• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda o nenásytnej hviezde – Michael Provost

Nevyslovená pravda o nenásytnej hviezde – Michael Provost

ObsahKto je Michael Provost? Wiki Bio

Michael Provost sa narodil v Atlante v štáte Georgia USA 24. januára 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Michael je herec , ktorý je azda najznámejší stvárnením vedľajšej postavy Bricka Armstronga v komediálnom thrillerovom seriáli Netflix Insatiable, v ktorom hrali Dallas Roberts, Debby Ryan a Christopher Gorham, a ktorý je o právnikovi, ktorý sa stane trénerom súťaže krásy, aby pomohol mladému dievčaťu. je šikanovaná svojimi rovesníkmi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mmm-Hmm

Príspevok zdieľaný používateľom Michael Provost (@michaelprovost) 13. mája 2019 o 12:13 PDT

Detstvo a vzdelanie

Michaela vychovávali spolu so svojimi štyrmi bratmi, dvoma mladšími a dvomi staršími, ich otec, ktorý je majiteľom malého obchodu, a ich matka, ktorá vyučovala anglický jazyk na miestnej strednej škole. Michael má írsky, škótsky a francúzsko-kanadský pôvod.

O herectvo sa začal zaujímať už na základnej škole, keďže bol členom školského dramatického krúžku a hral hlavné úlohy v niekoľkých hrách hraných na škole, pričom herectvu pokračoval aj po zápise na strednú školu, keď sa začal objavovať aj v r. hry hrané v miestnom divadle.

Po imatrikulácii v roku 2016 Michael sa rozhodol zamerať na svoju hereckú kariéru a neprihlásil sa na vysokú školu.

Kariéra ako herec

Michael odštartoval svoju hereckú kariéru v roku 2011, keď stvárnil Boya Prodigyho v krátkom komediálnom filme Anonymous, ktorý režíroval a napísal Black Michael, a v tom istom roku stvárnil Boyda v epizóde Let's Talk About Fast Girls komediálneho seriálu Reed Between the Lines, ktorá bola hitom, pretože získala dve ceny a bola nominovaná na ďalších päť.

V roku 2013 bol Michael pozvaný, aby stvárnil titulnú postavu Columbusa v rovnomennom krátkom trileri, ktorý napísal a režíroval Sean M. Robertson, v ktorom si zahrali aj Adam Boyer a Danielle Lily Shaw.

Nasledujúci rok ho videl hrať Rick vo filme Hear No Evil v réžii Russa Parra, ktorá je o nepočujúcej stredoškoláčke, ktorá si po prijatí nových sluchových implantátov uvedomí, že môže počuť aj duchov zosnulých ľudí, a tiež stvárnil Reggieho Jonesa vo filme The Novice, ktorý sleduje absolventa vysokej školy, ktorý začína pracovať pre kórejskú zločineckú organizáciu. V roku 2015 si Michael zahral Jocka #2 v akčnom dobrodružnom komediálnom filme Barely Lethal, v ktorom hrali slávni herci Jaime King a Samuel L. Jackson a ktorý sleduje tínedžerku pracujúcu ako špeciálna agentka, ktorá predstiera svoju smrť, aby sa pridala k stredná škola.

V tom istom roku sa objavil aj v dvoch krátkych filmoch Being Dexter a Memorial Day.

V roku 2016 stvárnil Michael Henryho Barnesa v rodinnej komédii Elbow Grease, ktorá bola dobre prijatá, a nasledujúci rok stvárnil postavu Justina v epizóde Her Name Is Esther z historickej akčnej série Six, v ktorej hrali Barry Sloane a Kyle Schmid, a ktorý získal dve ceny, pričom na jednu ďalšiu bol nominovaný. Ďalej si zahral Teena Lee Strobela v životopisnom filme The Case for Christ, Shannona v romantickej komédii #REALITYHIGH a Jasona Spencera v epizódach The Flitcraft Parable a A Very Special Onion z mysteriózneho trileru Chance.

V roku 2018 Michael hosť hral ako Ben v epizóde Do Right, Vote White! z komediálnej série Shameless, ktorá sa stále vysiela a je v USA obrovským hitom, pretože získala 14 ocenení a bola nominovaná na 66 ďalších, vrátane dvoch Zlatých glóbusov.

V roku 2019 hral ako Henry v rodinnej komédii An Innocent Kiss, ktorú napísal a režíroval Jason Shirley a v ktorej si zahrali aj R. Keith Harris a Whitney Goin, a tiež si zahral Natea Mifflina v epizóde Super Bad Boyfriend of the crime. fantasy seriál Lucifer. Dve z jeho nasledujúcich úloh boli v kriminálnom mysterióznom filme Saving Zoe, v ktorom stvárnil Parkera, a v dramatickom seriáli All Rise, v ktorom sa objavil v jedinej epizóde ako Paul Larson.

Michael bol nedávno obsadený, aby sa objavil v hororovom mysterióznom filme Fear Street 2 a komediálnom filme Most Guys are Losers, ktorý by mal byť uvedený v druhej polovici roka 2020.

Milujte život a vzťahy

Michael tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, pričom je známe, že odkedy hral v seriáli The Insatiable Star, dostáva na Instagram množstvo správ. Internetom však kolujú klebety, že už niekoľko rokov randí so svojou stredoškolskou láskou a že sa stretli v školskom predstavení, keďže obaja boli obsadení, aby si v ňom zahrali. Mnohí sa domnievajú, že spolu žijú, ale svoje vzťahy zamlčujú.

Ďalšia fáma hovorí, že Michael je gay, čo je jeden z dôvodov, prečo nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť, a niekoľko jeho fanúšikov tvrdilo, že videli, ako je Michael príliš blízko muža.

Keďže Michael nekomentoval žiadne klebety, v súčasnosti sa zdá, že je slobodný, nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Michael rád trávi svoj voľný čas v prírode a jeho Instagram je plný záberov z prírodných lokalít. Keďže sa zaujíma aj o sociálne siete, je to tak veľmi aktívny na Instagrame a jeho účet sleduje viac ako 1,1 milióna ľudí, pričom naň odovzdal viac ako 110 obrázkov.

Je fyzicky aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a drží trochu prísnu diétu. Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože je zamilovaný do oceánu a užíva si plachtenie. Venuje sa tiež rôznym športom vrátane futbalu, basketbalu a tenisu.

Michael má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert De Niro, Matt Damon a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Taxi Driver, Catch Me If You Can a Les Miserables.

Michaelov čistý majetok a vzhľad

Michaelov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 400 000 dolárov od júna 2020. Jeho vlasy sú blond a jeho oči sú modré, pričom jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m). Michael má 22 rokov.