Nevyslovená pravda o manželke Eivina Kilchera – Eve Kilcher

Eve Kilcher je najlepšie známa svojimi záhradníckymi znalosťami a kuchárskymi zručnosťami, ktoré sa objavili v relácii Discovery Channel Alaska: The Last Frontier. Predstavenie zobrazuje život rozšírenej rodiny Kilcherovcov, ktorí žijú z pôdy a siete v usadlosti, ktorú pôvodne postavili ich predkovia. Nie vždy to však bolo tak, ako Eva žila – keďže bola vychovaná v bežnej rodine, vydala sa do Discovery Channel verzie rodiny Brownovcov (Alaska Bush People). Eva je vysoko inteligentná a dobre vzdelaná a svoju energiu a schopnosti vkladá do podpory svojej rodiny na usadlosti a do kreatívnych projektov, ako je písanie.

#happyjar.. #alaska #garden #homesteadkitchen #easter #eivinandeve #homesteadingmindset

pridané Eivin a Eva Kilcherovci na Streda 17. apríla 2019

ObsahRaný život a rodina

Bola ňou Eve Steller Matkins narodený dňa 8. júla 1985 na Aljaške v USA Craigovi a Dene Matkinsovým. Hoci jej život nebol tak vzdialený od spoločnosti ako usadlosť Kilcher, stále žila v relatívne vidieckej oblasti. Eva trávila veľa času farmárčením a starostlivosťou o domáce zvieratá, popri tom navštevovala školu a vynikala v nej. Keď bola Eva tínedžerka, jej rodičia sa rozišli a ona cestovala medzi domácnosťami. Väčšinu roka žila v blízkom národnom parku Glacier Bay v Gustavus a letá trávila so svojím otcom v Homeri – jej otec si nakoniec vzal druhú manželku, autorku Evu Saulitisovú. Eva vysvetľuje, že jej raný život jej dal hlbokú úctu a lásku k prírode a prispel k jej praktickej osobnosti.

Jej biologická matka pravdepodobne prispela k jej budúcej tvorivej kariére autorky, keďže Dena napísala knihu s názvom Alaskan Love Stories: A Researcher’s Life.

Vzdelávanie

Eva navštevovala Homerovu strednú školu – ktorú bez jej vedomia navštevoval aj jej budúci manžel – a zmaturovala v roku 2001. zúčastnili na University of Oregon v rokoch 2002 a 2006, kde študovala arteterapiu a detské správanie v rámci štúdia psychológie. Neskôr navštevovala kurz permakultúrneho dizajnu Aloha Aina, kde rozvíjala svoje poľnohospodárske zručnosti.

Kariéra

Skorá kariéra

Eva pracovala v rôznych zamestnaniach, ktoré sa značne líšili od jej súčasného spôsobu života, pracovala ako baristka a hotelová recepčná v rôznych zariadeniach.

Nakoniec si našla prácu v systéme zdravotnej starostlivosti v Homer Community Mental Health, kde pracovala s dospievajúcimi a slúžila ako konzultantka pre predškolské zariadenia, kde školila učiteľov, aby si boli vedomí problémov duševného zdravia a podľa toho reagovali.

Život na usadlosti

Po presťahovaní sa k svojmu priateľovi Eivinovi Kilcherovi, za ktorého sa nakoniec vydala, zasvätila Eve svoj život záhradkárstvu a pestovaniu potravín pre rozsiahlu rodinu. Hoci rastie dostatok jedla za štyri mesiace na ďalších osem, vďaka jej odbornosti sa jej v tejto úlohe darí znova a znova. Eva je v rodine dobre známa pre svoje schopnosti v záhradníctve, jej chutné konzervy a varenie.

Zatiaľ čo niektorí ľudia považujú jej prácu v usadlosti za menej dôležitú a jednorazovú, jej zelenina je rovnako dôležitá ako lov a stavanie, na ktorom sa zúčastňuje zvyšok hereckého obsadenia.

