• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda o manželke Bryana Cranstona – Robin Dearden

Nevyslovená pravda o manželke Bryana Cranstona – Robin Dearden

Robin Dearden je najznámejšia ako herečka a podporná manželka slávneho herca Breaking Bad Bryana Cranstona. Po odchode do dôchodku pred rokmi teraz žije súkromný život v Los Angeles.

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Robin Gale Dearden sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 17. septembra 1972, takže jej znamenie zverokruhu je Strelec, má americkú národnosť a je bieleho etnika. Teraz má 67 rokov. Je nevestou Joea Cranstona a švagrinou Kylea Edwarda Cranstona. Robin je vysoko súkromná osoba, aj keď ide o známu herečku, keďže podrobnosti o jej rodičoch, súrodencoch ani o jej vzdelaní nie sú dostupné na webe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom GcastilloR (@efemerides_de_famosos)

Kariéra

Robinina herecká kariéra sa začala, keď debutovala v rannej šou pre deti The Krofft Superstar Hour v roku 1978. V tom istom roku sa objavila v epizóde televízneho seriálu Man Undercover, čo jej otvorilo dvere k obsadeniu do The Incredible Hulk. nasledujúci rok a považuje sa za jej filmový debut. V roku 1980 sa Robin dostala do filmu Utečenecká rodina a v nasledujúcich rokoch sa jej úspešne podarilo podieľať sa na niekoľkých televíznych filmoch Rodina na úteku a Happy Days. Potom sa pripojila k obsadeniu seriálu T.J. Hooker.

Odvtedy hosťovala v niekoľkých televíznych reláciách Highway to Heaven, Airwolf a Crazy Like a Fox, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Ďalej sa stala súčasťou niektorých epizód Vražda, napísala (1987) a hrala úlohu Kate Wilson v televíznom seriáli Generations z roku 1990. V roku 2001 Robin nakrútil filmy s názvom Wooly Boys a tiež The Illusion.

Osobný život, manžel herca Bryana Cranstona

Robin bola známa ako americká herečka a manželka slávneho herca Bryana Cranstona. Keďže sú obaja v oblasti priemyslu, stretli sa pri práci s televíznym seriálom Airwolf v roku 1986. V spomínanom seriáli hral Bryan rolu darebáka, zatiaľ čo Robin ho držal ako rukojemníka. Bryan mal scény, v ktorých musel uniesť plavbu, kde bola Robin, a dokonca jej namieriť pištoľ na hlavu.

Keď boli spolu na pľaci, mali atrakcie a veľa spolu flirtovali, no v tom čase mali obaja partnerov, takže keď sa natáčanie skončilo, rozišli sa od seba.

Prešiel rok, potom po rozchode s bývalými partnermi mali šancu sa opäť stretnúť a keď sa začal iný druh romantiky. V rozhovore s Ľudia Bryan povedal, že to, že ich bývalí partneri v čase, keď sa on a Robin spoznali, pomohli posilniť ich vzťah, „Myslím si, že to bola náhoda, pretože, ako hovorí Robin, keby sme boli v tom čase nezaťažení a začali spolu chodiť, ona nie. myslím, že by sme zostali spolu, povedal.

Ale pretože mala priateľa a ja som mal priateľku, mohli sme flirtovať bez silného sexuálneho napätia, ale bolo tam sexuálne napätie, to vám poviem! Ale nie silné sexuálne napätie, nie „faux pas“ sexuálne napätie, ale bolo tam.

Pár spolu randili už nejaký čas, ale keď prišiel čas, keď Bryan uvažoval, že by to navrhol Robin, bol nervózny a nedokázal pred ňou povedať svoje city. Takže namiesto toho, aby povedal čarovné slová, vezmeš si ma?, len pozval Robina, aby sa spolu okúpali! V tom čase boli obaja umiestnení rovnakým smerom, takže Bryan mohol navrhnúť bez toho, aby sa pozrel do Robinovej tváre.

Kedykoľvek si Robin spomenula na manželov návrh, stále sa smeje, keď si spomenie, ako jej Bryan nedovolil pozrieť sa naňho a povedal, ako veľmi ju miluje. Dokonca jej povedal, aby si vzala snubný prsteň z jeho malíčka na nohe. Robin stále miloval veselý návrh a dokonca povedal v rozhovore so Stevom Kroftom ďalej 60 minút ,,Bolo to také romantické.

