• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda otca Shia LaBeoufa - Jeffrey Craig Labeouf

Nevyslovená pravda otca Shia LaBeoufa - Jeffrey Craig Labeouf

Obsah



Kto je Jeffrey Craig LaBeouf?

Shia LaBeouf sa v posledných rokoch stal hollywoodskou hviezdou, no za ním sa skrýva búrlivá minulosť, ktorú poznačil životný štýl jeho rodičov, závislosť, chudoba a ďalšie problémy. To platí najmä pre jeho otca Jeffreyho Craiga LaBeoufa, ktorý sa stretol s mnohými problémami vrátane väzenia, o ktorom budeme hovoriť v článku.

Nevyslovená pravda Jeffreyho Craiga LaBeoufa

Jeffrey bol ženatý so Shaynou Saide, s ktorou má jedno dieťa, teraz slávneho herca Shia LaBeoufa.

Jeffrey má francúzsky cajunský pôvod z Louisiany v USA a je podľa náboženstva kresťan. Ako vojenský veterán si v živote vypestoval závislosť od alkoholu a Shia s ním chodil na stretnutia Anonymných alkoholikov. Jeffrey bol v minulosti tiež drogovo závislý a bol v programe drogovej rehabilitácie na liečbu závislosti od heroínu. Jeho rodičia sa rozviedli po neschopnosti vyriešiť problémy medzi oboma partnermi, najmä finančné.

Potom už Jeffreyho život nebol taký, ako bol dva roky vo väzení od roku 1981 do roku 1983. pokus o znásilnenie , a teraz je na úteku pred americkou políciou po tom, čo v roku 2014 porušil svoje registračné požiadavky ako odsúdený sexuálny delikvent. Podľa zdrojov teraz Jeffrey žije v San Juan de Dios v Kostarike.

Shia LaBeouf Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Shia Saide LaBeouf sa narodil 11. júna 1986 v Los Angeles, Kalifornia, USA, jeho rodičia sú iného vierovyznania, no on sám o sebe hovorí, že je Žid a hovorí, že mal obrad Bar micva, ale bol aj pokrstený v kostole Anjel Pána.

Aj keď mal Shia ťažké detstvo, so svojimi rodičmi stále dobre vychádza a oboch ich podporuje.

Kvôli svojmu problematickému detstvu bol väčšinu času doučovaný doma, hoci navštevoval 32nd Street Visual and Performing Arts Magnet v Los Angeles a Alexander Hamilton High School.

Začiatky kariéry

Už od útleho veku sa zaujímal o komédiu a vystupovanie, len aby sa vyhol zlému manželstvu svojich rodičov.

Začal vystupovať v komediálnych kluboch, keď mal len 10 rokov, a keď bol starší, začal sa viac zaujímať o herectvo. Debutoval ako Joey v televíznom filme Raňajky s Einsteinom (1998) a o dva roky neskôr bol vybraný pre svoju prvú pozoruhodnú rolu ako Louis Stevens v televíznom komediálnom seriáli Even Stevens – v rokoch 2000 až 2000 účinkoval vo viac ako 60 epizódach. 2003 a v roku 2004 sa objavil vo filme I, Robot, nominovanom na Oscara, v hlavnej úlohe s Willom Smithom, zatiaľ čo v roku 2005 hral v historickej dráme Najväčšia hra, akú kedy hrala, po boku Stephena Dillana a Eliasa Koteasa, zatiaľ čo v roku 2006 mal hlavnú úlohu v kriminálnej dráme Sprievodca rozpoznaním vašich svätých.

Vystúpte na výslnie

Shia pokračoval vo svojej kariére veľmi úspešne, najprv s hlavnou úlohou v kriminálnej dráme Disturbia (2007) a potom bol vybraný pre rolu Sama Witwickyho vo filme Transformers, ktorý si rolu zopakoval v dvoch pokračovaniach. Potom v roku 2008 stvárnil Mutta Williamsa v pokračovaní série Indiana Jones Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky, v hlavnej úlohe po boku Harrisona Forda a Cate Blanchett.

Jeho ďalšou veľkou úlohou bola titulná rola vo filme Charlie Countryman s Evanom Rachel Woodom a Madsom Mikkelsenom, zatiaľ čo v roku 2016 hral v romantickej dráme American Honey so Sashou Lane a Riley Keough.

Shia si v posledných rokoch zahral ako John McEnroe vo filme Borg verzus McEnroe (2017) a ako James Lort vo filme Honey Boy (2019), ktorý aj napísal. Naposledy sa objavil v komediálno-dramatickom filme The Peanut Butter Falcon (2019), v ktorom si zahrali Zack Gottsegen, Ann Owens a Dakota Johnson a teraz pracuje na niekoľkých filmoch, The Tax Collector, ktorý je momentálne v postprodukcii a nakrúca Pieces of a Woman, v ktorej si zahrá s Vanessou Kirby a Bennym Safdiem.

Shia LaBeouf Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Shia sa objavil vo viac ako 55 filmoch a televíznych seriáloch a stal sa hollywoodskou hviezdou s množstvom ocenení, vrátane Daytime Emmy Award v kategórii pre výnimočného herca v seriáli pre deti, za prácu na televíznom seriáli Even Stevens. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Shia LaBeouf dnes oslavuje 34. narodeniny. Svet ohromil rolou Sama Witwickyho v Transformers vo veku iba 21 rokov. Zároveň sa podieľal na trileroch Paranoja a Oko Sokolovo. Ďalšie úlohy, ktoré stoja za zmienku, by boli Borg a McEnroe (2017), Charlieho anjeli (2003), Oceľové srdce (2014) a Elastic Heart v duete so Siou v roku 2015. #shialabeouf #transformers #disturbia #charliesangels #borgandmcenroe #fury #elasticheart #eagleseye

Príspevok zdieľaný používateľom Filmové novinky (@aktuelnostiofilmu) dňa 11. júna 2020 o 6:25 PDT

Jeho úspech pridal k jeho bohatstvu a podľa zdrojov sa jeho čistý majetok odhaduje na 25 miliónov dolárov, a to začiatkom roku 2020.

Shia LaBeouf je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,76 m), pričom váži približne 158 libier ~ 72 kg. Má tmavohnedé vlasy a zelené oči.

Osobný život Shia LaBeoufa, randenie, priateľka, manželstvo, rozvod

Shia je od svojho vstupu do šoubiznisu známy niekoľkými významnými vzťahmi. Jeho prvý vzťah bol s americkou herečkou, speváčkou a skladateľkou Hilary Duff v roku 2002. V roku 2004 začal chodiť s Čínou Breznerovou a ich románik trval až do roku 2007.

O dva roky neskôr nadviazal vzťah s Carey Mulligan, anglickou herečkou, ktorý trval od októbra 2010. Potom nadviazal romantický vzťah so stylistkou Karolyn Pho, ktorý sa však po dvoch rokoch skončil.

V roku 2012 sa stretol s Miou Goth na natáčaní filmu Nymfomaniak a obaja sa vzali v roku 2016. Bohužiaľ v roku 2018 Shia povedal, že sa rozišli a rozviedli.

Odvtedy bola Shia v krátkodobom romániku s FKA Twigs, anglickou speváčkou a skladateľkou, narodenou Tahliah Debrett Barnett.

Podľa správ je Shia momentálne single.