Nevyslovená pravda o rozvode Aryn Drake-Lee s Jesse Williamsom

ObsahKto je bývalá manželka Jesseho Williamsa Aryn Drake-Lee? Wiki Bio

Aryn Drake-Lee sa narodila v Chicagu, Illinois, USA, 12. decembra 1981 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Aryn je realitná maklérka , ktorá získala verejné uznanie po tom, čo sa vydala a neskôr rozviedla Jesse Williams, známy americký herec a filmový režisér a producent.

Detstvo a vzdelanie

Aryn bola vychovávaná ako jediné dieťa v Chicagu jej bielym otcom, ktorý bol obchodníkom, a černošskou matkou, ktorá učila na miestnej strednej škole. Jej rodičia mali veľa problémov so svojimi rodinami, pretože nepodporovali ich rozhodnutie vziať si niekoho inej farby pleti.

Jesse Williams a jeho manželka Aryn Drake-Lee si idú zaplávať do bazéna svojho hotela South Beach.

pridané Myšlienky Meredith - Greyova anatómia na štvrtok 4. júla 2013

Aryn študovala na French American International School v San Franciscu v Kalifornii, kde sa naučila hovoriť a písať po francúzsky aj španielsky a bola aj fyzicky aktívna, keďže hrala volejbal a tenis. Po imatrikulácii v roku 1999 sa Aryn zapísala na Columbia University’s Barnard College v New Yorku, kde v roku 2003 promovala s titulom bakalár umenia.

Kariéra realitného makléra

Ešte počas štúdia na Barnard College začala Aryn pracovať v spoločnosti Webb and Booker v Harleme, ktorá bola v tom čase považovaná za jednu z najlepších čiernych správcovských spoločností v New Yorku.

Predtým u nich zostala rok sťahovanie do William B. May Company , kde bola dva roky realitnou maklérkou, kým jej ponúkli pozíciu Associate Real Estate Broker v Brown Harris Stevens a stala sa jednou z ich najlepších maklérov.

Aryn pracuje v Brown Harris Stevens už viac ako 10 rokov a momentálne sídli v ich kancelárii v Park Slope.

Milostný život a rozvod s Jesse Williamsom

Aryn a Jesse Williamsovci sa zoznámili v roku 2007, keď vyučoval históriu na miestnej strednej škole v New Yorku – Jesse vtedy nebol populárny, keďže ešte nezačal svoju hereckú kariéru. Títo dvaja spolu začali chodiť a boli spolu viac ako päť rokov, kým sa 1. septembra 2012 v Los Angeles zosobášili na malom ceremoniáli za účasti ich najbližších priateľov a rodiny.

Pár privítal svoju dcéru Sadie Williams v decembri 2013, zatiaľ čo ich syn Maceo Williams nasledoval v októbri 2015.

Potom, čo sa stal slávnym hercom, Jesse v apríli 2017 podal žiadosť o rozvod , odmietol zaplatiť Aryn manželskú podporu a zároveň požadoval spoločnú starostlivosť o ich deti. Aryn v rozhovore uviedla, že mu pomohla, keď sa vypracoval vo filmovom priemysle, ale že teraz je slávny a chce byť slobodný. Jesseho však čoskoro videli s herečkou Minkou Kelly pri niekoľkých príležitostiach a potvrdilo sa, že do júla 2017 boli spolu niekoľko mesiacov.

Aryn požiadala súd, aby získala do výhradnej starostlivosti Sadie a Macoe a aby Jesse platil jej manželskú podporu, a aj keď dnes dostáva od Jesseho 100 000 dolárov mesačne, súd im zveril spoločnú starostlivosť o ich deti.

Aryn je momentálne slobodná, zatiaľ čo Jesse má od leta 2019 vzťah s americkou herečkou Taylour Paige.

Záľuby a iné záujmy

Aryn rada trávi svoj voľný čas v posilňovni, kde sa prevažne venuje kardiu, a tiež drží prísnu diétu, a tým aj postavu presýpacích hodín. Vo voľnom čase rada číta knihy – jej obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks, keďže je beznádejná romantička, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených kníh sú Dear John a Message in a Bottle.

Aryn je milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú mačky a slony, ktoré rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, pričom pri viacerých príležitostiach cestovala aj do Afriky, Európy a Ázie.

Aryn rada sleduje komediálne filmy a televízne seriály a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Matt LeBLanc a Courteney Cox, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú The Terminal, Groundhog Day a When Harry Met Sally – jej obľúbené. Televízny seriál sú Priatelia.

Vzhľad a čistý majetok

Aryn má 38 rokov. Má dlhé kučeravé čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 55 kg. Od júna 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov Jesseho čistý majetok je údajne viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Jesse Williams? Wiki Bio

Jesse Wesley Williams sa narodil v Chicagu, Illinois USA, 5. augusta 1981 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť.

Jessie je azda najznámejší pre jeho stvárnenie Dr. Jacksona Averyho v romantickom dramatickom seriáli Grey's Anatomy od roku 2009, ktorý sa vysiela od roku 2005. V seriáli hrajú Ellen Pompeo, Chandra Wilson a James Pickens Jr. a je o piatich chirurgických stážistoch. pracuje v miestnej nemocnici. Získal 76 ocenení vrátane dvoch Zlatých glóbusov a bol nominovaný na 221 ďalších.

