Nevyslovená pravda partnera Petea Wentza – Meagan Camper

ObsahKto je Meagan Camper?

Meagan Jane Camper sa narodila 2. mája 1989 v znamení Býka v Carrolltone v štáte Ohio v USA a je to 30-ročná módna modelka, ktorá sa pravdepodobne najviac uznáva za prácu pre značky ako Closet Case Vintage, American Eagle a Urban. Planéta. Je tiež známa tým, že je priateľkou Petea Wentza, slávneho rockového hudobníka a člena skupiny Fall Out Boy.

Aká bohatá je teraz? Meagan Camper Čistá hodnota

Čistý majetok Meagan Camper je viac ako 1 milión dolárov, ktorý získala vďaka svojej úspešnej kariére modelky a spolupráci s rôznymi módnymi a odevnými značkami. Okrem toho pravdepodobne zdieľa čistý majetok svojho slávneho manžela, ktorý sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tento účes a make-up od môjho boos @peckisme @jasminrobleshair

Príspevok zdieľaný používateľom Meagan Jane Camper (@meagancamper) 1. februára 2020 o 21:00 PST

Raný život, národnosť, etnicita

Meagan Camper strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Carrollton – informácie o jej rodičoch a prípadných súrodencoch neboli médiám odhalené. Žila v Knoxville aj Nashville v Tennessee. Jej národnosť je americká a patrí k belošskej etnickej skupine.

Profesionálna modelka

Meagan Camper si urobila meno tým, že sa venovala profesionálnej kariére v módnom priemysle ako modelka. Zastupoval ju AMAX , agentúra so sídlom v Nashville, Tennessee, do roku 2011, potom podpísala zmluvu s Two-Time Management do roku 2015. Meagan získala uznanie po tom, čo sa objavila v Summer 2010 Lookbook pre značku Closet Case Vintage spolu s Mindy White.

V nasledujúcom roku účinkovala v kampani s názvom We The People pre American Eagle a potom sa objavila v kampani pre kolekciu ukrajinskej streetwear značky Urban Planet Spring 2013. Okrem toho Meagan modelovala okrem iného pre Beachmint, Kill City a Zuriick.

Vzhľad a vitálna štatistika

Krásna modelka má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 9 palcov (1,77 m), pričom jej hmotnosť je okolo 128 libier (58 kg) – jej dôležité štatistiky nie sú známe, ale jej typ postavy je štíhly.

Popularita vďaka vzťahu s Petom Wentzom

Meagan Camper a Pete Wentz sa stretli v roku 2011, práve v čase, keď bol zapojený do procesu rozvodu s Ashlee Simpsonovou.

Začali spolu randiť a ich vzťah sa dostal na verejnosť, keď ich spolu s jeho synom Bronxom Mauglím (narodeným 20. novembra 2008) videli v New Yorku. Po dvoch rokoch randenia pár oznámil, že Meagan je tehotná s ich prvým dieťaťom a porodila syna, menom Saint Lazslo 20. augusta 2014. Pár privítal svoje druhé dieťa a Peteovo tretie, dcéra menom Marvel Jane Wentz , dňa 13. mája 2018. Rodina momentálne býva v Los Angeles v Kalifornii.

Kto je jej partnerom? Pete Wentz Krátka Wiki/Bio

Jej dlhoročný priateľ Peter Lewis Kingston Wentz III sa narodil 5. júna 1979 v znamení Blížencov vo Wilmette v štáte Illinois v USA afro-jamajského, nemeckého a anglického pôvodu. Je najstarším z troch detí, ktoré vychovával jeho otec Pete Wentz II., ktorý pracoval ako právnik, a jeho matka Dale Wentz, ktorá bola poradkyňou pre prijímanie na strednú školu.

Má brata Andrewa a sestru Hillary. Pete je vnukom Arthura Winstona Lewisa, ktorý pôsobil ako veľvyslanec USA v Sierre Leone. Išiel do New Trier High School a potom sa zúčastnil North Shore Country Day School , a keď tam bol menovaný All-State futbalista. Po imatrikulácii v roku 1997 sa Pete zapísal na DePaul University, aby študoval politológiu, ale zanechal kariéru v hudobnom priemysle.

Začiatky kariéry

Pete Wentz začal svoju hudobnú kariéru ako súčasť chicagskej hardcore punkovej scény. Bol členom kapiel ako „First Born“, ktorá vznikla v roku 1993, „Arma Angelus“ a „Racetraitor“, aby sme vymenovali aspoň niektoré. V roku 2001 Pete spoluzaložil pop-punkovú skupinu „Fall Out Boy“ spolu s basgitaristom „Arma Angelus“ Joeom Trohmanom a s hlavným spevákom a gitaristom Patrickom Stumpom.

