Nevyslovená pravda Michel’leovej dcéry – Bailei Knight

ObsahKto je Michel'leho dcéra Bailei Knight?

Bailei Knight sa narodila v USA 28. novembra 2002 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je snáď najznámejšia za to, že je dcérou slávnej americkej speváčky Michel’le a podnikateľa Sugea Knighta.

Raný život a vzdelanie

Bailei bola vychovávaná spolu so svojím nevlastným bratom Marcelom v USA jej matkou, pretože jej otec bol vo väzení, keď sa narodila, a potom, čo vyšiel von, nebol príliš blízko – Baileiho rodičia sa vzali v roku 1999 a potom, čo Michel’le podala žiadosť o rozvod v roku 2005, zistila, že jej manželstvo v prvom rade nebolo platné, pretože Suge bol v tom čase ženatý so Sharithou.

Michel’le tiež uviedla, že Suge ju raz udrel a vykĺbil jej čeľusť. Marcelovi rodičia sú Michel’le a rapper Dr. Dre a zo vzťahov Baileiho otca má troch nevlastných bratov a nevlastnú sestru.

Bailei sa držala ďaleko od centra pozornosti a objavila sa iba v dokumentárnom filme o živote svojej matky Surviving Compton: Dre, Suge & Michel’le. V súčasnosti navštevuje strednú školu, na ktorej je fyzicky veľmi aktívna, keďže hrá futbal za školský tím a je členkou školského dramatického krúžku – Bailei sa plánuje zapísať na vysokú školu v roku 2021.

Priatelia, milostný život a vzťahy

Podrobnosti zo svojho milostného života si Bailei necháva pre seba, no internetom kolujú klebety, že má momentálne vzťah so svojou stredoškolskou láskou. Podľa týchto povestí sa títo dvaja stretli len niekoľko dní po tom, čo sa zapísala na jej strednú školu, a zostali blízkymi priateľmi dva roky, kým ju chlapec v roku 2018 pozval na rande – to by znamenalo, že sú spolu asi dva roky. rokov, ale keďže Bailei tieto fámy nekomentoval, nič sa nedá povedať s istotou.

Bailei nie je príliš spoločenské dievča a zvyčajne radšej trávi svoj voľný čas doma sledovaním filmov a televíznych seriálov a hraním videohier. Má jednu najlepšiu kamarátku a Michel’leho fanúšikovia ich často videli, ako spolu trávia čas.

Od augusta 2020 Bailei je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Baileiho obľúbení herci a herečky sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Natalie Portman a niektoré z filmov, ktoré najradšej pozerá, sú Titanic, Once Upon a Time in Hollywood a V ako Vendetta.

Je tiež fanúšikom animovaných filmov od Disney a medzi jej obľúbené patria How To Train Your Dragon, Despicable Me a Minions. Bailei rada počúva hudbu – jej obľúbenou speváčkou je jej matka a takmer vždy ju chodí počúvať, keď vystupuje. Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, po tom, čo strávila asi dva roky prosením svojej matky, aby jej dovolila mať domáceho maznáčika.

Bailei nedávno začala chodiť do posilňovne a má štyri tréningy každý týždeň – drží tiež prísnu diétu, ktorá zahŕňa len ovocie a zeleninu, a tým pádom aj jej fit telo.

MAMIČKA & JA: Michel'le a jej krásna dcéra Bailei. (Uprednostňuje Sugea Knighta.)http://IceCreamConvos.com

pridané Zmrzlinové rozhovory na Utorok 9. septembra 2014

Vek a výška

Bailei má 17 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 59 kg. V auguste 2020 sa čistý majetok jej matky odhadoval na približne 100 000 dolárov, zatiaľ čo bohatstvo jej otca je údajne viac ako 200 000 dolárov – čistý majetok bývalého priateľa jej matky Dr. Dre sa odhaduje na približne 800 miliónov dolárov.

Kto je Michel'le?

Michel’le Denise Toussant sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 5. decembra 1967 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť.

Je to R&B speváčka, skladateľka a rapperka, ktorá si získala uznanie mnohými piesňami, ktoré vydala koncom 80. rokov.

Michel’le debutovala v roku 1987, keď bola pozvaná, aby zaspievala pieseň Turn Off the Lights od World Class Wreckin’ Cru po tom, čo ich speváčka Mona Lisa nemohla prísť do štúdia načas. Po vypočutí jej spevu bola Michel'le ponúknutá zmluvu s Ruthless Records . Jej debutový album Michel'le vyšiel v roku 1989 a produkoval ho jej teraz už bývalý priateľ Dr. Dre – jeho hlavný singel No More Lies dosiahol 7. miesto v rebríčku Billboard Hot 100, zatiaľ čo ďalšie dva single Something in My Heart a Nicety sa stali hitmi.

V roku 1990 sa singel s názvom We're All in the Same Gang, na ktorom spolupracovala s Ice-T, MC Hammerom a JJ Fadom, stal obrovským hitom a bol nominovaný na cenu Grammy za najlepší rapový výkon dua alebo skupiny. .

Michel’leho druhý album vyšiel 24. augusta 1998 s názvom Hung Jury, ale nezískal veľkú pozornosť. V roku 2011 vydala singel Freedom To Love po približne 13 rokoch bez nového materiálu a v roku 2013 ďalší singel – It Still Hurts.

Michel'le si získala veľkú pozornosť po tom, čo zverejnila svoj vzťah s Dr. Dre, keď uviedla, ako ju surovo bil, keď boli spolu – Dr. Dre jej raz zlomil nos, praskol jej rebro a dal jej na oko päť. krát. Raz sa ju pokúsil zastreliť, no našťastie minul o pár centimetrov – rozišla sa s ním po tom, čo sa dozvedela, že je zasnúbený s inou ženou.

V roku 2016 bol vydaný film zobrazujúci, aký hrubý a násilný bol Dr. Dre, keď chodil s Michel’le, pričom vo filme sa objavil aj Suge a jeho násilná stránka. Pred uvedením filmu do kin zavolal Dr. Dre kohokoľvek, kto mohol, aby sa pokúsil zastaviť uvedenie filmu – po jeho vydaní sa verejne ospravedlnil všetkým ženám, s ktorými sa zle správal.