• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda partnerky Billa Skarsgarda – Alida Morberg

Nevyslovená pravda partnerky Billa Skarsgarda – Alida Morberg

ObsahKto je Alida Morberg?

Alida Morberg sa narodila 30. januára 1985 vo Švédsku a je herečkou, no možno najznámejšou je priateľka herca Billa Skarsgarda. Jej partner je známy svojou prácou vo filmovej sérii It, v ktorej stvárnil tancujúceho klauna Pennywise. Na druhej strane pracovala na niekoľkých filmoch so sídlom vo Švédsku, vrátane Solsidan a Gangster.

Čistá hodnota Alidy Morbergovej

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Alidy Morberg odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v hereckej profesii od začiatku 21. storočia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujem ju, ahoj. . . #alidamorberg #alidamorbergfans #alidamorbergfanpage #likeforlike #alidaindra #alidaindramorberg #l4l #lizamorberg

Príspevok zdieľaný používateľom Alida Morbergová (@indraindra.2) 25. júna 2020 o 14:54 PDT

Vzhľadom na to, aký vážny je jej vzťah s Billom, pravdepodobne ťaží aj z jeho úspechu, pretože jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, a to vďaka početným hitom v pokladniach.

Život a kariéra

Alida je dcérou herca Pera Morberga, ktorý je známy svojou prácou na rôznych švédskych televíznych a filmových projektoch. Vyrastala v malom mestečku Lilla Edet vo švédskom Vastra Gotaland, kde objavila lásku k herectvu. Nakoniec nasledovala kroky svojho otca, prvýkrát sa objavila vo filme Gangster v roku 2007.

Potom sa začala remeslu venovať viac, účinkovala v projektoch ako Insane, Maria Wern – Stum Sitter Guden, Rosor, Kyssar och Doden či Stockholm Stories. Posledný film sleduje príbeh piatich ľudí, ktorí sa stretnú počas upršaného novembra v Štokholme. Pre túto prácu si získala trochu popularity a potom sa objavila v horore Sensoria v roku 2915 a v tom istom roku vo filme Beck – Rum 302, ktorý je súčasťou filmovej série Martina Becka. Jedným z jej najnovších projektov je škandinávska šou Čierne jazero .

pridané Alida Morbergová na Pondelok 26. januára 2015

Partner – Bill Skarsgard

Bill je synom herca Stellana Skarsgarda, ktorý je známy svojou prácou v rôznych významných filmoch, vrátane The Hunt for Red October, Good Will Hunting, Piráti z Karibiku, niekoľkých filmoch Marvel Cinematic Universe (MCU) a Mamma Mia! filmy. Vyrastal so siedmimi súrodencami v rodine hercov, z ktorých väčšina by sa venovala herectvu. Jeho rodina podporovala veľmi kreatívny životný štýl, ktorý umožňoval deťom prejaviť sa a venovať sa tomu, po čom túžili.

V roku 2000 debutoval ako profesionálny film vo švédskom filme White Water Fury, v ktorom spolupracoval s Rafaelom Edholmom a Emilom Forseliusom.

Potom urobil niekoľko televíznych projektov, aj keď väčšina z nich bola zameraná na filmovú prácu, medzi ktoré patrili Arn – Kráľovstvo na konci cesty a Kenny začína. V roku 2010 začal získavať uznanie za svoju prácu vo filme Simple Simon a tento komediálny film bol vybraný ako vstup krajiny na Oscara v kategórii Najlepší cudzojazyčný film. Za svoj výkon bol odmenený cenou Guldbagge.

Vzostup na popredné miesto – Bill Skarsgard

Skarsgard pokračoval v práci na miestnych projektoch v nasledujúcich rokoch, vrátane Behind Blue Skies, Anna Karenina a The Crown Jewels.

V roku 2013 bol obsadený do svojej prvej dlhodobej televíznej úlohy v seriáli Netflix Hemlock Grove ako Roman Godfrey, produkoval Eli Roth a vychádzal z rovnomenného románu od Briana McGreevyho. Prehliadka sa zameriava na jeho postavu, pretože v ich fiktívnom meste sa začnú diať mnohé podivné udalosti, ktoré ho vedú k vyšetrovaniu spolu s nováčikom v meste. Relácia sa vysielala tri sezóny a mala veľký úspech.

To mu otvorilo ďalšie príležitosti a v roku 2016 bol obsadený do svojho prvého veľkého filmu v Hollywoode, The Divergent Series Allegiant, film je pokračovaním filmu Insurgent, ktorý je založený na trilógii Divergent od Veronicy Rothovej.

Film mal vyjsť v dvoch častiach, ale po negatívnych recenziách a bombovom útoku v pokladniach kín pokračoval nikdy nevytvorené . O rok neskôr pracoval na filme Atomic Blonde, v ktorom si zahrali Charlize Theron a James McAvoy a je založený na grafickom románe The Coldest City od Antonyho Johnstona.

Medzinárodný úspech – to a iné projekty

V roku 2017 dostal Bill jednu zo svojich doteraz najvýznamnejších úloh, keďže bol vo filme obsadený ako Pennywise the Dancing Clown. to . Film je založený na rovnomennom románe Stephena Kinga, ktorý rozpráva príbeh o skupine siedmich detí, ktoré začnú prenasledovať titulárne stvorenie.

Film bol veľmi úspešný, stal sa najlepšie zarábajúcim hororom všetkých čias a bol vyhlásený za jeden z najlepších filmov roka. Jeho úspech viedol k vytvoreniu pokračovania.

Medzitým získal množstvo ďalších ponúk v Hollywoode, vrátane vedľajšej úlohy v Deadpool 2 v ktorom sa objavil ako mutant Zeitgeist. Vo filme si zahrali Ryan Reynolds a Josh Brolin a je založený na rovnomennej postave Marvel Comics. Film bol tiež ďalším úspechom, zarábal vysoko v pokladniach a držal titul najlepšie zarábajúceho filmu s hodnotením R približne rok.

V roku 2019 si zopakoval svoju úlohu vo filme It – Chapter Two, ktorý nedosiahol taký úspech ako prvý film.

Osobný život

Alida je vo vzťahu s Billom už niekoľko rokov a v roku 2018 oznámili, že majú a dieťa . Obaja zostávajú spolu, hoci neprejavili túžbu pokračovať v manželstve. V posledných rokoch bola zaneprázdnená výchovou ich dieťaťa, a tak neprijala veľa hereckých ponúk. Mimo práce je veľmi súkromnou osobou, nemá žiadne účty na sociálnych sieťach a drží sa pre seba. Nezobrazuje sa ani v žiadnom z Billových účtov.