Pete bol basgitarista a Joe hlavný gitarista, ku ktorému sa čoskoro pridal bubeník Andy Hurley.

Rise to Fame, Studio Albums, Hiatus

V roku 2002 vydal „Fall Out Boy“ split EP s názvom Project Rocket/Fall Out Boy spolu s pop-punkovou kapelou „Project Rocket“. Po ňom nasledovalo ich mini-EP Fall Out Boy's Evening Out With Your Girlfriend v roku 2003. V tom istom roku skupina vydala svoj debutový štúdiový album Take This To Your Grave, po ktorom podpísali nahrávaciu zmluvu s Island Records, a vydali EP My Heart Will Always Be The B-Side To My Tongue (2004). Druhý štúdiový album kapely, Spod Korku , vyšiel v roku 2005 a priniesol singel Sugar, We’re Goin Down, ktorý sa dostal na 8. miesto v americkej hitparáde Billboard Hot 100, zatiaľ čo album sa umiestnil na 2. mieste v americkej hitparáde Billboard 200.

V roku 2007 skupina vyprodukovala svoj tretí štúdiový album Infinity On High s takými úspešnými singlami ako This Ain't A Scene, It's An Arms Race a Thnks Fr Th Mmrs – album sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka Billboard 200 a získal platinový certifikát. RIAA. Predtým, ako si kapela v roku 2009 dala prestávku, vydala svoj štvrtý štúdiový album s názvom Folie à Deux (2008), ktorý debutoval na 8. mieste amerického rebríčka Billboard 200.

Návrat „Fall Out Boy“ a pokračujúci úspech

Vo februári 2013 ohlásili 'Fall Out Boy' svoj návrat piatym albumom s názvom Save Rock And Roll s hlavným singlom My Songs Know What You Did In The Dark (Light Em Up, ktorý sa umiestnil na vrchole amerického rebríčka Billboard 200. koncom roka vydali aj EP PAX AM Days v spolupráci s produkovaným Ryanom Adamsom.

Ich šiesty štúdiový album American Beauty/American Psycho (2015) bol ich tretím albumom číslo 1 v rebríčku US Billboard 200, o tri roky neskôr nasledoval ich siedmy album s názvom Mania, ktorý sa dostal aj na prvé miesto amerického rebríčka Billboard 200 a neskôr ten istý album. ročník EP Lake Effect Kid.

'čierne karty'

Počas prestávky albumu „Fall Out Boy“ Pete Wentz v júli 2010 spolu so speváčkou Bebe Rexhou, bubeníkom Spencerom Petersonom a gitaristom Nateom Pattersonom spoluzaložil ska/elektropopovú skupinu „Black Cards“. Vydali svoj debutový singel Club Called Heaven s rapperom Chiddym, v septembri 2010, potom množstvo skladieb cez ich oficiálnu stránku a YouTube, ako napríklad singel Dr. Jekyll And Mr. Fame. Okrem toho mali plán na LP v lete 2011, no Rexha a Patterson kapelu opustili a venovali sa iným projektom. Takže finále kapely bolo EP Use Your Disillusion v roku 2012, po ktorom sa rozpadli.

Iné projekty

Okrem svojej priamej hudobnej kariéry je Pete Wentz vlastníkom nahrávacej spoločnosti DCD2 Records. Okrem toho sa od svojho spustenia angažuje v módnom priemysle Utajené priemyselné odvetvia , odevnú spoločnosť, ešte v roku 2005. O dva roky neskôr otvoril nočný klub ‘Angels & Kings’ v New Yorku, no v roku 2012 bol zatvorený. Vedie aj produkčnú spoločnosť Bartskull Films a moderuje show Best Ink. Okrem toho je Pete známy ako menšinový vlastník tímu United Soccer League Championship – Phoenix Rising FC.

Autor

Pete Wentz vydal svoju prvú knihu s názvom The Boy With The Thorn In His Side v roku 2005. O štyri roky neskôr oznámil, že pracuje na limitovanej komiksovej sérii s názvom Fall Out Toy Works, ktorú napísal Brett Lewis. Vychádzala v rokoch 2009 až 2013. Na knihe Grey sa potom podieľal spolu s novinárom Jamesom Montgomerym. Kniha vyšla v roku 2013.