Nevyslovená pravda o hviezde „zlatej horúčky“ – Monica Beets

Monica Beets je kanadská reality hviezda a baníčka, narodená 7. novembra 1993 v Dawson, Yukon Kanada. Je známa tým, že sa objavila v televíznej reality show Zlatá horúčka.

ObsahSkorý život

Monica, ktorá sa narodila ako najmladšie dieťa Minnie a Tonyho Beetsovcov, spolu so svojimi dvoma staršími bratmi Kevinom a Mikeom a jedinou sestrou Biancou začali pracovať na ťažobnom výskume svojho otca vo veku dvanástich rokov. Vo veku 16 rokov už Monica ovládala ťažké stroje a dobre poznala podnikanie svojej rodiny. Je známe, že Monica sa naučila šoférovať, keď mala osem rokov.

V roku 2017 sa jej Monsters and Critics opýtali, či niekedy uvažovala nad výberom inej profesijnej dráhy ako je baníctvo, na čo Monica odpovedala: ‚Nikdy som nedostala na výber.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Urobil som vec #purplehairdontstarostlivosť #ISEO #internationalsisterhoodofequipmentoperators @hair_and_aesthetics_by_sara

Príspevok zdieľaný používateľom monicabeet (@monicabeets) 8. mája 2019 o 22:01 PDT

Neboli sme ani ja, ani moji bratia, ani sestra. Len čo sme boli dosť vysokí na to, aby sme dosiahli na pedále, boli sme na stroji.

Neexistujú žiadne informácie o Monikinom vzdelaní, hoci absolvovala rôzne kurzy v oblasti pohotovostnej lekárskej pomoci (EMR) a pohotovostnej lekárskej služby (EMS), pretože má záujem stať sa v budúcnosti záchranárom.

Kariéra

Zlatá horúčka

Monica Beets sa prvýkrát objavila v reality seriáli Discovery Channel Gold Rush v jeho druhej sezóne, keď sa k šou pridal jej otec Tony spolu so svojím ťažobným tímom. Monikina rodina bola čoskoro známa ako Beets crew, nachádzajúca sa v Kanade, kde vykonávala banské operácie na rôznych miestach po celej krajine.

Monica a jej rodina sa objavili v nasledujúcich sezónach seriálu a úspešne ťažili zlato v hodnote miliónov dolárov.

Napriek mladému veku Moniky, jej skúsenostiam s obsluhou ťažkých strojov a znalostiam banského podnikania a manažmentu posádky ju ako 18-ročnú priviedli k tomu, že sa stala dozorkyňou svojej rodinnej bane v Paradise Hill a následne prevzala aj vedenie Eureka Creek.

Monica je odbornou obsluhou rôznych strojov, ako sú nakladače a zrovnávače. Kedy spýtala sa na jej obľúbené vybavenie pracovať, odpovedala: „Najlepšie mi vyhovuje nakladač 988. To som robil prvé štyri roky, keď som pracoval pre svojho otca.

Cítim sa v ňom jednoducho super pohodlne. Je to zábava. Ale čo sa týka toho, čo teraz bežne robíme, veľmi rád behám bager, nakladám kamióny. Nepáči sa mi rastlina – to je tá najhoršia práca na svete, kŕmiť rastlinu.

Jej súťaživosť vyvolala rivalitu medzi ňou a jej bratom Kevinom. Udržiava s ním však priateľský vzťah: ‚Som si blízky s oboma bratmi. A v práci sa navzájom len buzerujeme. To, ako si prejavujeme náklonnosť, je, že si len doberáme jeden druhého. Sme skoro ako násilníci, ale takto prejavujeme lásku.“

Monica tiež hovorila o svojich skúsenostiach s prácou v prostredí, v ktorom dominujú prevažne muži, pričom svoju matku Minnie uviedla ako inšpiráciu, ako sa s tým vysporiadať: „Mama je veľkým vzorom.

Od nikoho neberie hovno, čo je skvelé. Najmä v skutočne mužsky orientovanej pracovnej sile musíte mať takýto prístup. Nesmieš dopustiť, aby sa ti sračky dostali pod kožu. Musíš byť silná, hádzať údery a vedieť, že akokoľvek je to na hovno, vždy sa budeš musieť dokázať, pretože si žena v pracovnej oblasti.“

Chce tiež povzbudiť mladé dievčatá, ktoré sa zaujímajú o ťažbu zlata, aby nasledovali svoje sny: ‚Neber nie ako odpoveď a choď do toho. Ak je to to, čo chcete robiť, choďte do toho. A nedovoľte tomu, čo si o vás myslia iní ľudia. Pretože nie je dôležité, čo si myslia oni, ale to, čo si myslíte vy.

Osobný život

Rodina

Monikini rodičia Tony a Minnie sú spolu už viac ako 40 rokov. Stretli sa v Holandsku, keď boli obaja deti, a začali spolu chodiť v roku 1979. Vzali sa krátko predtým, ako sa v roku 1984 presťahovali do Kanady, kde hľadali nové príležitosti a založili tam svoju rodinu.

