Nevyslovená pravda partnera Deiona Sandersa – Tracey Edmonds

ObsahKto je Tracey Edmonds, partnerka Deiona Sandersa? Wiki Bio

Tracey Elaine Edmonds sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 18. februára 1967 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je televízna producentka a podnikateľka , ale možno známejšia ako priateľka Deiona Sandersa, slávneho bývalého hráča amerického futbalu a baseballu.

Detstvo a vzdelanie

Tracey bola vychovaná po boku svojho mladšieho brata Michaela McQuarna, ktorý je teraz filmovým producentom a režisérom, ich otcom, ktorý bol obchodník, a ich matkou právničkou. Tracey vyrastala ako organizovaná a zodpovedná osoba, keďže jej rodičia boli väčšinu času v práci a ona sa musela starať o brata.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Wow Fam.. Uplynul ďalší rok a opäť MÁM NARODENINY! Mám 2 požiadavky na narodeniny 1. Nebudeme sa pýtať, koľko mám rokov 2. Môžeme predstierať, že toto je aktuálna fotka. Obchod? Aj keď naozaj... VŠETKÝCH VÁS MOC MILUJEM a SOM TAK VĎAČNÝ za krásnu energiu a lásku, ktorú mi dávate každý deň! Ďakujem BOŽE za ďalší rok a za požehnanie. Ďakujem mojim synom Brandonovi a Dylanovi, @deionsanders a mojim úžasným priateľkám za to, že ma držali v DVIHU! #aquarianalltheway ✌❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Tracey Edmondsová (@traceyeedmonds) 18. februára 2020 o 6:19 PST

Navštevovala verejnú strednú školu v Los Angeles, kde sa väčšinou zamerala na štúdium, ale bola aj fyzicky aktívna pri futbale a tenise. Po imatrikulácii sa zapísala na Stanfordskú univerzitu, kde v roku 1987 ukončila bakalársky titul v odbore psychobiológia a v roku 2004 získala doktorát podnikania na Southern University v Baton Rouge v Louisiane.

Kariéra filmového producenta

Tracey odštartovala svoju kariéru po promócii v roku 1987 a nasledujúcich 10 rokov pracovala ako filmová producentka, kým sa preslávila v roku 1997, keď produkovala komediálny film Soul Food s Vanessou Williamsovou, Vivicou A. Fox a Niou Longovou v hlavných úlohách. rodina, ktorá je na pokraji rozpadu, film vyhral šesť ocenení a bol nominovaný na 11 ďalších.

V roku 2000 pôsobila ako výkonná producentka komediálneho seriálu Soul Food: The Series, ktorý získal sedem ocenení National Association for the Advancement of Colored People (NAACP) Image Awards a bol nominovaný na 31 ďalších, ktoré seriál bežal do roku 2004.

Od roku 2004 do roku 2009 bola Tracey výkonnou producentkou komediálneho dramatického seriálu College Hill, v ktorom hrali Willie Macc a JayTee Thompson a ktorý sleduje osem vysokoškolákov, ktorí sa snažia zložiť skúšky a zároveň sa zabaviť. V roku 2011 vyrobila komediálny dráma film Jumping the Broom , ktorá získala tri ocenenia a bola nominovaná na 13 ďalších. V roku 2015 bola výkonnou producentkou romantickej komédie With This Ring s Reginou Hall a Jill Scott, ktorá získala jednu cenu a bola nominovaná na ďalších osem.

Približne v rovnakom čase vytvorila Tracey sériu reality Deion's Family Playbook, ktorá sleduje život jej priateľa Deiona Sandersa.

V roku 2014 začala spolumoderovať zábavný spravodajský program Extra, za svoj výkon vyhrala cenu Emmy a do roku 2017 moderovala show, pričom v roku 2016 moderovala aj seriál súťaží reality Queen Boss. V auguste 2018 bola výkonnou producentkou pre dramatický seriál Games People Play, ktorý sleduje tri ženy, ktoré sa snažia stať sa profesionálnymi športovkyňami. Najnovšia práca Tracey bola na mysterióznom kriminálnom filme The Postcard Killings v roku 2020, v ktorom si zahrali Jeffrey Dean Morgan a Famke Janssen a sleduje amerického detektíva, ktorý vyšetruje vraždu svojej dcéry v Londýne.

Iné obchodné aktivity

Od roku 1993 pôsobí Tracey ako generálna riaditeľka (CEO) a prezidentka svojho vlastného podniku Edmonds Entertainment v hodnote niekoľkých miliónov dolárov, pričom pracuje v tomto odvetví vrátane filmov, televíznych seriálov a relácií. V roku 2006 nastúpila do štúdia Our Stories Films ako ich prevádzkový riaditeľ (COO) a prezident deväť rokov, pričom v januári 2015 odchádza, aby prevzal úlohu poradcu správnej rady guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera.

Od augusta 2012 dodnes Tracey pracuje ako generálna riaditeľka, šéfredaktorka a prezidentka vlastnej značky životného štýlu a wellness AlrightNow, pričom je tiež členkou národnej správnej rady amerického producentského združenia.

Ocenenia a vyznamenania

V roku 2002 bola Tracey odmenená cenou časopisu Ebony Magazine pre vynikajúce ženy v marketingu a komunikácii, po ktorej v roku 2004 získala ocenenie Volunteers of America Legacy of Leadership Award.

Niektoré z ďalších ocenení získala v roku 2005 cenu National Organization for Women’s Excellence in Media Award, cenu Emmy za vynikajúci program v oblasti zábavy v roku 2016 a cenu Aliancia pre ženy v médiách SoCal Genii Award for Excellence in Entertainment, tiež v roku 2016.

