• Hlavná
  • Modelky
  • Nevyslovená pravda o manželke Maxa Josepha - Priscila Joseph

Nevyslovená pravda o manželke Maxa Josepha - Priscila Joseph

ObsahKto je Priscilla Joseph?

Americká televízna moderátorka a filmárka sa narodila v Brazílii údajne 20. augusta 1978 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má brazílsku národnosť. Je módna blogerka a modelka , ktorá môže byť známa najmä ako manželka amerického televízneho moderátora a filmára Maxa Josepha.

Detstvo a vzdelanie

Priscila bola vychovaná spolu so svojím bratom Pedrom Demarchem v Brazílii, ale títo dvaja nezdieľali nič o žiadnych iných súrodencoch alebo ich rodičoch, ale predpokladá sa, že obaja ich rodičia pracovali na rôznych prácach, aby zaplatili účty a dali jedlo na stôl.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Priscilou Joseph (@prijoseph)

Priscila navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej hrala futbal, a začala sa zaujímať o herectvo, precvičovala si svoje zručnosti v školskom dramatickom klube, ale len zriedka hrala hlavné úlohy v školských hrách. Po imatrikulácii v roku 1996 Priscila sa zapísala na univerzitu v Brazílii , ktorú v roku 2000 ukončila bakalárskym titulom.

Priscilina kariéra

Priscila tajila detaily svojej kariéry pred pozornosťou médií, no je známe, že v súčasnosti vedie svoj vlastný módny blog – Majo Brasil – na ktorom väčšinou bloguje o móde.

Od roku 2012 tiež slúži ako šatníková stylistka pre manželovu show Catfish.

Milujte život a manželstvo s Maxom Josephom

Priscila a Max Joseph nezdieľali podrobnosti o tom, ako, kedy a kde sa stretli, ale predpokladá sa, že to bolo niekedy koncom roku 2000. Vzali sa po niekoľkých rokoch chodenia 6. januára 2012 na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. Zdá sa, že títo dvaja sa rozhodli nemať deti, ale zamerať sa na svoju kariéru. majú psa Simona ktorú možno občas vidieť na obrázkoch Priscily na Instagrame.

Nahrala aj obrázok na oslavu siedmich rokov manželstva 6. januára 2019.

Ani Priscila, ani Max nehovorili o nikom inom, s kým mohli chodiť predtým, ako sa stretli, takže od decembra 2020 je Priscila vydatá za Maxa Josepha a nemajú deti.

Záľuby a iné záujmy

Priscila sa rada oblieka a robí cosplay a zvyčajne nevynecháva príležitosť obliecť sa na Halloween a zúčastniť sa halloweenskej párty.

Je veľkou milovníčkou zvierat a na svoj instagramový účet nahrala fotografie, ktoré vznikli počas plážovej párty.

Priscila je nadšená cestovaním a spolu s Maxom boli pracovne aj zábavne v mnohých štátoch USA, pričom dovolenkovali aj v Európe a bývali v krajinách ako Francúzsko a Grécko.

Vo voľnom čase rada pozerá romantické filmy – jej obľúbený herec a herečka sú Channing Tatum a Amanda Seyfried, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Dear John, Letters to Juliette a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Priscila má 42 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, pričom jej výška a váha nie sú známe. Od decembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Maxa sa odhaduje na viac ako 250 000 dolárov.

Max Joseph a jeho manželka Priscilla Joseph. Je brazílska módna návrhárka a blogerka. Jeho blog je www.majobrasil.com.

pridané Sumec MTV Brasil na Utorok 25. marca 2014

Kto je Max Joseph?

H. Maxwell ‚Max‘ Joseph sa narodil v New Yorku, USA, 16. januára 1982 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Asi najlepšie je známy tým, že moderoval televíznu reality show Catfish: The TV Show, ktorá sa vysiela od roku 2012 – vytvorili ju Max, Ariel Schulman a Nev Schulman a hrajú v nej aj Nev a Kamie Crawford. Sleduje Neva a Maxa, ktorých cieľom je pomôcť ľuďom, ktorí si našli partnera na internete, dozvedieť sa o svojej skutočnej identite, a bol nominovaný na tri ceny. Max opustil show v roku 2020.

Max je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho osobný život, a nezdieľal žiadne podrobnosti o žiadnych súrodencoch alebo svojich rodičoch. Je známe, že študoval na Brown University, kde v roku 2004 získal bakalársky titul.

Max sa zaslúžil o produkciu 12 predstavení a krátkych dokumentárnych filmov vrátane Business of Death z roku 2007, Good: Atomic Alert z roku 2009 a v roku 2011 Saab Story. Má 13 strihových titulov, pracoval na krátkych dokumentárnych filmoch ako Good: Immigration z roku 2008, Let’s Harvest the Organs of Death Row Inmates z roku 2009 a Stručná história Johna Baldessariho z roku 2012 .

Ako režisér Max pracoval na 15 krátkych filmoch, z ktorých väčšina boli dokumentárne, ako napríklad Good: The Green Hotel 2009, 2013 12 Years of DFA: Too Old To Be New, Too New To Be Classic a Dicks: Musíte byť jeden, aby ste boli úspešným lídrom v roku 2017?

Max má na konte aj šesť titulov, z ktorých niektoré boli 2012 Garden of Eden, 2012 Follow the Frog a 2015 We Are Your Friends.

Max má tiež dva „herecké“ zásluhy: v roku 2009 nahovoril mamu v krátkom filme Good: The Green Hotel a v roku 2018 si zahral v romantickej komédii Nobody's Fool.

Bol nominovaný na dve ceny: Cenu za krátky film za rok 2010 za film Let’s Harvest the Organs of Death Row Inmates na filmovom festivale Sundance a cenu Teen Choice Award za rok 2014 za najlepšiu televíznu osobnosť: Muž za Catfish: The TV Show.

Max vie po portugalsky.