Robin a Bryan sa vzali 8. júla 1989 a kvôli kariére sa obaja dohodli, že si hneď nezaložia vlastnú rodinu. Po štyroch rokoch, 12. februára 1993, sa im narodilo jediné dieťa s menom Taylor Cranston, ktorá nasledovala kroky svojich rodičov a stala sa tiež herečkou. Spolu so svojimi rodičmi sa objavila v populárnom seriáli Breaking Bad v roku 2008 a dostala sa aj do filmov ako Sweet/Vicious v roku 2016 a Heartthrob v roku 2017.

Za viac ako 30 rokov manželstva Bryan a Robin zvládali svoj romantický a zdravý vzťah. Počas svojej cesty po Európe News oznámil, že pár bol prichytený pri sexuálnom styku na verejnosti vo vlaku, keď išli na 50-minútovú jazdu tunelom. Bryan vyrozprával celý príbeh počas jeho rozhovor s Conanom O’Brienom . Dokonca radil, keď povedal: Predtým, ako presadnete z jedného sedadla na druhé a prejdete cez panel s posuvnou pákou, uistite sa, že máte oblečené nohavice.

Robin teraz zostáva ako milujúca a podporujúca manželka svojho manžela. Sprevádza Bryana na všetkých akciách, filmových premiérach, červených kobercoch a filmoch.

Bryan Cranston a Robin Dearden prichádzajú na premiéru filmu 'Larry Crowne' – 27. júna 2011.

pridané Filmová hudba Spotlight na štvrtok 20. júna 2019

Kto je Bryan Cranston?

Robinin manžel, Bryan Lee Cranston, je americký herec, režisér, producent a spisovateľ, narodený 7. marca 1956 v Hollywoode v Kalifornii v USA. Hovorí sa, že svoje herecké schopnosti zdedil po svojich rodičoch, ktorí boli tiež hercami, Josephovi a Annalise. Má sestru menom Amy a brata Kylea. Jeho otec opustil ich rodinu, keď mal len asi 11 rokov, ale po viac ako desaťročí sa znova spojili, keď sa Bryan a Kyle rozhodli vypátrať svojho otca. V roku 1976 Bryan promoval na Los Angeles Valley College s bakalárskym titulom z politológie.

Bryan sa preslávil najmä úlohami Waltera Whitea v televíznom seriáli Breaking Bad v roku 2008, ako Hala v komediálnom seriáli Malcolm in the Middle z roku 2000 a ako Dr. Tima Whatleyho v seriáli s názvom Seinfeld v roku 1989.

Stal sa populárnejším, keď štyrikrát (2008 – 2010, 2014) získal cenu Primetime Emmy Award za vynikajúceho herca v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli za úlohu vo filme Breaking Bad. Potom sa stal jedným z producentov spomínaného seriálu, ktorý potom dvakrát viedol k získaniu ceny Primetime Emmy za vynikajúci dramatický seriál.

Okrem toho Bryan debutoval na Broadwayi v hre All The Way v roku 2014 a stvárnil úlohu bývalého prezidenta USA Lyndona B. Johnsona, čo mu pomohlo získať cenu Tony za najlepšieho herca v hre.

Bryan bol tiež súčasťou niektorých ďalších slávnych televíznych seriálov a filmov, vrátane filmu z roku 1988 Saving Private Ryan, Little Miss Sunshine v roku 2006 a v roku 2014 Godzilla.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Robin miluje meditáciu a jogu.
  • Príležitostne chodí do posilňovne.
  • Je milovníčkou zvierat, ktorá mala troch psov.
  • Miluje cestovanie so svojím manželom. Niektoré z miest, ktoré navštívili, boli Veľký čínsky múr a egyptské pyramídy.

Vzhľad, štýl oblečenia

Robin má hnedé vlasy a tiež hnedé oči. Je vysoká 5 stôp (1,60 m) a zostáva nádherná a elegantná napriek tomu, že má po šesťdesiatke.

Čistý majetok a plat

Vďaka svojej hereckej profesii má Robin odhadovaný čistý majetok 6 miliónov dolárov , zatiaľ čo jej manžel Bryan nahromadil čistý majetok 40 miliónov dolárov , z ktorých väčšinu zarobil svojou postavou v sérii Breaking Bad.