Nevyslovená pravda o partnerke (priateľke) Jordana Belforta Anne Koppeovej

ObsahKto je partnerka Jordana Belforta Anne Koppeová? Wiki Bio

Anne Koppe sa zrejme narodila v roku 1967 v Kentfielde v Kalifornii v USA – jej znamenie zverokruhu nie je známe, má americkú národnosť. Anna je podnikateľka možno najznámejší ako partner Jordana Belforta, slávneho amerického autora a bývalého obchodníka s cennými papiermi, ktorý sa preslávil ako „Vlk z Wall Street“.

Detstvo a vzdelanie

Anne bola vychovávaná ako jediné dieťa vo svojom rodnom meste, jej otec bol obchodník a jej matka učila na miestnej strednej škole – Annu väčšinou vychovávala jej opatrovateľka, keďže jej rodičia trávili väčšinu času prácou.

Jordan Belfort, skutočný život vôbec nenapodobňuje umenie, pretože zatiaľ čo Léo DiCaprio jebal s Margot...

pridané Julio Caldas Alves de Brito na Štvrtok 28. februára 2019

O herectvo sa začala zaujímať počas navštevovania základnej školy a objavovala sa v školských hrách po tom, čo ju povzbudil jej učiteľ, a keď sa zapísala na Marin Catholic High School, pokračovala v hraní, pričom sa naučila hrať na gitare a zapojila sa do rôznych hier. športu.

Po imatrikulácii sa Anne zapísala na Univerzitu v San Diegu so zameraním na politológiu a v roku 1989 ukončila bakalársky titul.

Annina kariéra

Anne počas štúdia na vysokej škole pracovala na rôznych zamestnaniach, aby sa mohla finančne podporovať, vrátane platenia školného, ​​väčšinou pracovala ako čašníčka a barmanka.

Po stretnutí s Jordanom sa stala jeho obchodnou manažérkou, vrátane pomoci s vedením jeho firmy Global Motivation Inc. Pomohla mu napísať jeho motivačné prejavy niekoľkokrát a stál po jeho boku, keď ho ľudia neustále napádali za to, čo urobil v minulosti. Hovorí sa, že Anne pracuje v rôznych iných zamestnaniach v obchodnom priemysle, ale svoje konkrétne zapojenie si nechala mimo centra pozornosti.

Milujte život a vzťahy

Anne spoznala svoju budúcu polovičku Jordana Belforta v roku 2008, keď ju najali, aby pre neho pracovala, a len o mesiac neskôr začali spolu chodiť. Jordan požiadal Anne o ruku v roku 2012 Zdá sa však, že sú už takmer 10 rokov zasnúbení a nezosobášili sa, zatiaľ čo spolu žijú viac ako päť rokov.

Anne má z prvého manželstva syna Bowena Boullianna – manžela nemenovaného –, kým Jordan sa pred stretnutím s Anne dvakrát oženil s Denise Lombardo v roku 1987, kým nezbohatol, ale v roku 2001 sa rozviedli. V tom istom roku sa Jordan oženil s Nadine Caridi, ktorá je bývalý model a všeobecne sa verí, že podvádzal Denise s Nadine, čo nakoniec viedlo k ich rozvodu. Nadine porodila ich dve deti, no často sa sťažovala na domáce násilie a na to, že Jordan často užíva drogy a v roku 2005 sa rozviedli.

Záľuby a iné záujmy

Anne má záujem o cestovanie a bola po celých Spojených štátoch, pričom Austráliu navštívila pri mnohých príležitostiach, keďže tam má rodinu.

Je milovníčkou zvierat a má dve domáce mačky, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú delfíny. Rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom najradšej má taliansku – medzi jej obľúbené jedlá patria okrem iného špagety, pizza a ryby. Anne sa zaujíma o všetky druhy umenia a rada chodí do múzeí a galérií – jej hlavnou vášňou sú maľby a jej obľúbeným umelcom je Salvador Dalí. Miluje čítanie, pričom medzi jej obľúbené knihy patria knihy založené na skutočných historických udalostiach, ako napríklad Arthur a George od Juliana Barnesa a Muž, ktorý odišiel od Maud Caseyovej.

