Nevyslovená pravda o dcére Adama Sandlera – Sadie Sandler

ObsahKto je dcéra Adama Sandlera? Životopis Sadie Sandler Wiki

Sadie Madison Titone-Sandler sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 6. mája 2006, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Sadie je známa tým, že je dcérou Adam Sandler , známy komik a herec.

Raný život a vzdelanie

Sadie je vychovávaná v Los Angeles so svojou sestrou Sunny Adamom Sandlerom a jej matkou Jacqueline ‚Jackie‘ Sandler, ktorá je tiež herečkou. Sadie trávi väčšinu času s Adamom, ktorý s ňou často jazdí na bicykli po Los Angeles, a tiež jej pomáha s domácimi úlohami Sadie sa tento rok zapíše na strednú školu.

Niekoľko zdrojov hovorí, že rada sleduje filmy, ale uviedla, že by radšej pozerala čokoľvek iné ako Adamove filmy. Zaujíma sa o herectvo a spolu so sestrou chodí na hodiny drámy v nádeji, že sa raz stanú herečkami. Sadie sa tiež plánuje zapísať na vysokú školu, aj keď, ako uviedla, sa vďaka svojej hereckej kariére preslávila po celom svete.

Kariéra herečky

Sadie zrejme nevedomky odštartovala svoju kariéru herečky už ako dvojročná, keď sa objavila v Rozprávky na dobrú noc film v roku 2008, kde hrá Najsladšie stredoveké dievča všetkých čias, vo filme si zahrali Keri Russell a Courtney Cox, ako aj jej otec, a nasleduje hotelového údržbára po tom, ako sa príbehy, ktoré rozpráva svojej neteri a synovcovi, začínajú napĺňať.

Potom sa objavila v niekoľkých filmoch, v ktorých hral jej otec, ako napríklad Grown Ups v roku 2010, ktorý bol komerčným úspechom a zarobil viac ako 162 miliónov dolárov v USA plus 109,4 milióna dolárov na iných územiach. Tiež v Just Go With It a Jack and Jill v roku 2011 a potom v That’s My Boy v roku 2012 a Grown Ups 2 v roku 2013.

V roku 2014 bola pozvaná, aby sa objavila v romantickom komediálnom filme Blended, ktorý sleduje dvoch ľudí, ktorí boli na katastrofálnom rande na slepo a potom skončili spolu v rodinnom rezorte. Dve najnovšie úlohy Sadie boli v The Do Over v roku 2016 a Sandy Wexler v roku 2017.

Sadie je tiež hlasová herečka, ktorá prepožičala svoj hlas postavám v animovaných filmoch, ako napríklad Hotel Transylvania v roku 2012 a Hotel Transylvania 2 v roku 2015, pričom bola tiež členkou hereckého obsadenia v akčnom komediálnom filme Pixels.

Rodina, priatelia a vzťahy

Sadie je príliš mladá na to, aby chodila, a Adam sa ju snažil držať preč od pozornosti médií, čo jej umožnilo viesť „normálny“ život. Sadie je veľmi spoločenský človek, ktorý má veľa priateľov a väčšinu svojho voľného času trávi vonku pri rôznych hrách a športoch, ako je futbal a tenis.

Má veľmi blízko k svojim rodičom, najmä k Adamovi a jej sestre, a rada s nimi pozerá filmy a chodí na prechádzky a bicykle po meste Los Angeles.

Záľuby a iné záujmy

Sadie obľúbené herečky a herci sú Emma Watson, Julia Roberts a Johnny Depp, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú série Harryho Pottera, Jeden deň , a franšíza Piráti z Karibiku. Nie je fanúšikom komediálnych filmov, a preto radšej nepozerá filmy svojho otca pred ostatnými. v budúcnosti by sa chcela stať tanečnicou. Sadie je obrovská milovníčka zvierat a po uprosení Adama o psa jej to po dvoch rokoch dovolil a na desiate narodeniny jej daroval psíka záchranára.

pridané Noviny o káve na štvrtok 29. augusta 2019

Vzhľad a čistý majetok

Sadie má 13 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,45 metra a váži okolo 38 kilogramov. Začiatkom roku 2020 je čistý majetok jej otca viac ako 420 miliónov dolárov, čo z neho robí jedného z najbohatších hercov a filmových producentov v Hollywoode.

Kto je Adam Sandler, Sadiein otec?

Adam Richard Sandler sa narodil v New Yorku v USA 9. septembra 1966, takže jeho zverokruhom je Panna a má americkú národnosť.

Je to herec, komik a filmový producent, možno najlepšie známy svojimi úlohami vo filmoch Happy Gilmore, 50 First Dates a filmoch Grown Ups.

Adam bol vychovaný v Manchestri v štáte New Hampshire jeho matkou Judith Judy Levine, ktorá bola učiteľkou v materskej škole, a jeho otcom Stanleym Sandlerom, ktorý je elektrotechnik. Adam študoval na strednej škole v Manchestri a potom sa zapísal na Tisch School of the Arts na New York University, ktorú ukončil v roku 1988.

Debutoval vo filme Going Overboard v roku 1989 a potom sa zameral na stand-up comedy v komediálnych kluboch. V roku 1995 bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú úlohu vo filme Billy Madison, potom sa objavil vo filmoch ako Bulletproof a Happy Gilmore v roku 1996 a The Wedding Singer v roku 1998.

Adam získal uznanie po tom, čo stvárnil Zohana vo filmoch You Don’t Mess with the Zohan v roku 2008, Príbehy na dobrú noc v tom istom roku a Grown Ups, ktoré vyšli v roku 2010.

Niektoré z ďalších filmov, v ktorých sa objavil a ktoré sa ukázali ako obrovské hity, zahŕňajú Just Go with It v roku 2011, The Ridiculous 6 v roku 2016 a Murder Mystery v roku 2019.

Adam sa 22. júna 2003 oženil so Sadiinou matkou Jacqueline Titone, ktorá konvertovala na jeho náboženstvo, ktorým je judaizmus. Často ju možno vidieť v Adamových filmoch. Adam je republikán, ktorý daroval 1 milión dolárov Boys & Girls Clubs of America v Manchestri a 2 100 dolárov na prezidentskú kampaň Rudyho Giulianiho.