Milujte život a vzťah s Deionom Sandersom

5. septembra 1992 sa Tracey vydala za Kennetha ‚Babyface‘ Edmondsa, ktorý je spevákom, skladateľom a hudobným producentom. Krátko po svadbe im porodila prvého syna Brandona a v apríli 2001 druhého syna Dylana.

Rozvod Tracey a Kennetha bol ukončený 22. júna 2007 a Kenneth sa v roku 2014 oženil s Nicole Pantenburgovou.

V roku 2008 začala Tracey chodiť s Eddiem Murphym, slávnym americkým hercom, komikom a spevákom, no ich vzťah vydržal len pár mesiacov. Od roku 2012 Eddie chodí s Paige Butcher (a má 10 detí).

Od roku 2012 je Tracey vo vzťahu s Deionom Sandersom. Deion bol ženatý s Carolyn Chambers v rokoch 1989 až 1998 a porodila mu dve deti . Potom bol v rokoch 1999 až 2013 ženatý s Pilar Biggers Sanders a porodila im tri deti.

DNEŠNÝ SNAP: Deion Sanders z NFL Network a priateľka producentka/podnikateľka Tracey Edmonds

pridané EURweb.com na štvrtok 24. októbra 2019

Vyzerá to tak, že Tracey a Deion sa rozhodli nemať spolu žiadne deti a nevzali sa, no presťahovali sa k sebe krátko po tom, čo spolu začali chodiť, a momentálne bývajú v Los Angeles.

Záľuby a iné záujmy

Tracey je zaneprázdnená žena, ktorá si len ťažko hľadá voľný čas na veci, ktoré rada robí popri práci. Je veľkou fanúšičkou stand-up komédie a je dobrými priateľmi so Stevom Harveym, ktorý je známy tým, že moderuje rodinnú hernú show Family Feud. Jedným z jej hlavných koníčkov je cestovanie a aspoň raz bola takmer vo všetkých štátoch USA, pričom pri mnohých príležitostiach bola aj v Európe, pričom navštívila krajiny ako Anglicko, Francúzsko a Taliansko.

Je milovníčkou zvierat, rada sa venuje charitatívnej činnosti a darovala peniaze niekoľkým neziskovým organizáciám, ktoré sa venujú znevýhodneným deťom a veteránom.

Tracey rada pozerá komediálne filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leslie Nielsen, Eddie Murphy a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Airplane!, Meet Dave a Runaway Bride.

Vzhľad a čistý majetok

Tracey má 53 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,71 m) a váži približne 60 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 30 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok spoločnosti Deion je údajne viac ako 40 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Víkendová práca v zákulisí promo fotenia pre #GamesPeoplePlay! GamesPeoplePlay má premiéru @BET TUES 23. apríla 10/9 c bezprostredne po #BeingMaryJane! Nemôžem sa dočkať, až uvidíte!! Posielam víkendovú LÁSKU! ✌❤️ @laurenlondon @ronejae @karenobilom @parkermckennaaa @jackielong @barrybrewerjr @kendallkyndall @msshaunrobinson @vanessajsimmons #edmondsentertainment

Príspevok zdieľaný používateľom Tracey Edmondsová (@traceyeedmonds) 10. marca 2019 o 15:45 PDT

Kto je Deion Sanders? Wiki Bio

Deion Luwynn Sanders sa narodil vo Fort Myers na Floride v USA 9. augusta 1967, takže jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. V súčasnosti pracuje ako športový analytik po 14 rokoch pôsobenia v Národnej futbalovej lige (NFL).

Deion vyrastal vo Fort Myers a hral futbal, bejzbal a basketbal, zatiaľ čo navštevoval strednú školu North Fort Myers. Po imatrikulácii v roku 1985 si ho vybral bejzbalový tím Kansas City Royals, ale rozhodol sa s ním nepodpísať a navštevovať Floridskú štátnu univerzitu byť ich futbalovým a bejzbalovým hráčom a pre nich bežeckou dráhou. V roku 1988 dostal od Športovej siene slávy v Oklahome cenu Jima Thorpea.

Po promócii sa stal futbalistom, ale pokračoval v hraní bejzbalu na čiastočný úväzok a deväť rokov hral so štyrmi tímami. Je známy tým, že hral s The New York Yankees od 22. júna 1988 do roku 1991, keď podpísal zmluvu s Atlanta Braves, a potom v roku 1997 s Cincinnati Reds, kde s nimi zostal jednu sezónu, potom si dal trojročnú prestávku a vrátil sa do the Reds v roku 2001. V tom istom roku začal hrať za Syracuse Chiefs, potom na konci roka odišiel z baseballu.

V NFL začal hrať v roku 1989, keď podpísal zmluvu s Atlanta Falcons, a zostal s nimi až do roku 1993.

V roku 1994 začal hrať za San Francisco 49ers, potom 9. septembra 1995 prestúpil do Dallas Cowboys. K Washingtonu Redskins sa pripojil v roku 2000, keď s nimi podpísal sedemročnú zmluvu, ale už po roku skončil. V roku 2004 sa vrátil, aby hral za Baltimore Ravens, ale nakoniec odišiel z hrania v januári 2006, keď vstúpil do siete NFL ako ich športový analytik.

Deion je tiež rapper a jeho debutový album Prime Time vyšiel v roku 1994. Je tiež spisovateľom, keďže spolu s J. M. Blackom napísal svoju autobiografiu s názvom Power, Money & Sex: How Success Almost Ruined My Life. Deion je filantrop, ktorý daroval nezverejnené množstvo peňazí pre tých, ktorí v roku 2005 zasiahol hurikán Katrina, a vyzval všetkých ostatných športovcov, aby venovali aspoň 1 000 dolárov na vec.