Nevyslovená pravda o dcére Heidi Klum, Lou Sulola Samuel

Lou Sulola Samuel je americké dievča, narodené 9. októbra 2009 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Je známa len tým, že je dcérou medzinárodnej modelky Heidi Klum a speváka Seala.

ObsahSkorý život

Lou Sulola je najmladšie dieťa z manželstva medzi Heidi Klum a Henrym Olusegunom Adeolou Samuelom, známejším ako Seal. Má dvoch starších bratov, Johana narodeného v roku 2005 a Henryho v roku 2006, a staršiu sestru Helenu – tiež známu ako Leni – ktorá sa narodila v roku 2004 a je biologickou dcérou Flavia Briatoreho, s ktorým Heidi Klum udržiavala romantický vzťah už predtým. stretnutie s Pečaťom.

Ako dcéra dvoch známych a uznávaných celebrít, o narodení Lou Sulola informovali rôzne žurnály a časopisy . Prvé oznámenie o tehotenstve Heidi urobil Seal v apríli 2009 počas jednej zo svojich relácií v Radio City Hall: „Vyšlo to rýchlejšie, ako som chcel. Môj manžel ma a všetkých na jednom z jeho koncertov trochu prekvapil,“ povedala Heidi, keď bola táto správa oznámená, a o necelý mesiac neskôr prezradila, že s partnerom čakajú dievčatko.

V čase jej narodenia otec Lou Suolu Seal vydal vyhlásenie, v ktorom vyjadril svoju radosť z toho, že má ďalšie dieťa so svojou vtedajšou manželkou: „Je ťažké si predstaviť milovať ďalšie dieťa tak, ako milujete svoje existujúce deti, každý, kto má rodinu, to povie. ty toto.'

Pokračoval v úprimnom liste a vyhlásil, že sa sám seba pýta, kde nájsť viac lásky k svojim deťom: „Ak milujete svoje existujúce deti celým svojím srdcom, ako potom možno nájsť viac srdca, ktorým by ste milovali druhého?“ Pokračoval. , odhaľujúc dôvod svojho šťastia a odpoveď, ktorú hľadal: 'Lou Sulola Samuel sa narodil a od chvíle, keď sa nám obom pozrela do očí, bola to nekonečná láska na prvý pohľad.'

Louin otec Seal opísal moment, kedy ju stretol ako novorodenca US Magazine : „Je nádherná na nepoznanie a sme radi, že si nás vybrala, aby sme sledovali jej rast v nasledujúcich rokoch.

Rodičia Lou Suolu predstavili svetu počas prvých mesiacov jej života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Celebrity Babies (@_celeb_babies_kids)

Jej otec Seal tiež zverejnil rôzne jej fotografie na svojej oficiálnej webovej stránke a v nasledujúcom rozhovore v decembri toho roku povedal Marie Claire, že Lou Sulola zdedil jeho zamračenie a spoznal ho, keď ju prvýkrát držal v náručí ako novorodenca.

Vzdelávanie a Kariéra

Rodičia Lou Sulola Samuel sa rozhodli, že podrobnosti o jej vzdelaní budú mimo centra pozornosti. Nie je teda známe, kde študuje a aké predmety ju zaujímajú.

Momentálne má Lou Sulola iba 11 rokov a nemá žiadnu kariéru. Nie je tiež zverejnené, či má záujem o kariéru v zábavnom priemysle, ako to robili jej rodičia.

Slávni rodičia

Matka - Heidi Klum

Matka Lou Sulola je uznávaná nemecká medzinárodná modelka, obchodná žena a televízna moderátorka Heidi Klum.

Je známa tým, že je bývalou modelkou Victoria's Secret a objavuje sa na titulke slávnych časopisov ako Sports Illustrated, Allure, Gazia a Bazaar.

Heidi sa objavila v televízii ako porotkyňa nemeckej Next Top Model a ako producentka a moderátorka Project Runway. Okrem toho Klum vytvorila rôzne portréty a zahrala si menšie úlohy v rôznych filmoch ako Blow Dry, The Devil Wears Prada a Ocean’s 8. Ako podnikateľka Heidi uviedla na trh módne línie a kozmetické produkty, za ktoré ju v roku 2011 pomenovali Forbes ako jeden z najlepšie zarábajúcich modelov sveta.

Pred svadbou s Louovým otcom v roku 2004 bola Heidi Klum v roku 1997 vydatá za stylistu Rica Pipina a pár bol spolu päť rokov až do rozvodu v roku 2002. Neskôr udržiavala vzťah s vtedajším riaditeľom tímu Formuly 1 Renault, Flavio Briatore, pár sa rozišiel krátko predtým, ako sa Heidi stretla so Sealom.

