Nevyslovená pravda o hviezde „Moonshiners“ – Steven Ray Tickle

Steven Ray tikle je niekto s mimoriadne netradičným zdrojom príjmu. Steven Ray, prezývaný Tickle, je populárna hviezda v Discovery Docudrama produkovanej Magilla Entertainment s názvom Moonshiners. Ak to nie je zrejmé z názvu, relácia sleduje životy niekoľkých ľudí, ktorí údajne nezákonne vyrábajú mesačný svit. Prehliadka sa dostala pod veľkú paľbu za zavádzanie verejnosti, pokiaľ ide o zákonnosť varenia piva, ktoré sa v šou odohráva, profitovanie z mŕtvych a očarujúce životný štýl, ktorý je založený na prekabátení zákonných úradníkov. Tickle sám o sebe je tak trochu záhadou – Steven vyjadril svoje politické ambície a zdatnosť v robotníckom priemysle, no má na konte aj niekoľko zatknutí, ako aj skvelú kariéru.

Uh Oh! Steven Ray Tickle, známy najmä vďaka úlohe v Moonshiners, je za mrežami. Tentoraz za porušenie skúšobnej doby. …

pridané Valerie Bragg- TV na Piatok 29. júla 2016

Obsah

Raný život a rodina

Steven Ray Tickle bol narodený dňa 30. novembra 1976 v Západnej Karolíne v USA Larry Craig Tickle a Lois Ileane Keller Tickle. Steven je jedným zo štyroch chlapcov, jeho bratia sú Glenn, Darrel a Mike Tickle. Tickle bol skutočne vychovaný v Dry Fork vo Virgínii, zatiaľ čo jeho matka robila to najlepšie, čo mohla, Stevenov otec bol paralyzovaný a smrteľne chorý. Prípadná smrť jeho otca po jeho pokračujúcom boji s chorobou bola faktorom, ktorý prispel k Stevenovým drogovým návykom – najmä kokaínu a marihuane.

Vzdelávanie

Steven Ray Tickle zúčastnili Tunstall High School v Dry Fork a potom sa vyučil za tesára – nie je známe, kto ho pôvodne priviedol k mesačnému svitu.

Kariéra

Modrý golier tesárstvo

Na rozdiel od jeho súčasnej, dosť radikálnej práce, Steven Ray Tickle bol zaznamenaný ako odborový tesár. Strávil dva roky vo Washingtone budovaním Clyde’s Restaurant a je údajne veľmi zručný, nie je však známe, či sa stále venuje tejto kariére, alebo tento podnik opustil.

Politická kariéra

Tickle má za sebou celkom zaujímavú, aj keď krátkodobú politickú kariéru. Tickle sa spoliehal na svoju tesársku prácu, ktorá mu zarobila na autenticite a príťažlivosti, a v roku 2012 vyjadril túžbu kandidovať na prezidenta ako nezávislý. Netreba dodávať, že sa tak nestalo, no ani to nebol koniec jeho politických ambícií.

V roku 2013 Tickle opäť oznámil médiám, že má v úmysle kandidovať na kongres. Pozornosť médií, ktoré sa mu na to dostalo, využil na vyjadrenie svojich pocitov zo súčasných udalostí, pričom v rozhovore z októbra 2013 uviedol, že Obamacare je „svinstvo“. Vysvetlil, že je presvedčený, že všetkým Američanom by mal byť umožnený prístup k zdravotnej starostlivosti, no tá istá zdravotná starostlivosť by mala byť povinná pre federálnych úradníkov.

Discovery Channel

Tickle možno považovať za celkom celebritu na platforme Discovery Channel, pretože sa objavil v najmenej piatich rôznych sériách. Prvá šou, v ktorej sa objavil, bola Moonshiners , ktorý mal premiéru 6. decembra 2011.

Prehliadka očarí a zdramatizuje životy rôznych jednotlivcov v Apalačských horách, ktorí si zarábajú na živobytie varením mesačného svitu. Zatiaľ čo Discovery Channel to rád označuje za nezákonnú činnosť, orgány činné v trestnom konaní vo Virgínii odhalili verejnosti, že na činnostiach zobrazených v relácii nie je nič nezákonné. Discovery Channel sa rozhodol ignorovať toto odhalenie a naďalej podvádza tisíce ľudí lákadlom vzrušenia z nezákonnosti. Prehliadka tiež vyvolala odpor, keď sa zistilo, že časti relácie, v ktorej vystupoval mesačník Marvin ‚Popcorn‘ Sutton, boli v skutočnosti odvodené zo záberov nasnímaných ešte pred premiérou relácie. To sa považovalo za ešte ohavnejšie, keď verejnosť zistila, že Sutton v roku 2009 spáchal samovraždu.

