• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda o bratovi Wooda Harrisa, hercovi Steve Harrisovi

Nevyslovená pravda o bratovi Wooda Harrisa, hercovi Steve Harrisovi

ObsahKto je herec Steve Harris, brat Wooda Harrisa?

Steve Harris sa narodil v Chicagu, Illinois, USA, 3. decembra 1965 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. On je herec ktorý je možno najznámejší tým, že stvárnil Eugena Younga v právnickom dramatickom seriáli The Practice, ktorý sa vysielal od 4. marca 1997 do 16. mája 2004 a hral v ňom Dylan McDermott, Kelli Williams a Lara Flynn Boyle. Príbeh sleduje životy niekoľkých obhajcov pracujúcich v Bostone v štáte Massachusetts a séria mala obrovský úspech, pretože získala 58 ocenení vrátane troch Zlatých glóbusov, pričom bola nominovaná na 120 ďalších.

Vedeli ste, že herec Wood Harris je mladším bratom herca Steva Harrisa? http://ow.ly/Ef3g50xJUYe

pridané Esencia na Utorok 31. decembra 2019

Za svoj výkon bol Steve nominovaný na šesť cien National Association for the Advancement of Colored People Image Awards a jednu získal v roku 2004, pričom v rokoch 1999 a 2000 bol tiež nominovaný na dve ceny Primetime Emmy za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli.

Steve je známy aj tým, že je starším bratom slávneho herca Wooda Harrisa.

Raný život a vzdelanie

Steve bol vychovaný spolu s Woodom v Chicagu ich matkou Mattie Harris, ktorá bola ženou v domácnosti, a ich otcom Johnom Harrisom, ktorý bol vodič autobusu.

Steve sa začal zaujímať o šport už vo veľmi ranom veku, a preto ho rodičia zapísali na strednú školu St. Joseph High School, ktorú navštevovalo veľa ľudí, ktorí sú dnes populárnymi športovcami. vrátane Isiaha Thomasa, slávneho basketbalistu.

Kým tam bol, Steve hral run back za školský tím amerického futbalu. Po imatrikulácii v roku 1983 zapísal sa na Northern Illinois University z ktorej v roku 1989 ukončil bakalársky titul v odbore dráma – Steve si na univerzite natrhol väz a prestal športovať. V štúdiu pokračoval na University of Delaware, kde v roku 1991 získal magisterský titul v odbore herectvo.

Úlohy vo filmoch

Steve má na konte viac ako 60 vystúpení vo filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov.

V roku 1985 debutoval vo filme, keď stvárnil Rozhlasového hlásateľa v komédii Don’t Mess With My Sister, no uznanie si získal až o osem rokov neskôr, keď si zahral Rickyho Gogglesa v r. kriminálny film Sugar Hill , v ktorom si zahrali Wesley Snipes a Michael Wright a je o dvoch bratoch, ktorí obchodujú s drogami. Niekoľko z jeho ďalších účinkov bolo v akčnej historickej dráme Against the Wall v roku 1994, v evergreenovom akčnom thrilleri The Rock z roku 1996, v ktorom hrali Sean Connery a Nicholas Cage, a v životopisnom dvojdielnom filme George Wallace v roku 1997. V roku 2000 hral jedna z hlavných postáv, Sonny Liston v životopisnom filme King of the World, o úplnom začiatku boxerskej kariéry Muhammada Aliho.

V roku 2005 si Steven zahral Charlesa McCartera v romantickej komédii Denník šialenej černošky, v ktorej hral Tyler Perry, a za svoj výkon bol Steve nominovaný na Black Movie Award za vynikajúci výkon herca vo vedľajšej úlohe.