Otec – pečať

Otec Lou Suolu je Henry Samuel, lepšie známy ako Seal – je to britský spevák, skladateľ a skladateľ, ktorý sa preslávil vďaka svojmu výnimočnému talentu. Niektoré z jeho najuznávanejších piesní sú Crazy z roku 1991, Kiss From A Rose z roku 1994 a This Could Be Heaven z roku 2001. Seal tiež získal rôzne ceny Brit Awards a Grammy.

Vzťah rodičov

Heidi Klum a Seal začali spolu chodiť začiatkom roku 2004 krátko predtým, ako porodila svoju dcéru Helene, jedinú dcéru, ktorá vznikla z predchádzajúceho vzťahu Klum s Flaviom Briatorem.

Seal bol prítomný pri narodení Helene a ponúkol Heidi svoju podporu počas procesu. V čase, keď Briatore žil v Londýne a neudržiaval žiadny vzťah s topmodelkou, nebol zapojený do života mladého dievčaťa, ako uviedla Klum, ktorá tiež potvrdila, že Seal bol „Otec Leni“.

V decembri 2004 prijala Heidi Klum Sealovu ponuku na sobáš počas cesty do Britskej Kolumbie v Kanade a o šesť mesiacov neskôr sa pár zosobášil v Costa Careyes v Mexiku počas súkromnej ceremónie, na ktorej sa zúčastnilo 40 hostí. O udalosti informovali viaceré časopisy, napr ĽUDIA , cDurinomment na Heidiných šatách Vera Wang.

V septembri 2005 Heidi a Seal privítali svojho prvého syna, ktorému dali meno Johan, a v novembri 2006 sa im narodil druhý syn Henry. Do Louovho narodenia v roku 2009, keď sa Heidi rozhodla legálne prijať Sealovo priezvisko Samuel, prešli tri roky.

Rozvod

Aj keď sa zdalo, že pre rodinu je všetko v poriadku, po siedmich rokoch manželstva v januári 2012 Heidi a Seal oznámili rozchod.

V čase oznámenia Seal povedal, že jeho vzťah s Klum bol príliš verejný, a preto bolo preňho ťažké udržať podrobnosti o ich odlúčení v súkromí: „Keď to ide na juh, nemôžete si zrazu filozofiu mnícha a rozhodnúť sa ísť za sľubom mlčanlivosti“.

Napriek tomu, že Seal povedal, že existuje malá šanca, že sa dá opäť dokopy, v apríli 2012 Heidi oficiálne požiadala o rozvod a vzala si späť svoje rodné priezvisko. V tom čase sa Heidi k odlúčeniu veľmi nevyjadrovala a povedala, že podrobnosti o situácii chce zachovať v súkromí: „Ľudia nepotrebujú vedieť, kto čo urobil, nechcem o vzostupoch hovoriť pozitívne ani negatívne. a pády, ktoré sme mali.“ V októbri 2014 bol ukončený rozvodový proces a bola dohodnutá spoločná starostlivosť o deti.

Po rozchode bol Seal verejne romanticky zapletený len s Ericou Parker, aj keď sa pár po chvíli rozišiel.

Heidi Klum bola v rôznych vzťahoch. V septembri 2012 potvrdila, že chodí so svojím bodyguardom Martinom Kristenom, s ktorým udržiavala vzťah dva roky. Potom v roku 2014 začala chodiť s umeleckým kurátorom Vitom Schnabelom, hoci sa pár rozišiel v roku 2017. V roku 2018 začala Klum chodiť s Tomom Kaulitzom, gitaristom nemeckej rockovej skupiny Tokyo Hotel, a pár sa zosobášil vo februári 2019, len dva mesiace po na Štedrý večer oznámili zásnuby.

Čistá hodnota

Otec Lou Sulola má odhadovanú čistú hodnotu 40 miliónov dolárov a jej matka Heidi Klum má čistú hodnotu údajne viac ako 90 miliónov dolárov. V dôsledku toho sa Lou Sulola Samuel nemusí obávať o svoje financie, či už teraz alebo v budúcnosti, napriek tomu, že v súčasnosti nemá žiadny osobný príjem.

Heidi Klum a dcéra Lou Sulola Samuel

pridané Všetko o žene na Nedeľa 9. októbra 2011

Fyzický vzhľad

Lou Sulola je mladé dievča zmiešaného etnika. Kučeravé vlasy si upraví do vrkočov alebo si ich nechá rozpustené. Jej aktuálna váha a výška nie sú známe.

Zaujímavosti

Lou Sulola je často zachytená kamerami paparazzov, keď ju sprevádza matka alebo súrodenci, a to aj na dovolenke s rodinou v Nemecku v roku 2020.

Lou Sulola má záľubu v pestrých farbách a často nosí športové oblečenie.

Zatiaľ nemá žiadne účty na sociálnych sieťach.