Steven bol populárnou postavou na Moonshiners, a to natoľko, že ho producenti oslovili, aby vytvoril spin-off, ktorý by sa zameral iba na neho, s názvom Tickle, ktorý mal premiéru v roku 2013, ale mal len 11 epizód a nikdy sa nevrátil na druhú sezónu. Odvtedy sa Tickle naďalej objavuje na Moonshiners, ako aj na ďalších vedľajších produktoch, ako sú Moonshiners: Shiners on Shine (2017 – 2018), Moonshiners: Whisky Business (2019) a ako porotca aj súťažiaci na Master Distiller v 2020.

Osobný život

Tickle and the Law

Zatiaľ čo Steven Ray Tickle dokázal utajiť veľkú časť svojho života pred verejnosťou, niektoré veci jednoducho nemohli zostať utajené.

Tickle má záznam v registri trestov, ktorý pramení z dvoch zatknutí – prvé prišlo po ňom objavil v roku 2015 na parkovisku v samoobsluhe, sám vo svojom aute, popíjal a bol zatknutý za intoxikáciu na verejnosti. To neviedlo k veľkej dráme a neskôr v ten deň bol potichu prepustený.

Jeho druhé zatknutie si získalo oveľa väčšiu pozornosť médií a nakoniec viedlo k väzeniu. Dňa 1. februára 2016 bol Tickle zatknutý za držbu nelegálnej strelnej zbrane vo forme odrezanej brokovnice, ktorú spozoroval na zadnom sedadle jeho auta pri bežnej dopravnej zastávke. Hoci ho nikdy nevideli používať zbraň alebo sa tým vyhrážať, podľa zákonov Virgínie bolo prechovávanie dostatočným priestupkom a vynieslo mu trojročný podmienečný trest odňatia slobody.

Vyšiel som na skybridge v Gatlinburgu Tennessee..bohužiaľ most zatvorili kvôli silnému vetru..

pridané Steve Tickle na Pondelok 16. decembra 2019

Všetko by prebiehalo pokojne, keby nebol 15. septembra toho istého roku zatknutý za porušenie skúšobnej doby, za ktoré si odsedel päť mesiacov. Znovu sa dostal do rozporu so zákonom niekedy v roku 2017, keď mal dopravnú nehodu počas jazdy s pozastaveným vodičským preukazom. Tento druhý štrajk počas skúšobnej doby ho pridelil, aby si odpykal zvyšok trestu, teda ďalších 18 mesiacov väzenia.

Rodina

Prvá manželka Stevena Raya Tickla zostáva nepomenovaná, ale stále udržiava láskyplný a starostlivý vzťah so svojou dcérou Daisy Tickle, ktorá sa narodila v roku 2000. Podľa všetkého je to dobrý otec, ktorý sa podľa svojich najlepších schopností stará o jej potreby.

V priebehu rokov Tickle predvádzal vzťahy na Twitteri. Strávil nejaký čas s nešpecifikovanou Jaci, ktorú jeho matka srdečne schvaľovala, a neskôr s ďalšou ženou menom Jenny Jen.

Po prepustení z väzenia v roku 2019 sa Tickle konečne oženil so ženou, ktorá sa údajne snažila o jeho náklonnosť už šesť rokov – Carol Ann Meredith, ručiteľku na kauciu, čo bolo dosť ironické vzhľadom na Stevenove nedávne aktivity. Napriek tomu sa títo dvaja vzali 19. októbra 2019 na svadbe s motívom Moonshine a sú šťastne zosobášení, pokiaľ ide o verejnosť.

Vzhľad

Teraz, keď sa blíži k jeho štyridsiatke, rysy Tickla ukazujú málo z jeho životných skúseností.

Má bledohnedé vlasy, ktoré začínajú šediveť, má fúzy a oči má bledomodré. Je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,72 m) a váži okolo 152 libier (70 kg). Vďaka svojmu statusu takmer celebrít neunikol Ticklov hrnček novinárom a dá sa ľahko nájsť. To je pre neho nešťastné, pretože je zjavne pod vplyvom alkoholu snímky .

Čistá hodnota a plat

Nie je prekvapením, že mesačné svietenie nie je najziskovejšie podnikanie a Tickle sa vo veľkej miere spolieha na svoj výplatný šek za epizódu od Discovery Channel. Nie je známe, či stále pracuje ako tesár, a preto nie je možné dospieť k záverom o tomto sektore potenciálneho príjmu. Tickle má od polovice roku 2020 čistú hodnotu približne 300 000 dolárov, čo je bežný údaj medzi hviezdami Discovery Channel.