• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda Neymarovej bývalej priateľky - Bruna Marquezine

Nevyslovená pravda Neymarovej bývalej priateľky - Bruna Marquezine

Bruna Marquezine je populárna brazílska televízna a divadelná herečka, ktorá sa stala výraznejšou ako bývalá priateľka slávneho brazílskeho profesionálneho futbalistu Neymara.

ObsahRaný život a rodina

Bruna Marquezine sa narodila ako Bruna Reis Maina 4. augusta 1995 v Duque de Caxias, Rio de Janeiro, Brazília, rodičom Neide Maia a Telmo Maia. Má blízko k rodičom a bola vychovaná so svojou mladšou sestrou, no spája ju zvláštne puto s jej otcom . Jej prezývka Marquezine pochádza z mena jej babičky ako pocta jej Nane. Do 13 rokov bola vychovávaná v Baixada Fluminense, keď sa presťahovali do lepšieho bytu v Barra da Tijuca, neskôr sa opäť presťahovali do luxusného sídla, ktoré predtým vlastnila herečka Flavia Alessandra, no stále v tom istom meste.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Cítite sa úžasne v novej kolekcii UltraFresh Cotton od @intimissimiofficial, 100% prírodné. Ľahšia, jednoduchá a super pohodlná žena nepotrebuje nič iné, však? #ultrafreshbavlna

Príspevok zdieľaný používateľom Bruna Marquezine ♡ (@brunamarquezine) 15. júna 2020 o 17:15 PDT

Vzdelávanie

Neexistujú žiadne informácie o jej formálnom vzdelaní. Keďže začala ako detská herečka, verí sa, že Bruna nemala čas navštevovať formálnu školu, ale namiesto toho mala hodiny herectva.

Kariéra

Prvý krok

Bruna začala svoju kariéru vo veľmi mladom veku robením reklám a zúčastnila sa vzdelávacieho seriálu s názvom Xuxa Só Para Baixinhos s populárnou speváčkou a herečkou Xuxou. V ôsmich rokoch debutovala v televízii, keď jej ponúkli rolu Salette, ktorú vytvoril populárny spisovateľ telenovel Manoel Carlos. Telenovela v hlavnom vysielacom čase, Mulheres Apaixonadas alebo medzinárodne známa ako Ženy v láske, bola odvysielaná v roku 2003 prostredníctvom najväčšej televíznej siete v Brazílii, Rede Globo.

Za túto rolu získala cenu pre najlepšieho detského herca od štyroch prestížnych ocenení v Brazílii.

Keď bol dokončený, neskôr v roku 2003 jej bola ponúknutá úloha vo filme Xuxa Abracadabra. Bol to dobrodružný fantasy film s nádychom brazílskeho folklóru pre deti a medzinárodne ho vydala spoločnosť Warner Bros. Bol to komerčný úspech a odvtedy prevzala sériu telenovelových úloh.

V roku 2005 si zahrala nevidiacu postavu, Mariu Flor, v telenovele Amerika, ktorá otestovala jej herecké schopnosti, ktorú úspešne zvládla a získala ďalšie ocenenie pre najlepšieho detského herca. Po roku bola súčasťou ďalšej telenovely, romantickej komediálnej série Cobras & Lagartos. Pokračovala v zdokonaľovaní sa vo svojom remesle tým, že každý rok prijímala roly a nezáležalo na tom, či ide o vedľajšiu alebo vedľajšiu rolu.

pridané Bruna Marquezine na Piatok 29. júla 2016

V roku 2007 bola Lurdinha v Desejo Proibido, nasledujúci rok Maria Augusta v Negocio da China a v roku 2010 bola odvysielaná profesorka Teresinha v Araguale.

Ďalší úspech

Jej trpezlivosť a vytrvalosť boli odmenené, keď jej v roku 2011 ponúkli hlavnú úlohu v hlavnom televíznom seriáli s názvom Aquele Beijo. Po ňom nasledoval ďalší hlavný televízny seriál odvysielaný v roku 2012 s názvom Salve Jorge a nakoniec v roku 2014 Brune ponúkla hlavnú úlohu tá istá osoba, ktorá vytvorila prvý televízny seriál, ktorého bola súčasťou, Manoel Carlos, v Em Familia, a bola odvysielaná vo veľmi žiadanom hlavnom vysielacom čase, bola nominovaná v kategórii najlepšia herečka na Premio Contigot de TV.

Kvôli jej rastúcej popularite dostala vedľajšiu úlohu v americkom filme s názvom Breaking Through, ktorý vyšiel v roku 2015, ale vyvolal všeobecne nepriaznivé recenzie pre zlý scenár.

Jej televízna kariéra pokračovala v raste, pretože dostala hlavné úlohy v brazílskych hlavných telenovelách, ako napríklad Nada Sera Como Antes v roku 2016 a Deus Salve o Rei v roku 2018, v ktorých stvárnila postavu Catariny de Lurton, kráľovnej Arteny a Montemoru. .

Osobný život

Po prvom stretnutí na karnevalovom karnevale v Riu de Janeiro v roku 2012 mala vzťah s Neymarom, populárnym brazílskym futbalistom. Začali spolu chodiť krátko po stretnutí, v roku 2013 sa však na chvíľu rozišli. obnovili svoj milostný vzťah v roku 2014, tesne pred FIFAWorld Cupom, ktorý hostila Brazília, ale po niekoľkých mesiacoch sa rozišli. V októbri 2016 boli videní spolu, ale v júni 2017 opäť sa rozišli tesne pred oficiálnym Neymarovým prestupom do Paríža St-Germain.

