• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda partnera Evangeline Lilly – Normana Kaliho

Nevyslovená pravda partnera Evangeline Lilly – Normana Kaliho

ObsahKto je Norman Kali?

Norman Kali sa narodil v roku 1978 na Havaji v USA. Je asistentom produkcie, režisérom a príležitostným hercom, ale možno najznámejším je dlhodobým partnerom herečky Evangeline Lilly. Jeho partnerka sa preslávila v televíznom seriáli Lost, v ktorom stvárnila Kate Austenovú. V posledných rokoch je známejšia vďaka svojej práci vo filmovej trilógii Hobit a Marvel Cinematic Universe, v ktorej hrá Hope van Dyne alebo Wasp.

Čistá hodnota Normana Kaliho

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Normana Kaliho odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré zarobil úspechom v rôznych snahách v zábavnom priemysle, keď počas svojej kariéry pracoval na mnohých televíznych reláciách a filmoch. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho partnera, pričom Lilly má čistý majetok odhadovaný na viac ako 20 miliónov dolárov.

Raný život a kariéra

V mladom veku sa Norman zameral na filmovú tvorbu a podieľal sa na tvorbe rôznych filmových projektov.

Keďže vedel, čo chce robiť, čoraz viac ho nezaujímalo pokračovanie v tradičnom vzdelávacom systéme – ako 16-ročný sa rozhodol odísť zo školy a začal pracovať na rôznych príležitostných prácach v meste.

Po dvoch rokoch sa rozhodol ísť za svojim snom a začal si hľadať prácu v produkciách, ktoré sa natáčali na Havaji. Jeden z jeho prvých projektov bol vo filme Slzy slnka , v ktorej riešil lokačné práce, logistiku a špeciálne efekty. Vo vojnovom filme si zahral Bruce Willis v úlohe poručíka, ktorý vedie tím amerických vojakov na záchranu lekára v Nigérii, kde prebieha občianska vojna.

pridané Slzy slnka na Utorok 3. júla 2012

Mnohí z afrických hercov vo filme sú bývalí utečenci, ktorí žijú v USA.

Ďalšia kariéra v oblasti zábavy

Kali potom pracovala na filme 50 First Dates, v ktorom si zahrali Drew Barrymore a Adam Sandler, a sleduje príbeh sukničkárky, ktorá sa zamiluje do učiteľa umenia, no zistí, že má anterográdnu amnéziu, vďaka ktorej na neho každý deň zabudne. Rozhodol sa pomôcť jej zapamätať si ho a získať si ju na ďalších 50 dní. Film bol veľmi úspešný a inšpiroval sa k rôznym medzinárodným remakom.

Potom získal produkčnú úlohu v seriáli Lost na Havaji, keď sa stretol so svojím budúcim partnerom.

Šou vysielaná na ABC a sleduje príbeh pasažierov dopravného lietadla, ktoré sa zrútilo na tajomný ostrov v južnom Pacifiku. Prehliadka potom obsahuje množstvo záhadných udalostí počas jej trvania zvážiť jedna z najväčších šou všetkých čias, ktorá získala množstvo ocenení vo viac ako šiestich sezónach vysielania. Norman potom pracoval na filmoch Dress, North Shore a The Big Bounce av roku 2009 sa podieľal na produkcii filmu Tropic Thunder. Jedným z jeho najnovších projektov je film The Hobbit: The Desolation of Smaug, v ktorom si zahral aj jeho partner.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Majte skvelý týždeň — #evangelinelilly #thesquickerwonkers #nicoleevangelinelilly #stratený #kateausten #katherineausten #hobbit #tauriel #thedesolationofsmaug #thebattleofthefivearmies #marvel #mcu #marvelcinematicuniverse #antmanandthewasp #antman #hovengauldglapaman2

Príspevok zdieľaný používateľom 𝐄𝐯𝐚𝐧𝐠𝐞𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐋𝐢𝐥𝐥𝐲 | 𝐀𝐜𝐭𝐫𝐞𝐬𝐬 (@evangelinen.lilly) 11. mája 2020 o 5:57 PDT

Partnerka – Evangeline Lilly

Evangeline vyrastala v Alberte v Kanade ako prostredné dieťa troch detí, kde jej otec pracoval ako učiteľ, zatiaľ čo jej matka bola manažérkou. V mladom veku bola veľmi atletická a akademická, pričom počas navštevovania strednej školy WJ Mouata mala množstvo úloh. Po imatrikulácii sa zapísala na vysokú školu a pracovala v niekoľkých zamestnaniach, aby jej pomohla zaplatiť školné. Zažila automobilovú prácu, čašníčku a prácu letušky.

Aj keď neprejavila záujem o herectvo, objavila ju Ford Modeling Agency, keď sa prechádzala ulicami Kelowny.

Po zvážení zavolala do agentúry, čo viedlo k tomu, že sa objavila v niekoľkých reklamách a mala veľmi malé úlohy v Kingdom Hospital a Smallville. Potom získala svoju najväčšiu rolu po úspešnom konkurze do seriálu Lost, rolu, ktorú neočakávala, že vyhrá. Bola takmer preobsadzovaná, pretože bolo pre ňu ťažké získať pracovné vízum, aby mohla tráviť čas na Havaji – show by sa ukázala ako úspešná a výrazne zvýšila jej kariéru.

Kariéra po strate – Evangeline Lilly

Evangeline bola ďalej obsadená vo filme The Hurt Locker, ktorý pozdvihol jej kariéru ďalej, keďže film získal Oscara aj vďaka jej prínosu.

Potom bola obsadená do filmu Afterwards a potom rozšírila svoju kariéru ako spisovateľka detských kníh. To ju viedlo k vytvoreniu skupiny The Squickerwonkers, ktorú intenzívne propagovala počas 2010-tych rokov. Po krátkej prestávke v hraní sa potom vrátila do Real Steel, keďže ju scenár filmu dojal, film videl jej prácu. vedľa Hugh Jackman a Dakota Goyo.

Krátko na to pokračovala vo filmoch a stala sa súčasťou trilógie Petera Jacksona Hobit, prequelových filmov k trilógii Pán prsteňov. Jej postava nebola pôvodne súčasťou kníh, ale bola napísaná v ktorej je známa stratégia Jacksonovej adaptácie.

Úlohu vzala, pretože bola fanúšikom Tolkienových kníh, a na túto rolu musela prejsť rozsiahlym tréningom. V roku 2015 bola vtedy obsadenie v superhrdinskom filme Ant-Man a neskôr si svoju rolu zopakovala vo filmoch Ant-Man and the Wasp a Avengers: Endgame. Jedným z jej najnovších filmových projektov je Krajina snov, v ktorej pracovala po boku Garyho Oldmana a Armieho Hammera.

Osobný život

Norman začal vzťah s Lilly v roku 2010. Pred ich vzťahom bola vydatá za Murrayho Honea, s ktorým sa po roku rozviedla.

Počas svojho pôsobenia v Lost bola tiež vo vzťahu s Dominicom Monaghanom. Norman teraz má dve deti s Lilly – obaja priznali, že neveria v manželstvo, ale zvažujú, že to urobia neskôr, okrem iného, ​​na daňové účely.

V roku 2020 sa Evangeline dostala do kontroverzie, keď online uviedla, že neverí v karanténu, čo viedlo k veľkej kritike počas pandémie koronavírusu. Neskôr sa za svoje výroky ospravedlnila a priznala, že sa mýlila.