Nevyslovená pravda o manželke Ricka Harrisona – Deanna Burditt

ObsahKto je Deanna Burditt?

Deanna Burditt sa narodila v USA, ale dátum svojho narodenia tajila pred pozornosťou médií – predpokladá sa, že sa narodila koncom 70. rokov, že jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je právnou tajomníčkou ktorý by mohol byť známy tým, že je druhou polovicou Ricka Harrisona, slávneho amerického obchodníka, televíznej osobnosti a spolumajiteľa Gold & Silver Pawn Shop.

Detstvo a vzdelanie

Deanna tajila detaily svojho detstva a nič sa nevie o žiadnych súrodencoch alebo jej rodine, okrem toho, že sa všeobecne verí, že obaja jej rodičia majú vysokoškolské vzdelanie.

Navštevovala miestnu strednú školu a tam sa začal zaujímať o právo , čo je jeden z dôvodov, prečo sa všeobecne verí, že jej otec bol právnik. Deanna nehovorila o tom, či po imatrikulácii pokračovala vo vzdelávaní alebo nie, no veľa ľudí si myslí, že pokračovala v získaní bakalárskeho titulu.

Deannina kariéra

Pokiaľ ide o svoju kariéru, je dosť tajnostkárska, no internetom kolujú klebety, že už viac ako dve desaťročia pracuje ako právna asistentka.

Milujte život a manželstvo s Rickom Harrisonom

V čase, keď sa Deanna stretla s Rickom Harrisonom, bola už dvakrát rozvedená a mala tri deti, kým Rick bol rozvedený dvakrát. S prvou manželkou Kim (1982-1985) má dvoch synov Adama a Coreyho a syna Jakea s Tracy (1986-2011), jeho druhou manželkou.

Deanna a Rick nehovorili o tom, ako a kde sa stretli, ale 21. júla 2013 vzali sa na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny v Laguna Beach v Kalifornii.

Títo dvaja sa rozhodli nemať spolu deti, ale sústrediť sa na svoju kariéru, takže od decembra 2020 je Deanna vydatá za svojho tretieho manžela Ricka Harrisona a má tri deti z predchádzajúcich manželstiev.

Záľuby a iné záujmy

Deanna nie je fanúšikom sociálnych sietí a na žiadnych nemá účty, pretože svoje osobné záležitosti si radšej necháva pre seba – niektorí sa domnievajú, že jej manžel je dosť žiarlivý muž, a preto je možno nie je aktívny na internete.

Vo voľnom čase rada číta knihy a jej obľúbeným žánrom je romantická komédia, pričom dve z jej obľúbených kníh sú Milý John a Rómeo a Júlia.

Deanna je nadšená cestovaním a so svojím manželom bola v mnohých štátoch USA, aby mu robila spoločnosť počas jeho práce, no obaja cestovali aj pre potešenie a navštívili niekoľko európskych krajín vrátane Francúzska a Grécka.

Rada sleduje filmy – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Robin Williams a Natalie Portman, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Patch Adams, Dobrý Will Hunting a Leon: Profesionál.

Vek, výška a čistý majetok

Predpokladá sa, že Deanna má 42 alebo 43 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 130 libier (58 kg). Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 400 000 dolárov čistý majetok jej manžela sa odhaduje na viac ako 9 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný All Exclusive Magazine (@allexclusivemagazine)

Kto je Rick Harrison?

Richard ‚Rick‘ Kevin Harrison sa narodil v Lexingtone v Severnej Karolíne v USA 22. marca 1965 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Môže byť známy najmä vďaka svojej hlavnej úlohe v televíznej reality show Hviezdy zástavy, ktorá sa vysiela od roku 2009, a hrajú v nej aj Corey Harrison a Austin ‚Chumlee‘ Russell. Sleduje záložne v Las Vegas, ktoré prevádzkujú jej traja majitelia, a show získala štyri ocenenia, pričom bola nominovaná na tri ďalšie.

Rick vyrastal v Lexingtone a San Diegu v Kalifornii, spolu so svojimi bratmi Josephom Kentom Harrisonom a Chrisom Harrisonom ich sestra Sherry Joanne zomrela, keď mala šesť rokov. Ich otec Richard Benjamin Harrison Jr. je veterán amerického námorníctva, zatiaľ čo ich matka Joanne Rhue je žena v domácnosti. Rick mal osem rokov, keď začal mať epileptické záchvaty, a preto sa začal zaujímať o knihy, pretože veľa času trávil v posteli – jeho obľúbenou knihou všetkých čias je Veľký mozog od Johna D. Fitzgeralda.

Študoval na Taft Middle School pred prestupom do San Diego Unified School District, ktorý musel opustiť po tom, čo sa jeho rodina presťahovala do Las Vegas v Nevade, sa však rozhodol nezapísať sa na inú strednú školu, ale sústrediť sa na svoju kariéru.

Keď mal Rick 16 rokov, jeho otec otvoril obchod so zlatými a striebornými mincami, antikvariát, v ktorom Rick pracoval cez deň, zatiaľ čo v noci robil rôzne iné práce. Obchod získal svoju zástavnú licenciu v roku 1989, čo viedlo Ricka a jeho otca k tomu, že ho premenovali na Gold & Silver Pawn Shop, a do roku 2005 obchod požičiaval okolo 3 miliónov dolárov, čo znamenalo príjem 700 000 dolárov pre otca a syna.

Bol to Rickov nápad vytvoriť reláciu o jeho záložni a v roku 2008 sa Colby Gaines a Brent Montgomery, ktorí pracovali v spoločnosti Leftfield Pictures, rozhodli o tom vytvoriť reláciu a Hviezdy zástavy sa stali najlepšie hodnotenou reláciou vysielanou na History Channel. v januári 2011. 7. júna 2011 Rick publikoval svoju biografiu License to Pawn: Deals, Steals, and My Life at the Gold & Silver – stala sa 22. bestsellerom.

Rick je podporovateľom Republikánskej strany a podporoval Donalda Trumpa vo voľbách v roku 2016 a 2020 – prezradil, že uvažuje o kandidatúre na guvernéra Nevady v roku 2022.