Tony vyrastal na farme, kde dojil kravy a obsluhoval stroje. Napriek jeho skromnému pôvodu jeho rodina v súčasnosti riadi jednu z najvýznamnejších ťažobných operácií na Klondiku, ktorá vlastní Tamarack Mine, Scribner Creek a Eureka Creek.

Záujmy

Monica je milovníčkou tetovaní a piercingu a na tele ich má veľa. Pokiaľ ide o tetovanie, rozhodne sa naplniť vecami, ktoré majú význam alebo sú pre ňu dôležité.

Je tiež fanúšikom punkovej hudby a svojho huskyho psa pomenovala po svojom obľúbenom hudobníkovi Doyle Wolfgang Von Frankenstein z legendárnej skupiny The Misfits.

Svadba

Monica sa vydala za Taylora Mayesa 11. augusta 2018. Mesiace pred svadobným obradom, ktorý sa konal v Monikinom rodnom Dawson City na Yukone, sa objavila spolu so svojimi rodičmi v slávnej show TLC Say Yes to the Dress. Monica a jej matka sa snažili udržať Tonyho v jeho najlepšom správaní, hoci pri výbere svadobných šiat nedokázali potlačiť jeho hrubý jazyk: „Prišli sem, Minnie a Monica, prinútili ma pozrieť sa na pár epizód, pretože povedali: „budeš sa musieť správať slušne“. Takže dnes sa budem v podstate správať ako najlepšie,“ zneli Tonyho slová.

Nezáležalo mu na peniazoch, ale na šťastí svojej dcéry počas jej špeciálneho dňa, Tony vyjadril, aký štedrý bol rodinný rozpočet na svadbu: „Na nákladoch mi nezáleží“.

Proces výberu svadobných šiat a príprava obradu boli úspešné a Monica sa zaviazala v nádherných šatách bez ramienok. Dokonca aj Monikin pes bol prítomný na krásnom ceremoniáli, na ktorom sa zúčastnila jej rodina a blízki priatelia, ktorý bol odvysielaný v deviatej sezóne Zlatej horúčky v epizóde s názvom Wedding Bells & Emergency Operations.

Čistá hodnota

Od roku 2020 sa čistý majetok Moniky Beets odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, čo je výsledkom jej práce baníka a účinkovania v úspešnej šou Zlatá horúčka.

Vzhľad

Monica bola považovaná za nádhernú ženu bieleho etnika s blond vlasmi a krásnymi modrými očami. Jej výška je 5 stôp 4 palce (1,62 m) a jej súčasná hmotnosť sa odhaduje na 136 libier (62 kg).

Zaujímavosti

Monikin otec Tony bol prezývaný Tony Beeps pre jeho pestrý a hrubý jazyk. V rozhovore pre Monsters and Critics Monica vysvetlila túto konkrétnu črtu svojho otca: ‚Pracoval v potrubí a nákladnej doprave na ľade. Je na ropných poliach. Urobil veľa a keď ste v týchto pracovných silách, je to len jazyk. Všetci sú hrubí a hrubí.“

Parker Schnabel, o ktorom sa hovorí, že sa do Moniky zamiloval počas druhej sezóny Zlatej horúčky, žartoval na Facebooku o tom, že nedostal pozvánku na jej svadbu. Do tohto odpovedala Monika : „Povedal som, že príďte na recepciu a večierok, ale obrad bol len blízkych priateľov a rodiny. Už sme mali vlastný filmový štáb, nemuseli sme mať dvojitého!‘.

Monica vyhlásila, že reláciu nepozerá, pretože trávi sedem mesiacov v roku prácou na ťažbe a nechce sledovať takýto obsah na svojich dovolenkách.

Na otázku, čo robí vo voľnom čase, odpovedala: ‚Chodím na prechádzky so psom a veľmi rada cestujem. Robím krížikovú výšivku a natívne korálky a podobné veci, šikovné veci. A robte čo najmenej.‘

Rockin to #bluecollarnation v mojom @trollcoclothing dnes. Mikina s kapucňou Gotta day Torrid je ideálna do chladných dní...

pridané Monica repa – zlatá horúčka na Utorok 25. februára 2020

Špekulovalo sa, že jej otec má progresívny spôsob myslenia, pretože mu nevadí, že jeho dcéra pracuje v bani, ktorá je často považovaná za pracovné prostredie len pre mužov. Monica túto tému objasnila v rozhovore a povedala, že jej otec je v niektorých veciach otvorený, no v iných je staromódny: ‚Otec má oboje. Je mu jedno, aké ste pohlavie, ak sedíte na výstroji, dievčatá to dokážu rovnako dobre ako muži, niekedy dokonca lepšie. Ale ak je to ťažké zdvíhanie, lopatovanie alebo práca, nezáleží na tom, či máte päť dievčat, jedného chlapa za to vezmú, pretože „to nie je práca pre dievča“. Ak je potrebné niečo vyčistiť, očividne sme na to dobrí. On je oboje.‘