Objavili sa špekulácie, že dôvodom rozchodu v tom čase bolo, že Neymar sa chcel oženiť a Bruna s ním žiť v Európe, no ešte nebola pripravená. Boli spolu počas Silvestra v roku 2018 a podporovali ho počas Majstrovstiev sveta v tom roku tým, že zverejnili fotografie na jej účte na sociálnych sieťach, ale v októbri toho istého roku sa ich cesty údajne opäť rozišli.

Kto je Neymar?

Neymar da Silva Santos Jr. sa narodil 5. februára 1992 v Mogi das Cruzes, São Paulo, Brazília rodičom Nadine da Silva a Neymar Santos Sr. Je jednoducho známy ako Neymar Jr. alebo Neymar. Jeho otec bol bývalý profesionálny futbalista a svojho syna trénoval, keď vyrastal, pretože Neymar začal hrať pouličné a halové hry, ako je futsal.

Neymar navštevoval Las Heras ako základné vzdelanie, ale nikdy nepokračoval v ďalšom štúdiu, pretože hral futbal vo veľmi mladom veku a ukázal potenciál kvalifikovať sa do väčších líg. Je pravda, že v 11 rokoch bol prijatý do juniorskej ligy Santos FC a polepšil si tak, že v 14 rokoch už dostával ponuky od populárnych loptových klubov ako Real Madrid C.F. Santos FC ho však dokázal presvedčiť, aby zostal, tým, že mu dal obrovský bonus.

Počas rokov strávených v Santos FC dokázal priviesť svoj tím k víťazstvu v Copa do Brazil a potom v šampionáte Copa Libertadores. Vyhral aj tri bodované tituly a štyrikrát po sebe bol vyhlásený za hráča roka. Jeho popularita prudko vzrástla a stal sa pravdepodobne najhorúcejším futbalistom v Brazílii.

So slávou prichádza aj negatívna kritika, ako napríklad to, že vás na letných olympijských hrách v roku 2012 porazil smoliarsky mexický tím, a za to, že ste mali dieťa mimo manželstva. Dokázal však priviesť svoj tím k zisku zlatej medaily na OH 2016 a jeho kariéra stúpala ešte vyššie. V roku 2019, keď súhlasil s prestupom do Paris Saint-Germain FC, prekonal vtedajší svetový futbalový prestupový rekord. v hodnote zmluvy 263 miliónov dolárov.

ESPN ho zaradila medzi 10 najslávnejších športovcov sveta v roku 2016. TIME ho v roku 2017 zaradil do zoznamu 100 najvplyvnejších ľudí na svete a v roku 2019 Forbes tvrdil, že je po boku tretieho najlepšie plateného športovca na svete. Ronaldo a Messi.

V súčasnosti hrá ako útočník za Paris Saint-Germain FC, kde už bol ocenený Hráčom roka, a viedol svoj tím pri zisku majstrovských titulov v Coupe de France a Coupe de la Ligue.

Iné vzťahy

Bruna mala vzťah rok predtým, ako do jej života vstúpil Neymar. Jej priateľom bol vtedy brazílsky rapper Diego Raphael Villanueva, no v roku 2011 sa rozišli. Medzi vzťahom s Neymarom a mimo neho bola tiež romanticky spájaná s inými mužmi – chodila s Marlonom Teixeriom, brazílskym modelom, no nevydržalo to. dlho a rozišli sa v roku 2015. To isté sa stalo v roku 2016, keď chodila s brazílskym hercom Mauriciom Destrim a potom s brazílskym spevákom a skladateľom Tiagom Iorcom. Očividne sa k Neymarovi stále vracala zakaždým, keď sa naskytla šanca obnoviť vzťah s ním.

Zaujímavosti

  • Podľa jedného zo svojich príspevkov na Instagrame posiela svoju postavu, Catarinu de Lurton, kráľovnú Arteny a Montemoru, svojmu kráľovi Rodolfovi, ktorého hrá brazílsky herec Johnny Massaro, vo svojej telenovele z roku 2018 Deus Salve o Rei a dokonca použila hashtag #CaDolfo. Dokonca vyzvala svoju postavu, aby zabudla na svoju prvú lásku.
  • Miluje, že jej otec je veľmi jednoduchý a nestará sa o sociálne médiá ani nič o popkultúre.
  • Bruna je známa podporovateľka utečencov bez domova z Venezuely vo svojej krajine tým, že im daruje jedlo a zásoby prostredníctvom neziskovej organizácie.
  • Je aktívna pri získavaní finančných prostriedkov pre ľudí v núdzi počas tejto globálnej pandémie koronavírusu v Brazílii prostredníctvom a živý 3-dňový festival .

Aplikácie sociálnych médií

Je aktívna na sociálnych sieťach a občas uverejňuje príspevky prostredníctvom Instagramu, Twitteru a Facebooku.

Vzhľad

Bruna je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,74 m), váži okolo 120 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 35-25-36. Je to Latinanka s tmavohnedými vlasmi a tmavohnedými očami.

Čistá hodnota

Podľa autoritatívne zdroje , Bruna má k máju 2020 odhadovanú čistú hodnotu 3 milióny dolárov, ktorá sa nahromadila počas rokov, keď od detstva pracovala ako herečka a podporovateľka.