Nevyslovená pravda o manželke Scotta Adamsa – Kristina Basham

ObsahKto je Kristina Basham?

Kristina Basham sa narodila vo Walnut Creek v Kalifornii v USA 31. júla 1988 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je hviezdou Instagramu, modelkou a pekárkou , ale kto by mohol byť známy tým, že je manželkou Scotta Adamsa, slávneho amerického umelca a tvorcu komiksu Dilbert.

Raný život a vzdelanie

Kristinu vychovávali spolu so svojím bratom v Kalifornii jej otec Valmor a jej matka, ktorej meno nie je známe.

Kristina bola počas dospievania fyzicky dosť aktívna, pretože behala cross country a raz vyhrala 20 míľový pretek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kristinou Basham (@kristinabasham)

Mala deväť (hoci iné zdroje tvrdia 11), keď si ju všimol modelingový skaut a so súhlasom rodičov podpísala svoju prvú modelingovú zmluvu – Kristina mohla pracovať ako modelka, iba ak sľúbila, že sa bude sústrediť na svoje vzdelanie. Zaujímala sa aj o hru na klavíri a husliach a v čase, keď sa prihlásila na miestnu strednú školu, bola multiinštrumentalistka.

Po imatrikulácii v roku 2006 sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Berkeley, kde v roku 2010 ukončila bakalársky titul a následne získala aj magisterský titul z finančnej ekonómie.

Kristínina kariéra

Kristina pracovala ako detská a potom tínedžerská modelka od januára 1997 do februára 2002 a potom sa zamerala na svoje vzdelanie. K modelingu sa vrátila vo februári 2010 a sedem rokov chodila na móle rôznych známych návrhárov pred odchodom do dôchodku v máji 2017 – Kristina bola od februára 2015 až do odchodu do dôchodku ambasádorkou značky mnohých spoločností a dizajnérov, z ktorých niektoré boli Emirates Airlines, Adidas Golf a Aston Martin.

Od mája 2017 pôsobí ako klaviristka a huslistka, pričom dnes vedie aj vlastnú pekáreň v San Franciscu.

Milujte život a manželstvo so Scottom Adamsom

Kristina sa údajne stretla so Scottom v roku 2016, dva roky po tom, čo sa rozviedol so svojou prvou manželkou Shelly Miles, s ktorou nemal deti, ale mal dve nevlastné deti, Justina a Savannah, z ktorých prvá sa predávkovala a v roku 2018 zomrela.

Scott a Kristina na Vianoce 2019 oznámili, že sa zasnúbili, a 12. júla to Scott oznámil vo svojej šou Real Coffee so Scottom Adamsom. že si vymenil sľuby s Kristínou deň pred.

Kristina nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, takže od decembra 2020 je vydatá za Scotta, ale nemajú deti.

Záľuby a iné záujmy

Kristina sa veľmi zaujíma o sociálne siete a je hviezdou na Instagrame, pretože ju sledujú takmer štyri milióny ľudí, a odovzdala viac ako 520 fotiek, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života a má v sebe prsia a zadok. zameranie.

Baví ju lietanie a je licencovanou pilotkou – na jej instagramovom účte možno nájsť nahrané mnohé obrázky „lietadiel, ktorými pilotovala“.

Kristina je veľkou fanúšičkou leta, pretože rada ukazuje svoje telo a opálenie na pláži.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy s jej obľúbenými herečkami Juliou Roberts a Angelinou Jolie, ako napríklad Notting Hill, The Runaway Bride a Pán a pani Smithovci.

Vek, výška a čistý majetok

Kristina má 32 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži približne 58 kg. Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov Scottov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 75 miliónov dolárov.

Kto je Scott Adams?

Scott Raymond Adams sa narodil vo Windhame v štáte New York USA 8. júna 1957 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Dokonca aj dnes je možno najlepšie známy pre svoj komiks Dilbert, ktorý sa stal populárnym po celom svete v 90. rokoch.

Scott bol vychovaný vo Windhame jeho otcom Paulom a matkou Virginiou. Už vo veľmi ranom veku začal čítať komiksy a najradšej mal Arašidy. Keď mal šesť rokov, začal kresliť svoje vlastné komiksy a v 11 rokoch vyhral svoju prvú súťaž v kreslení. Vzdelanie získal na Windham-Ashland-Jewett Central School z ktorej maturoval ako valediktorián (najlepší študent spomedzi 39 ľudí) a potom sa zapísal na Hartwick College, kde v roku 1979 ukončil bakalársky titul v odbore ekonómie. Scott sa potom presťahoval do Kalifornie a nakoniec sa zapísal na Kalifornskú univerzitu v Berkeley. , ktorú v roku 1986 ukončil s titulom Master of Business Administration (MBA).

Od promócie až po získanie titulu MBA (1979-1986) Scott pracoval v Crocker National Bank s ich telekomunikačnými inžiniermi a počas týchto rokov často pracoval na svojom komikse. Uviedol, že Dilbert pochádza od Mikea Goodwina, ktorý bol jeho bývalým šéfom, zatiaľ čo Dogbert pochádza od zosnulej psej Lucy jeho rodiny. Od roku 1986 do roku 1995 Scott pracoval v Pacific Bell a v roku 1989 vydal svoj prvý komiks Dilbert, za ktorý dostal šek na 368,62 dolárov – do roku 1994 publikovalo Scottov komiks 400 novín.

V roku 1996 sa Scott stal karikaturistom na plný úväzok a jeho komiks bol uvedený v približne 800 novinách.

V tom istom roku vydal svoju prvú knihu The Dilbert Principle. V roku 1998 sa začal vysielať televízny seriál Dilbert a v roku 1999 vyhral Scott Primetime Emmy Award, ale nasledujúci rok bol zrušený. V roku 2000 bolo oznámené, že komiks Dilbert bol uvedený v približne 2 000 novinách, preložený do 19 jazykov a predávaný v 57 krajinách.

Scott pracoval aj v rôznych iných zamestnaniach, vrátane toho, že bol generálnym riaditeľom svojej vlastnej spoločnosti Scott Adams Foods, Inc. a reštaurátorom. Vydal aj svoju druhú knihu – Ako zlyhať takmer vo všetkom a napriek tomu vyhrať vo veľkom.

Naozaj si želám, aby som dnes letel, viditeľnosť je len 1,5 SM, takže by to bolo NIE. Lietanie TBH je jediná vec, ktorú milujem rovnako ako klavír ✈️

pridané Christina Bashamová na Sobota 22. augusta 2020

V roku 2004 Scott zistil, že trpí fokálnou dystóniou, čo znamená, že nemôže dlho kresliť na papier – to je jeden z dôvodov, prečo prešiel na kreslenie na grafickom tablete.

Je tiež vyštudovaný hypnotizér.

V roku 1997 získal cenu National Cartoonist Society Reuben Award a v tom istom roku cenu za komiks v novinách. V roku 2005 sa Scott umiestnil na 12. mieste v zozname 50 najvplyvnejších mysliteľov v oblasti manažmentu zostavenom Európskou nadáciou pre rozvoj manažmentu – Scott tiež vyhral Cenu Georgea Orwella Národnej rady pre vzdelávanie učiteľov (NCTE) za významný prínos k čestnosti a jasnosti na verejnosti. Jazyk.