Aljaška: Posledná hranica

relácia Discovery Channel, Aljaška: Posledná hranica mala premiéru 29. decembra 2011. Napriek tomu, čo názov napovedá, veľká časť Aljašky je rovnako civilizovaná ako zvyšok USA, no skutočne je domovom malých domovov žijúcich na pozemku, z ktorých jedným takým domovom je aj Kilcher Homestead. Usadlosť, ktorú založil bývalý švajčiarsky diplomat Yule Kilcher a jeho manželka Ruth, ktorá utiekla pred nacistickou nadvládou, bola založená ešte predtým, než existovala cesta do najbližšieho mesta.

Rodina Kilcherovcov väčšinou žije bez prístupu k základnému vybaveniu, ako je tečúca voda a elektrina, aj keď vlastní pozemok v hodnote najmenej 3,6 milióna dolárov, ktorý zahŕňa rieku, lesy a ďalšie. Rodina je tiež hudobne zameraná, najznámejšou z rodiny je speváčka Jewel, ktorá opustila usadlosť ako 16-ročná. Eve má za úlohu zabezpečiť zeleninovú stravu pre celú rodinu, pričom zahŕňa aj jej rodičov, dvoch švagrov. , ich manželky a deti.

Autor

Eve a Eivin Kilcherovci sa rozhodli napísať knihu, ktorá by zdokumentovala ich kulinárske zážitky na usadlosti a spojila ju s hrejivými príbehmi o ich histórii.

240-stranovú knihu vydalo vydavateľstvo Penguin 25. októbra 2006 a obsahuje recepty a nápady pre každého, kto chce žiť trvalo udržateľným životným štýlom mimo územia, na ktorom žije. Hoci Eva počas svojho pracovného dňa pracuje prevažne so zeleninou, má možnosť variť s divinou, ktorú ulovil zvyšok rodiny, a o tieto príležitosti a metódy sa delí v knihe. Eve tiež postupne zverejňuje rodinné recepty na svojej a Eivinovej webovej stránke, pričom rodinnú kuchárku dostala aj od svojej starej mamy Evy.

Osobný život

Eve a Eivin navštevovali rovnakú domácu strednú školu a bývali v tesnej blízkosti Kilcher Homestead.

Vzniklo tak blízke priateľstvo, z ktorého sa nakoniec stal romantický vzťah. Vzali sa v auguste 2011 na výstrednej a netradičnej udalosti – Eva bola oblečená v zelenej a virulentnej ružovej s jemným párom zelených krídel. Aféru oslávili vonku a podelili sa o svoj prvý bozk ako manželský pár pred nádherným kvetinovým oblúkom.

Eve a Eivinovi sa 24. novembra 2013 narodilo prvé dieťa, chlapec, ktorému dali meno Findly Farenorth Kilcher. O dva roky neskôr, 28. septembra 2015, sa Eve narodila ich dcéra Sparrow Rose Kilcher. Evin životopis o nej webovej stránky vysvetľuje svoje vášne, pretože miluje kozliatka, výrobu syra, hľadanie potravy na konzervovanie, hľadanie nových spôsobov, ako skrotiť krásne divoké vlasy svojej dcéry, tráviť čo najviac času v kuchyni a učiť svoje deti milovať a rešpektovať usadlosť životný štýl rovnako ako ona.

Eva je plne oddaná svojmu spôsobu života a verí, že je to tá najlepšia možná výchova, akú môžu jej deti dostať.

Vzhľad

Eve Kilcher je atraktívna žena s štíhlou postavou, priateľským úsmevom, zvodnými blond vlasmi a hlbokými hnedými očami. Napriek tomu, čo niektorí môžu očakávať, má zdravý lesk a lásku k životu, ktorú podporuje jej vášeň pre jej životný štýl a rolu na usadlosti. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,64 m) a váži okolo 140 libier (64 kg).

Čistá hodnota a plat

Rodina Kilcherovcov dostáva značnú sumu za svoje účinkovanie v Alaska: The Final Frontier. Okrem toho im prosperujú viaceré rodinné podniky. Od polovice roku 2020 má Eve ohromujúcu čistú hodnotu odhadovanú na 2 milióny dolárov – čo odhaľuje, že napriek dráme seriálu by rodina rozhodne nehladovala, keby jej plány nevyšli.