Nevyslovená pravda o hviezde „Ice Road Truckers“ – Lisa Kelly

Lisa Kelly má jeden z najneobvyklejších zdrojov slávy vo svete celebrít. Lisa našla slávu vďaka jej vystúpeniu ako kamionistka v Ice Road Truckers na kanáli History a jej popularita vydláždila cestu k vystúpeniam v mnohých ďalších show a spin-offoch. Lisa Kelly bola možno vždy divoška, ​​ale kamiónová doprava nebola jej prvou voľbou – predtým, ako začala prevážať obrovské náklady po celej krajine, bola Kelly šampiónkou v motokrose.

ObsahRaný život a rodina

Bola to Lisa Kelly narodený 8. decembra 1980 v Grand Rapids, Michigan USA – nie je veľa informácií o jej rodine a jej súrodencoch, ak nejaké má.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#lisakelly #iceroadtruckers #irt #canada #trucker #truckerlife #iceroad #iceroadtrucker #bigrig #canada

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa (@fandomofmanythings) 22. októbra 2019 o 17:30 PDT

Keď mala šesť rokov, jej rodina sa presťahovala do chladnejšieho podnebia Sterling na Aljaške, kde žili na malej farme. Aj keď to nikdy výslovne nepovedala, je logické vyvodiť, že bola mimoriadne vyšportované dieťa. Lisa Kelly má stále veľa z týchto aktivít – jazda na koni, motokros, parašutizmus, závesné lietanie a snowboarding.

Vzdelávanie

Kelly navštevovala školu na Aljaške, ale potom sa rozhodla presťahovať späť do Great Rapids a navštevovať Cornerstone University. Netrvalo dlho a uvedomila si, že nie je určená na konvenčné štúdium a po jednom semestri opustila univerzitu.

Kariéra

Small Origins

Lisa Kelly začala svoju kariéru v odd pracovných miest , ako sú autobusy autoškoly a dodávky a na chvíľu v pizzerii. Hoci to bolo možno najnepriaznivejšie obdobie v jej kariére, mohla sa venovať iným záujmom, dokonca sa stala štátnou šampiónkou v motokrose. Po získaní CDL (Commercial Driver’s License) sa rozhodla pre kariéru, ktorá by jej umožnila prejaviť lásku k nákladným vozidlám.

Vodiči ľadových kamiónov

Riskantná povaha prepravy ťažkých nákladov na zľadovatených aljašských cestách a to, že bola jednou z mála žien vo svojom odbore, ju pritiahli do pozornosti riaditeľov kanálov History. Lisa Kelly mala naplánované prvé vystúpenie v roku 2007 v tretej sezóne show, následne aj v sérii štyri, päť a sedem, pričom počas šiestej sezóny si dala prestávku. Istý čas spolupracovala s Darrelom Wardom, ktorý však 28. augusta 2016 tragicky zahynul pri havárii lietadla.

Hoci sa zdá, že kamiónová doprava nie je najslávnejšou kariérou, môže byť životu nebezpečná a vyžaduje si rýchle reflexy. Kelly raz musela zoskočiť zo svojho 22-kolesového vozidla, keď pod kolesami jej nákladného auta začal praskať ľad.

Bludgeoning Úspech

Jej zdatnosť na ceste jej vyniesla pozíciu v IRT: Najsmrteľnejšie cesty, ktorá sa od roku 2010 do roku 2011 vyčlenila, na ktorej jazdila po celom svete trasami, ktoré priťahovali vlasy. Jej sláva v komunite kamiónovej dopravy z nej urobila ideálnu voľbu ako ambasádorka značky Delo, pobočky Chevron Products Co. pre ktorého pracovala tri roky, kamkoľvek sa ju rozhodli poslať. Delo vyrábalo rad motorových olejov pre veľké zaťaženie.

Osobný život

Lisa a Traves Kelly

Lisa Kelly sa zoznámila so svojím budúcim manželom v roku 2004, kolegom nadšencom bicyklov a mechanikom motocyklov, stretli sa, keď Kelly kupovala Kawasaki 125, s ktorou sa dvaja zosobášili v roku 2008 po štyroch rokoch randenia. Traves Kelly je pôvodom z Aleutu z Aljašky, ktorý teraz prešiel od motocyklov k inštalatérstvu. Lisa často dáva najavo, aká je manželovi vďačná. Kým Lisa Kelly pracovala ako kamionistka, bola nútená pracovať celé mesiace mimo domova, no zdá sa, že obaja zostávajú šťastne ženatí – nemajú žiadne deti.

Záľuby a domáce zvieratá

Kým je Kelly bezdetná, ona a jej manžel majú celý zverinec domácich miláčikov. Kelly, vášnivý jazdec na koni, má tri kone, vrátane miniatúry menom Rocky. Má tiež mačku menom Tanzi. Keď bola ešte na natáčaní Ice Road Truckers, adoptovala si šteniatko, ktoré jej robilo spoločnosť na cestách, a pomenovala ho Rampur Jackson, ale hneď po dokončení natáčania ho dala producentom. Aj keď sa to môže zdať prekvapujúce, o šteniatko sa staral najmä jej indický pomocník Tashi.

Kelly si tiež dokázala splniť mnohé zo svojich snov, dokonca dostala príležitosť letieť v stíhačke s tímom US Navy Blue Angels Display Team. Stále sa venuje adrenalínu, ktorý nájde na cestách, mimo práce a miluje závesné lietanie a potápanie, snowboarding a jazdu na koni.

Vzhľad

Aj keď je o Lise Kelly známe, že cesta nie je miesto na udržiavanie zdravého životného štýlu, stále sa jej darí udržiavať si fit a štíhlu postavu.

Lisa je vysoká 5 stôp 2 palce (1,70 m) a váži 127 libier (58 kg). Má blond vlasy a hnedé vlasy a nemôže byť viac odlišná od ostatných v odvetví kamiónovej dopravy, v ktorej dominujú muži.

Čistá hodnota a plat

Lisa Kelly má čisté imanie odhadované na viac ako 500 000 dolárov. Kým mala príjmy z kamiónovej dopravy a vystúpenia v Ice Road Truckers, v roku 2017 opustila šou a trávi menej času na cestách, aby si pestovala zdravší životný štýl. Predpokladá sa, že žije z príjmu svojho manžela a z toho, čo stále zarába ako kamionistka.