Nevyslovená pravda o bývalom Pamele Andersonovej – Rick Salomon

ObsahKto je Rick Salomon?

dosť kontroverzná osobnosť, Rick Salomon je americký pokerový hráč, ale hviezdu dosiahol vďaka uniknutej sexuálnej páske, ktorú vytvoril s dedičkou Hiltonu, Paris Hilton. Okrem toho je známy svojimi krátkymi manželstvami s celebritami Shannen Doherty a Pamela Anderson. V pokri je úspešný, keď v rokoch 2014, 2016 a 2018 vyhral viac ako 6 miliónov dolárov na podujatiach Big One for One Drop.

Biografia Ricka Salomona - Vek, detstvo a vzdelanie

Narodil sa ako Richard Allan Salomon 24. januára 1968 v Neptune Township, New Jersey USA, je synom bývalého výkonného viceprezidenta Warner Bros Roberta Jessa Salomona a jeho manželky Doris Glorie Green. Rick prežil svoje detstvo vo Wayside, New Jersey, ale neexistujú žiadne ďalšie informácie o jeho ranom živote.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

. Rick Salomon nemôže vylepšiť svoj rekord a dostať sa štvrtýkrát na finálový stôl najdrahších turnajov v histórii, pretože po hodine turnaja vypadol! Zároveň bol prvým vypadnutým na tomto turnaji. Andrew Pantling ho dokázal vyradiť a momentálne je chipleaderom medzi zvyšnými 53 hráčmi.

Príspevok zdieľaný používateľom AlienPokerNews (@alienpokernews) 1. augusta 2019 o 7:17 PDT

Nevyslovená pravda Ricka Salomona

Bolo to okolo roku 2005 Rick začal hrať poker výraznejšie, no jeho sláva sa udiala skôr. V roku 2003 sa na internete objavila sexuálna páska Salomona a Paris Hiltonových a keď si Rick uvedomil, čo sa stalo, podal Rick žalobu na spoločnosť, ktorá túto sexuálnu pásku zverejnila. Zažaloval aj rodinu Hiltonovcov a obvinil ich z poškodzovania jeho kariéry a popularity, keďže rodina Hiltonových tvrdila, že Rick využíval Paris. Jeho oblek bol stanovený na 10 miliónov dolárov s tým, že zástupcovia rodiny Hilton sa snažili odradiť médiá od premietania videokazety, keďže Paris bola v čase natáčania neplnoletá.

To naňho tiež zapôsobilo, ako keby to bola pravda, takže páska by bola nezákonná. Napriek tomu sa Rick dohodol s produkčnou spoločnosťou Red Light District Video na distribúcii sexuálnej pásky, a hoci Paris a rodina zažalovali spoločnosť Kahatani LTD, ktorá kazetu v prvom rade vydala, bola pred súdom vyhodená. Okrem toho Rick a Red Light District Video dosiahli dohodu s Paris Hilton, že jej zaplatí 400 000 dolárov plus percento zo zisku z predaja pásky.

Pokerový hráč

Okolo roku 2005 začal Rick hrať poker na profesionálnej úrovni a odvtedy sa zúčastnil mnohých podujatí, z ktorých mnohé prispeli k jeho bohatstvu.

Začal s malými cenami, ale keď sa stal zručnejším, jeho túžby sa zvýšili – založil si vlastnú webovú stránku s online hazardom. a následne dosiahol výšku úspešného pokrového hráča. V roku 2014 vyhral svoju prvú hlavnú cenu, keď si domov odniesol 2,8 milióna dolárov po tom, čo skončil na 4. mieste na WSOP $1,000,000 The Big One for One Drop. O dva roky neskôr skončil na 3. mieste v €1,000,000 Big One for One Drop evente v The Monte-Carlo One Drop Extravaganza za 3,3 milióna $, čo je jeho najväčší cashout na živom turnaji. Uplynuli ďalšie dva roky, kým zopakoval svoj úspech z roku 2014 a skončil na 4. mieste na WSOP $1,000,000 The Big One for One Drop a odniesol si ďalších $2,84 milióna.

