Nevyslovená pravda o bývalej manželke Tonyho Robbinsa – Becky Robbins

ObsahKto je Becky Robbins?

Becky Jenkins sa narodila 29. februára 1960 v Los Angeles v Kalifornii v USA – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to bývalá zdravotná sestra a umelkyňa, ktorú však možno najlepšie poznáme ako Becky Robbins, dnes už bývalú manželku slávneho amerického autora a motivačného rečníka Tonyho Robbinsa.

Detstvo a vzdelanie

Becky vyrastala v Kalifornii spolu so svojimi súrodencami, ale nezdieľala žiadne podrobnosti o nich ani o svojich rodičoch, pretože si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba.

Navštevovala miestnu strednú školu a väčšinou sa sústredila na to, aby mala dobré známky, keďže ju rodičia nabádali, aby jedného dňa získala vysokoškolský titul.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Becky Robbins✨ maliarkou (@everythingbecky)

Becky sa začala zaujímať o medicínu a zrejme sa prihlásila na vysokú školu ktorý ukončila bakalárskym titulom v roku 1984, nie je isté, či ide o jej kvalifikáciu sestry, keďže možno navštevovala inú vysokú školu, na ktorej študovala biológiu a anatómiu, zložky ošetrovateľstva.

Beckyina kariéra

Becky nezdieľala žiadne podrobnosti o svojej kariére, ale predpokladá sa, že väčšinu času strávila prácou ako registrovaná zdravotná sestra.

Milujte život a manželstvo s Tonym Robbinsom

Becky sa vydala za svojho prvého manžela, keď mala 18 rokov, ale jeho identitu tajila, zatiaľ čo sa verí, že sa vzali, pretože otehotnela.

Rozviedla sa s ním a vydala sa za iného muža, s ktorým sa potom aj rozviedla – manželstvá aj rozvody sa udiali v priebehu štyroch rokov a za ten čas porodila aj svoje tri deti.

Ona sa v roku 1984 vydala za Tonyho Robbinsa , niekoľko mesiacov po tom, čo sa stretli na seminári. Tony si adoptoval jej deti, no aj tak sa v roku 1998 rozviedli. Dnes je Tony ženatý s Bonnie 'Sage' Robbins – nemajú spolu žiadne deti, pričom on má zo vzťahu s Liz Acostou dieťa menom Jairek Robbins, nar. 1984 predtým, ako sa oženil s Becky.

Becky od rozchodu s Tonym nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od decembra 2020 je slobodná, bola trikrát vydatá a má tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Becky sa zaujíma o všetky druhy umenia, najmä o maľovanie, a mnohé z jej obrazov nájdete nahraných na jej instagramovom účte, pričom niektorí veria, že sa ich predajom aj živí.

Miluje cestovanie a radšej cestuje do zahraničia ako po USA. Jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Paríž vo Francúzsku, kde už navštívila množstvo múzeí a galérií.

Becky je milovníčkou zvierat a podporovateľkou organizácie People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

Vo voľnom čase rada pozerá filmy – jej obľúbené herečky sú Julia Roberts, Sandra Bullock a Scarlet Johansson, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Nevesta na úteku, Notting Hill a Stratené v preklade.

Vek, výška a čistý majetok

Becky má 58 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 170 libier (78 kg). Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 500 000 dolárov, zatiaľ čo Tonyho čistý majetok sa odhadoval na viac ako 500 miliónov dolárov.

Kto je Tony Robbins?

Anthony ‚Tony‘ J. Mahavoric sa narodil v Los Angeles, Kalifornia, USA 29. februára 1960 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je známy svojimi seminármi, informačnými reklamami a svojpomocnými knihami.

Vyrastal spolu so svojimi dvoma súrodencami v Severnom Hollywoode v Los Angeles – jeho rodičia sa rozviedli v roku 1967, potom sa jeho matka zrejme vydala a rozviedla s niekoľkými mužmi vrátane Jima Robbinsa, bývalého hráča baseballu, ktorý si Tonyho adoptoval, keď mal 12 rokov – Tony opísal. jeho detstvo bolo „zneužívajúce“ a „chaotické“, a tak odišiel z domu vo veku 17 rokov.

Svoju kariéru odštartoval prácou pre Jima Rohna, zosnulého autora a motivačného rečníka, propagáciou jeho seminárov a vo svojich 20-tych rokoch sa Tony stal praktikom ericksonovskej hypnózy a neurolingvistického programovania a naučil sa tiež ako firewalk.

Sám sa potom stal motivačným rečníkom a v roku 1988 vytvoril Personal Power , jeho prvý svojpomocný program. Tonyho prvý veľký seminár – The Leadership Academy – sa konal v roku 1997 a potom spolu s Cloe Madanes, učiteľkou rodinnej terapie, založil Robbins-Madanes Center for Intervention.

Tony spolupracoval s rôznymi slávnymi ľuďmi ako ich terapeut, ako sú Hugh Jackman, Bill Clinton a Serena Williams, a tiež radil obchodníkom Marcovi Benioffovi a Steveovi Wynnovi.

Zaujíma sa o šport a v roku 2014 kúpil práva na založenie klubu Major League Soccer s niekoľkými ďalšími investormi, ktorí začali súťažiť v roku 2018. Spolu s Petrom Guberom a Tedom Leonsisom kúpil v roku 2016 aj hernú organizáciu eSports Team Liquid a pokračovalo víťazstvom v The International 7 Dota 2 Tournament za približne 24 miliónov dolárov.

Tony v roku 1991 založil nadáciu Anthonyho Robbinsa, ktorej cieľom je pomáhať bezdomovcom, starším ľuďom a hladujúcim.

Je tiež hercom na čiastočný úväzok, objavil sa vo filmoch Reality Bites, The Cable Guy a Shallow Hal – je tiež hviezdou dokumentárneho filmu Tony Robbins: I Am Not Your Guru, ktorý vyšiel v roku 2016.

Niektoré z kníh, ktoré Tony vydal, sú Unlimited Power v roku 1986, Awaken the Giant Within v roku 1991 a Money: Master the Game v roku 2014.

Od mája 2019 deväť žien obvinilo Tonyho zo sexuálneho zneužívania, pričom internetom kolujú klebety, že v elitnom letnom tábore obťažoval dospievajúce dievča, keď mal 25 rokov, teda pred 35 rokmi!