V roku 2008 sa objavil v športovom filme Ball Don’t Lie aj v found footage horore Quarantine, predtým ako sa v roku 2009 objavil v akčnom filme 12 Rounds, v ktorom hral John Cena, ale nepodarilo sa mu pritiahnuť veľkú pozornosť. V roku 2010 stvárnil vedľajšiu postavu poručíka Carvera v akčnom thrilleri Takers, v ktorom hrali zosnulý herec Paul Walker, Jay Hernandez a Idris Elba, a v roku 2014 si zahral po boku Zoe Kazan a Michaela Stahla-Davida v paranormálnom romantickom filme In Your Eyes.

Tri z jeho najnovších rolí vo filmoch boli v hudobnej kriminálnej komédii Chi-Raq z roku 2015, v ktorej stvárnil Oleho Dukea, v dráme Burning Sands, v ktorej stvárnil Deana Richardsona v roku 2017, a v roku 2018 v dystopickom akčnom horore The First Purge v r. v ktorom hral ako Freddy.

Úlohy v televíznych seriáloch

Steve debutoval v televíznom seriáli v roku 1993, keď hosťoval ako Bernard v epizóde Gone for Goode z policajného procedurálneho seriálu Homicide: Life on the Street. H sa následne objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad policajná dráma New York Undercover v roku 1994, policajná procedurálna dráma Law & Order v roku 1995 a lekárska dráma Chicago Hope v roku 1997.

Steve získal uznanie v roku 2004 po tom, čo bol obsadený ako hlas detektíva Ethana Bennetta v animovanom seriáli o superhrdinoch The Batman, a do roku 2006 ho bolo možné počuť v 11 epizódach. Počas toho času Steve tiež vyjadril svoj hlas Sports Coach Hero v epizóde Havin' a Ball. z animovaný seriál pre deti Higglytown Heroes , a stvárnil Jamesa Johnsona v šiestich epizódach kriminálnej drámy Heist. V roku 2009 stvárnil Virgila Merriweathera v športovej dráme Friday Night Lights a jeho ďalší pozoruhodný výkon bol v roku 2012, keď hral ako detektív Isaiah Freeman v 13 epizódach policajnej procedurálnej fantasy drámy Awake.

Hral hlavnú postavu Nelsona Gatesa v kriminálnej dráme Legends v roku 2014, ktorá bola úzko založená na románe Legends: A Novel of Dissimulation od Roberta Littella, a v nasledujúcich rokoch sa Steve objavil v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je napríklad akčná polícia. procedurálna dráma NCIS v roku 2015, akčná komédia Ryan Hansen Solves Crimes on Television v roku 2017 a v roku 2018 hororový komediálny webový seriál Santa Clarita Diet.

Tri zo Stevových najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v epizóde Slippery z antologického seriálu Tales v roku 2019, v seriálnej satirickej dráme Filthy Rich, v ktorej stvárnil hlavnú postavu Franklina Lee v roku 2020, a v epizóde Before The Fall of the police. procedurálna dráma Chicago P. D. aj v roku 2020.

Milujte život a vzťahy

Steve je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a od začiatku svojej hereckej kariéry nehovoril o žiadnych ženách, s ktorými by mohol chodiť, čo je jeden z dôvodov, prečo sa na internete šíria klebety, že ako môže byť populárny herec gay . Niektorí z jeho fanúšikov dokonca tvrdili, že videli Steva príliš blízko k mužskému priateľovi v klube v Los Angeles.

Steve svoju sexualitu nekomentoval, a hoci mnohí ľudia veria, že je rovný a vďaka svojej sláve bol s mnohými ženami, niektorí veria aj tomu, že herec je ženatý a že si so svojou polovičkou niekedy v r. začiatok roku 2000.

Všetko najlepšie k 49. narodeninám, herec Steve Harris (The Practice).

pridané 94,1 WHRP na Streda 3. decembra 2014

Keďže Steve nekomentoval žiadne klebety, od októbra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Je to rodinný muž, ktorý má veľmi blízko k svojej matke a na svoj instagramový účet nahral fotografiu s jeho mamou. na oslavu Dňa matiek .

Hoci Steve už nehrá futbal, stále je veľkým fanúšikom tohto športu a fandí Dallas Cowboys – každý zápas, ktorý hrajú, sleduje v televízii a niekedy sa ide pozrieť na živé zápasy.

