• Hlavná
  • Kotvy
  • Nevyslovená pravda meteorologičky Weather Channel Heather Tesch

Nevyslovená pravda meteorologičky Weather Channel Heather Tesch

ObsahKto je Heather Tesch?

Heather Tesch sa narodila v Buffale, Minnesota USA, 2. mája 1967 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je meteorologička , ktorá je pravdepodobne najlepšie známa vďaka práci, ktorú odviedla pre The Weather Channel (TWC).

Raný život a vzdelanie

Heather bola vychovávaná v Buffale ako jedináčik, jej matka, ktorá bola zdravotnou sestrou na súkromnej klinike, a jej otec, ktorý bol realitným agentom.

O počasie sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, bola ohromená tým, ako sa mení, ako aj zvedavá, čo spôsobuje dážď, sneh a dokonca aj hurikány a zemetrasenia.

Viem, že mnohí z vás sa pýtajú a sú zmätení, kde vidieť moju prácu. Tu je odpoveď. Dúfam, že si stiahnete aplikáciu alebo pôjdete na weather.com.

pridané Heather Tesch na Streda 14. augusta 2019

Heather pokračovala v zápise na miestnu strednú školu, kde sa zaujímala o nácvik pózovania pred kamerou, a preto bola väčšinou členkou školského dramatického krúžku a účinkovala v mnohých hrách, ktoré sa tam hrali. Po imatrikulácii v roku 1985 zapísala sa na University of Minnesota z ktorej v roku 1989 vyštudovala vysielaciu žurnalistiku, potom sa Heather zapísala na Plymouth State University, kde v roku 1991 získala magisterský titul z meteorológie.

Kariéra meteorológa

Heather začala svoju kariéru päť rokov po získaní magisterského titulu, keď pracovala ako meteorologička pred kamerou pre sieť WCCO-TV, pričom u nich zostala až do konca roku 1998, keď jej bola ponúknutá pozícia v TWC. Musela sa presťahovať do Atlanty v Georgii, aby pracovala pre TWC, na pozícii meteorológa pred kamerou (jedného z mnohých, ktorí pracovali pre TWC). Heather sa prvýkrát objavila na TWC v januári 1999, a hoci mala na starosti najmä prácu vo vzduchu, produkovala aj príbehy o dobrých životných podmienkach zvierat a domácich mačkách a objavila sa v nich.

V TWC zostala takmer 14 rokov , keď ju v roku 2012 prepustili po predaji firmy trom firmám, ktoré sa rozhodli znížiť stav zamestnancov.

V januári 2016 sa Heather pripojila k sieti WXIA-TV ako ich meteorológ na voľnej nohe a zostala s nimi ďalšie štyri roky, kým v decembri 2019 prestala.

V novembri 2016 Heather vydala svoju knihu HairDoodle od Heather Tesch: Upokojujúce a na budovanie mozgu pre dospelých čmáranice a omaľovánky, ktorá na Amazone získala desať 5-hviezdičkových hodnotení.

Od začiatku roku 2017 Heather pracuje ako meteorologička na čiastočný úväzok v spoločnosti The Weather Company, spoločnosti IBM (predtým TWC). Keď ju prepustili, spoločnosť vlastnili NBCUniversal, Bain Capital a Blackstone Group a tieto tri spoločnosti predali 29. januára 2016 už premenovanú The Weather Company spoločnosti IBM, zostali však vlastníkmi káblovej siete TWC až do začiatku. marca 2018, kedy bol predaný spoločnosti Entertainment Studios.

Heather Tesch

Miluj život a manžela

Heather je jednou z tých ľudí, ktorí si radšej nechávajú svoje osobné záležitosti pre seba a nezdieľala žiadne podrobnosti o svojom milostnom živote, je však známe, že je vydatá žena a verí sa, že svoju polovičku spoznala počas navštevoval Plymouth State University a že sa vzali niekedy v roku 2000. Heather je matkou ich dvoch detí , ale ich mená, ako aj mená jej manžela pred médiami tají, aby im dala príležitosť viesť normálny a súkromný život.

Nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť pred stretnutím so svojím manželom, ale kedysi údajne mala dlhodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy a povráva sa, že títo dvaja boli aj zasnúbení predtým, ako sa rozhodli všetko odvolať. z neznámych dôvodov.

Od novembra 2020 je Heather vydatá a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Heather je dobrovoľníctvo v miestnom útulku pre zvieratá a nabádanie ľudí, aby si zvieratá radšej adoptovali, než aby si ich kupovali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Heather Tesch (@heather_tesch_weather)

Pri rôznych príležitostiach hovorila naživo o svojej láske k zvieratám, ako aj radil ľuďom o bezpečnosti zvierat a adopcii domácich zvierat – raz, keď tornádo zasiahlo Ringgold v Georgii, Heather našla niekoľko mačiatok a dala ich do starostlivosti, pričom jedno z nich mačiatka dnes stále žije s ňou a má štyri ďalšie mačky a jaštericu.

Dnes pracuje ako publicistka pre Orange County Post a píše o živote, domácich miláčikoch a počasí – Heather tiež veľmi rada pomáha ľuďom a zúčastnila sa niekoľkých charitatívnych podujatí.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Johnny Depp a Kate Winslet, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Titanic, franšíza Piráti z Karibiku a Večný svit nepoškvrnených. Myseľ.

Vek a výška

Heather má 53 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 2 palce (1,57 metra) a váži okolo 50 kg.

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.