej prvá kolekcia – Black Magik 2012 – bola založená na mytologických základoch, inšpirovaná filmami pokrývajúcimi mýtické témy, ako sú legendy o kráľovi Artušovi a Draculovi, s miernym vplyvom starovekého Egypta a Osmanskej ríše.

Pozostával z kusov „haute noir“ vrátane náhrdelníkov, náramkov, prsteňa a náušníc vyrobených z bieleho bronzu a mosadze. Kolekcia Morgana, ovplyvnená renomovanými návrhármi, menovite Alexandrom McQueenom a Riccardom Tiscim, rýchlo prilákala zákazníkov, vrátane niekoľkých celebrít ako Zac Efron a Winona Ryder, aby sme vymenovali aspoň dve.

Jedinečná estetika jej kúskov upútala pozornosť produkčného štábu televízneho kriminálneho seriálu Sons of Anarchy spoločnosti FX, takže krátko po tom, čo sa jej šperky stali súčasťou seriálu, nosili ich členovia motorkárskeho gangu Sons of Anarchy.

V roku 2013 vytvorila BC Armor Collection pre charitatívnu organizáciu Boot Campaign. Inšpirovaný 2. svetovou vojnou a na počesť jej starého otca, ktorý bol členom amerického letectva, ako aj celej padlej americkej armády, mal za cieľ pomôcť propagovať vlastenectvo a zvyšovať povedomie. Predstavovala hviezdu ako jeden z najuznávanejších amerických vlasteneckých symbolov, ktorý pozostával z náramkov a náhrdelníkov vyrobených z bieleho bronzu, mosadze a mincového striebra. Všetky príjmy z predaja tohto projektu smerovali na pomoc vojnovým veteránom a ich rodinným príslušníkom.

V roku 2014 sa McNelis objavil v krátkom, kritikou uznávanom komediálnom dramatickom filme s názvom Acting 101.

Okrem toho sa značka špecializovala na takzvané „bridge“ šperky, spájajúce eleganciu s dosiahnuteľnosťou a kráčajúcu po tenkej hranici medzi luxusom a bižutériou, pozostávajúcou z kúskov kombinujúcich obyčajné kovy s drahými kameňmi.

S kvalitou akou je prvoradý ako aj jeho eklektický vzhľad, Morgana Kusy boli uvedené na stránkach rôznych populárnych časopisov a publikácií, ako sú okrem iného GQ, US Weekly, Red Book a Accessories Magazine.

Okrem obchodov v LA je značka Maison de Morgana prítomná v niekoľkých veľkých globálnych maloobchodných reťazcoch, od štátov po Európu a Japonsko.

Osobný život

McNeil je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 140 libier (63 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-29-37. Má blond až svetlohnedé vlasy a modré oči.

Hoci Morgana a Charlie sa prvýkrát stretli v roku 2005 na natáčaní športovej kriminálnej drámy Green Street Hooligans a krátko nato sa začal ich vzťah. Avšak, obe bytia tajnostkársky o ich osobnom živote sa to dostalo na verejnosť až v roku 2014. O dva roky neskôr v roku 2016 pár oznámili svoje zasnúbenie.

S ňou dlhý termín partnerka Morgana býva na ich ranči v Kalifornii, kde žijú ďaleko od pozornosti médií, pestujú ekologickú záhradu a chovajú hospodárske zvieratá.

Charlie Hunnam

Charles Matthew ‘Charlie’ Hunnam sa narodil 10thapríla 1980, v Newcastle-upon-Tyne v Anglicku, mladší syn Jane Bellovej a Williama Hunnama. Zapísal sa na Queen Elizabeth Gymnázium v ​​Penrith, Cumbria, ale bol vylúčený pre zlé správanie. Neskôr navštevoval Cumbria College of Art and Design, kde vyštudoval dejiny filmu a filmovú teóriu.

Charlieho prvé veľké vystúpenie na obrazovke sa udialo v roku 1999, keď bol obsadený ako Nathan Maloney v televíznom seriáli Queer as Folk, po ktorom si zdokonalil svoje schopnosti v sérii vystúpení, ako napríklad v titulnej úlohe nominovaného na Zlatý glóbus v roku 2002. film Nicholas Nickleby, oscarovú historickú drámu Cold Mountain z roku 2003, ako aj dramatický triler Children of Men, nominovaný na Oscara.

Prielom v Hunnam „s hereckú kariéru došlo v roku 2008, keď bol obsadený, aby stvárnil hlavnú postavu Jacksona ‚Jaxa‘ Tellera, vodcu rovnomenného cyklistického gangu v televíznom seriáli Sons of Anarchy, v ktorom pokračoval až do roku 2014.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Charliem Hunnamom (@charliematthewhunnam) dňa 27. mája 2015 o 13:52 PDT

V roku 2016 Hunnam hral v hlavnej úlohe životopisnej drámy o majorovi Percivalovi Fawcettmovi s názvom The Lost City of Z, zatiaľ čo v roku 2017 sa dostal do centra pozornosti ako kráľa Artuša v trháku Guya Ritchieho King Arthur: The Legend of the Sword. Charlie Najnovšie herecké angažmá a objavenie sa v ďalšej produkcii Ritchieho, v akčnej kriminálnej komédii The Gentlemen z roku 2019.

Čistá hodnota

Keď už hovoríme o čistom majetku 36-ročnej Morgany McNelisovej od polovice roku 2020, zdrojov mať odhadnutý že sa pohybuje okolo sumy 1 milión dolárov, ktorú získala predovšetkým vďaka obchodnému úspechu svojej klenotníckej značky Maison de Morgana.