Rád cestuje a bol v mnohých štátoch USA, aby nakrúcal pre svoje filmy a televízne seriály, pričom bol aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Anglicko a Francúzsko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Uvedenie do práce

Príspevok zdieľaný používateľom Steve Harris (@theonlysteveharris) 15. októbra 2018 o 15:36 PDT

Steve má svojich obľúbených hercov a herečky – bol veľkým fanúšikom zosnulého herca Chadwicka Bosemana, ktorý stvárnil Black Panthera v rovnomennom filme. Niekoľko ďalších hercov a herečiek, ktoré obdivuje, sú Robert De Niro, Al Pacino a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí trilógia Krstný otec, Scarface a Leon: Profesionál.

Vek a výška

Steve má 54 rokov. Je odvážny a má hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 175 libier (79 kg). Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.

Kto je Wood Harris?

Sherwin David ‘Wood’ Harris sa narodil v Chicagu v štáte Illinois v USA 17. októbra 1969 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť.

Je to slávny herec, ktorý je možno stále najznámejší vďaka stvárneniu Avona Barksdalea v kriminálnom seriáli The Wire, v ktorom hrali Dominic West, Lance Reddick a Sonja Sohn, a sleduje životy drogových dílerov a policajtov žijúcich v Baltimore – séria sa vysielala v rokoch 2002 až 2008 a získala 16 ocenení, pričom bola nominovaná na 54 ďalších vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

Wood navštevoval Northern Illinois University rovnako ako jeho brat, kde v roku 1991 získal titul bakalár umenia. Pokračoval v štúdiu na New York University, ktorú ukončil s titulom Master of Arts v roku 1993.

Wood získal uznanie v roku 1994, keď hral ako Motaw v športovom filme Above the Rim, v ktorom hral aj Tupac Shakur, a niekoľko z jeho nasledujúcich rolí vo filmoch bolo v roku 1998 v komediálnej dráme Celebrity, triler Jazda vlakom v roku 2000 a kriminálna dráma Plne zaplatené v roku 2002.

V roku 2006 sa objavil vo sci-fi komediálnom thrilleri Southland Tales, v ktorom hrali Dwayne 'The Rock' Johnson, Mandy Moore a Justin Timberlake, a v tom istom roku si Wood zahral hlavnú postavu Dr. Sidneyho Zacharyho v romantickej komédii The Srdcový špecialista.

Niektoré z jeho nasledujúcich pozoruhodných výkonov boli v dráme Dough Boys v roku 2009, komédii The Babymakers v roku 2012 a kritikou uznávanom superhrdinskom filme Ant-Man v roku 2015. Tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v akčnej dráme z roku 2017 9/ 11, sci-fi film Blade Runner 2049, v ktorom hrali Ryan Gosling a Harrison Ford aj v roku 2017, a športová dráma Creed II v roku 2018.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#paidinfull #drog #gang #film #woodharris #ace #harlem

Príspevok zdieľaný používateľom Filmový klub obrázkov (@clubofmoviespictures) 14. septembra 2020 o 2:56 PDT

Wood debutoval v televíznom seriáli v roku 1996, keď bol obsadený ako hosťujúca hviezda ako Hector v rovnomennej epizóde policajnej procedurálnej drámy NYPD Blue, a odtiaľ sa stal hosťujúcou hviezdou v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je napríklad dráma. Oz v roku 1997, policajná dráma New York Undercover v roku 1998 a kriminálna dráma Numb3rs v roku 2007. Tri z jeho najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v ôsmich epizódach drámy The Breaks a troch epizódach životopisnej trojdielnej série The New Edition Story v roku 2017 a ako vedľajšia postava Damona Crossa v piatej a šiestej sezóne hudobnej drámy Empire z rokov 2018 až 2020.

Wood je ženatý s Rebekah Harris od roku 2001 a majú spolu dve deti.