Jesseho vychovávali spolu so svojimi dvoma mladšími bratmi v Chicagu ich matka Johanna Chase, ktorá bola profesionálnou keramikou, a otec Reginald Williams, ktorý bol majiteľom malej sťahovacej firmy – v roku 1998 sa stal učiteľom histórie. Jesse navštevoval Moses Brown School kde sa začal zaujímať o herectvo a začal sa objavovať v školských hrách.

Daniela Rajic

Po imatrikulácii v roku 1998 sa Jesse zapísal na Temple University vo Philadelphii v Pensylvánii, kde v roku 2002 ukončil bakalársky titul v odbore filmové a mediálne umenie a afroamerické štúdiá.

Svoju kariéru odštartoval tým, že sa stal stredoškolským učiteľom a šesť rokov vyučoval americké a africké štúdiá, než sa rozhodol úplne zamerať na svoju hereckú kariéru. V televíznom seriáli debutoval v roku 2006, keď stvárnil Kwameho v jedinej epizóde policajného procedurálneho a právneho seriálu Law & Order, predtým ako sa objavil v ôsmich epizódach seriálu Beyond the Break a dvoch epizódach komediálnej drámy. séria grécky.

V roku 2010 stvárnil Dr. Jacksona Averyho v šiestich epizódach lekárskeho dramatického seriálu Seattle Grace: Message of Hope, predtým ako hosťoval v jedinej epizóde surrealistického komediálneho seriálu The Eric Andre Show v roku 2016 a komediálnom dramatickom seriáli. Najdrahšie v roku 2018. Niektoré z jeho najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v roku 2019 v kriminálnej dráme Power, v akčnej dráme Station 19 a v dramatickom webovom miniseriáli Little Fires Everywhere v roku 2020.

Jesse debutoval vo filme v roku 2008, keď stvárnil Lea v komediálnej dráme The Sisterhood of the Traveling Pants 2 – jeho ďalšie úlohy boli v kriminálnej dráme Brooklyn's Finest v roku 2009, krátkom dramatickom filme Dirty Dancing 3: Capoeira Nights v roku 2009. 2010 a hororová komédia The Cabin in the Woods v roku 2012.

V tom istom roku debutoval ako producent, keď pracoval na dramatickom filme Question Bridge: Black Males a potom si zahral Jamesa Lawsona v historickej dráme The Butler. Jesse stvárnil Dona 'The Snake' Prudomme v životopisnom dramatickom filme Snake and Mongoose, ktorý je o rivalite medzi dvoma dragstermi, a niektoré z ďalších úloh boli v hororovej dráme They Die by Dawn v roku 2013, kriminálnom trileri. Peniaze v roku 2016 a komediálna dráma Band Aid v roku 2017. Niekoľko Jesseho najnovších úloh vo filmoch bolo v dráme Selah and the Spades, psychologickom trileri Jacob's Ladder a slasher horore Random Acts of Violence, ktoré vyšli v roku 2019. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

🧠 Sme na pokraji revolučnej transformácie a formuje sa informáciami, inováciami, súcitom, akciou a gurážou. Ak rastieme, prispôsobujeme sa. Využívame rozsah konverzačných iniciátorov, ktoré máme k dispozícii, a vďaka dynamike robíme merateľné zmeny. Vzájomná výzva, aby zvážili iné skúsenosti ako svoje vlastné. Naratívna zmena pohne kultúrou bez ohľadu na to, či je poskytovaná prostredníctvom akademickej obce alebo zábavnej popkultúry alebo indie, či je pohodlná a desivá. Vidieť ľudí, ako to robia, pomáha a tento impulz môže začať jednoduchým rozhovorom. Za posledný rok alebo dva som si všimol, že @proctergamble zavádza príbeh za príbehom, ktorý sa zaoberá aspektmi života černochov a zbytočnými, neuznanými výzvami, ktoré prináša zaujatosť. #TheLook, #TheTalk, #TheChoice a #RedefineBlack skúmajú niektoré zaujímavé snímky týkajúce sa rasy a zaujatosti, pričom tieto tieňové zážitky vystavujú masám, v niektorých prípadoch, vôbec prvýkrát. Takže keď dokončili svoj najnovší sociálny experiment a spýtali sa, či by som sa nepozrel a podelil sa o pár myšlienok, povedal som, že áno. Od dnešného dňa môžete sledovať spolu so mnou a @freddie a uvidíte, čo vo vás vyvoláva pocit a myslenie. Je čas, aby Američania prijali realitu okolo nás a úlohy, ktoré hráme. Zaujatosť je skutočná v každom z nás. #TalkAboutBias. Sledujte teraz s odkazom v mojom bio. #ad (od @jerrellgibbs)

Príspevok zdieľaný používateľom jesse Williams (@ijessewilliams) 8. júla 2020 o 9:50 PDT

Jesse sa tiež trochu venoval modelingu, pózoval okrem iného pre Kenneth Cole Productions a Tommy Hilfiger Corporation a objavil sa v rôznych hudobných videách, pričom debutoval vo filme When Your Heart Stops Beating v podaní +44 v roku 2006. V roku 2009 sa objavil v Rihanninom hudobnom videu Russian Roulette, ako aj v Fall in Love v podaní Estelle v roku 2010. Dva z jeho posledných účinkov v hudobných videách boli vo filmoch Tell Me You Love Me od Demi Lovato a Legacy od Jay- Z v roku 2017. Svoj vzhľad a hlas prepožičal aj postave Markusa v dobrodružnej videohre Detroit: Become Human.

Jesse má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 1,85 m a váži okolo 79 kg.