Anne vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a One Day.

Vzhľad a čistý majetok

Anna má 57 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,7 metra a váži okolo 60 kg. Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov Čistý majetok Jordánska sa odhaduje na mínus 100 miliónov dolárov, keďže túto sumu údajne stále dlhuje investorom, ktorých podviedol.

Kto je Jordan Belfort? Wiki Bio

Jordan Ross Belfort sa narodil v Bronxe, New York City, USA 9. júla 1962 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Určite je najlepšie známy pre škandál, keď bol v roku 1999 obvinený z podvodu a zločinov spojených s manipuláciou na burze.

Jordan vyrastal v Bayside v štáte Queens ako jedináčik, vychovával ho otec, ktorý bol taxikárom a matka bola v domácnosti, a keďže jeho rodičia nemali veľa peňazí, J.

ordan sa začal zaujímať o zarábanie peňazí vo veľmi ranom veku. Navštevoval miestnu strednú školu, kde hrával futbal a futbal, a vo voľnom čase spolu s priateľom Elliotom Loewensternom predával taliansky ľad na pláži zrejme nakoniec zarobil 20 000 dolárov. Po imatrikulácii v roku 1980 sa Jordan zapísal na Americkú univerzitu vo Washingtone, DC, kde nakoniec získal bakalársky titul v odbore biológia. V štúdiu pokračoval na University of Maryland School of Dentistry, ktorú ukončil v roku 1986.

V roku 1984 začal pracovať ako podomový predajca morských plodov na Long Islande a podľa svojej knihy len za týždeň predal viac ako 2 300 kg rýb a potom rozbehol vlastný biznis, no musel v r. 1987.

Jordanovi potom pomohol priateľ vstúpiť do obchodu s maklérstvom a založil maklérsky dom Stratton Oakmont, Inc., ktorý začal ako súčasť Stratton Securities. Sprostredkovateľský dom slúžil len na podvádzanie ľudí a Jordan začal navštevovať večierky, nadmerne pil alkohol a bral drogy. Vedelo sa, že Stratton Oakmont pracuje v ilegalite a počas celej svojej existencie sa naňho zameriavala polícia, pričom sa ním inšpirovala aj kritikou oceňovaná kriminálna dráma Boiler Room, ako aj životopisná čierna komédia krimi Vlk z Wall Street z r. 2013, v ktorom hral Leonardo DiCaprio ako Belfort.

Bolo to v decembri 1996, keď Národná asociácia obchodníkov s cennými papiermi (NASD) zatvorila maklérsky dom a v roku 1999 bol Jordan poslaný do väzenia za pranie špinavých peňazí a bezpečnostné podvody.

Strávil 22 mesiacov za mrežami zo 48 mesiacov, na ktoré bol odsúdený, v nápravnom ústave Taft v Kalifornii a ľuďom, ktorých podviedol, musel splatiť okolo 110 miliónov dolárov. V septembri 2007 Jordan vydal svoju ocenenú autobiografickú knihu Vlk z Wall Street, po ktorej 24. februára 2009 nasledovala jeho druhá kniha Chytanie vlka z Wall Street. Obe knihy sú obrovským hitom aj dnes a boli preložené do 18 jazykov 40 krajinách sveta. Napísal tiež Way of the Wolf: Become a Master Closer s Straight Line Selling vydaným v roku 2017.

Od svojho prepustenia z väzenia prednáša Jordan po celom svete motivačné prejavy, začínajúc tým, že ľutuje to, čo v minulosti urobil, a potom dával ľuďom rady, ako začať podnikať a ako zarobiť peniaze.

Jordan rád hrá tenis a je v ňom veľmi dobrý a je fanúšikom luxusných jácht – kedysi vlastnil jachtu Nadine, ktorú predtým vlastnila Coco Chanel a ktorá sa potopila v júni 1996, keď Jordan napriek radám kapitána odplával. do silného vetra.