Herectvo a produkcia

Rick sa tiež vyskúšal ako herec, debutoval už v roku 2000, keď stvárnil Douga vo filme Bob's Video, v ktorom mala hlavnú úlohu jeho bývalá manželka Elizabeth Daily. O tri roky neskôr sa objavil v životopisnom filme Alpha Dog, ktorý napísal a režíroval Nick Cassavetes, v ktorom si zahrali Emile Hirsch, Justin Timberlake a Anton Yelchin. V roku 2009 sa objavil v pamätnej úlohe súdneho exekútora Berta v rodinnej dráme My Sister’s Keeper, kde si zahrali Cameron Diaz, Abigail Breslin a Alec Baldwin. Naposledy bol Daleom v trileri Red Handed (2019), v ktorom si zahrali niektoré z najvýznamnejších hviezd akčných filmov ako Michael Biehn, Michael Madsen a vychádzajúca hviezda Ryan Carnes.

jpeg

Rick je tiež producent, počnúc komediálnym kriminálnym filmom American Girl z roku 2002, v ktorom si zahrali Jena Malone, Harmony Blossom a Erik von Detten. Potom prišiel film Who’s Your Caddy? v roku 2007, pričom v rokoch 2008 až 2009 produkoval televízny seriál First In. V roku 2018 produkoval životopisný film o zločineckom bossovi Johnovi Gottim a jeho synovi – nazvaný jednoducho Gotti – v ktorom hrali John Travolta, Spencer Roco Lofranco a Kelly Preston.

Rick Salomon Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Rick Salomon je pomerne kontroverzná celebrita, no jeho úspechy v minimálne dvoch oblastiach pridali značnú čiastku k jeho bohatstvu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Ricka Salomona od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 50 miliónov dolárov.

Rick Salomon je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 165 libier ~ 75 kg. Jeho životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu. Jeho vlasy sú čierne a má hnedé oči.

Osobný život Ricka Salomona, manželstvá, rozvody, deti

Rick Salomon upriamil pozornosť na svoj osobný život, bol štyrikrát ženatý, dvakrát s tou istou ženou, nikto iný ako Pamela Anderson, mal tiež niekoľko významných vzťahov s inými celebritami. Jeho prvou manželkou bola herečka a hlasová herečka Elizabeth Daily, pár sa zosobášil v júli 1995, ale rozviedol sa takmer o päť rokov neskôr v marci 2000. Privítali spolu dve deti, dcéry Hunter narodené v roku 1996 a Tysona narodeného v roku 1998.

V januári 2002 sa oženil so slávnou herečkou Shannen Doherty, ale manželstvo bolo anulované v máji nasledujúceho roku.

V septembri 2007 Rick a herečka/modelka Pamela Anderson podpísali v Las Vegas sobášnu licenciu. Počas rozhovoru Pamely s Ellen DeGeneres hovorila Pamela o svojom zasnúbení s mužom, ktorý je hráčom pokru. Vzali sa v októbri 2007, obrad sa konal počas prestávky medzi 19:00. a 22:00 hod. predstavenia Hansa Kloka The Beauty of Magic v Planet Hollywood Resort – v tom čase tam Pamela pracovala ako kúzelníkova asistentka. Pár sa však rozišiel len 10 týždňov po svadbe a v decembri Pamela podala žiadosť o rozvod. Krátko nato sa pár zmieril, ale to trvalo len do februára 2008, keď Anderson požiadal o zrušenie, pričom ako dôvod uviedol podvod. Rick tiež požiadal o anulovanie manželstva a ako dôvod uviedol aj podvod. Manželstvo sa skončilo 24. marca 2008.

Rick a Pamela sa opäť dali dokopy v roku 2014 a zosobášili sa v januári 2014, tentoraz sa pár rozviedol v apríli 2015.

Okrem svojich krátkych manželstiev Rick chodil s ďalšími ženami, vrátane Nicole Marie Lenz v rokoch 1999 až 2000, potom Paris Hilton v rokoch 2000 až 2001 a Stefani Morgan, okrem iných krátkych vzťahov.

Rick Salomon Správy, fakty, vplyv

Skutočný playboy Rick sa stal príliš populárnym po celom svete, a to najmä vďaka svojmu životnému štýlu, ale aj celkovému úspechu. Je hviezdou na Instagrame a má okolo 90 000 sledovateľov oficiálna stránka , na ktorej sa delí o pohľady na svoj osobný a pracovný život, peniaze, ženy a dobrý čas.

Rick Salomon Potichu... Takmer! http://dlvr.it/92NyzM

pridané AffiliatesApps.com na štvrtok 19. marca 2015

Kvôli svojmu divokému životnému štýlu bol Rick často predmetom médií a často hovoril o vzostupoch a pádoch počas svojej kariéry. Aj on bol vďaka tomu medializovaný unikla sexuálna páska vyrobená s Paris Hilton , ktorý mal v čase výroby 20 rokov.

V roku 2019 Rick podal žalobu proti saudskoarabskému princovi a členovi najbohatšej saudskoarabskej rodiny Raadovi al-Khereijimu za 2,8 milióna dolárov, čo Rick vyhral v súkromnej pokerovej hre proti saudskému šejkovi sa konala v hoteli Tiara Miramar Beach na Francúzskej riviére. Po prehre v hre princ zastavil platbu na mesiace, jeho právnici tvrdili, že išlo len o priateľskú hru. Až do dnešného dňa Rick nedostal svoje peniaze.