Nevyslovená pravda matky Jordyn Woodsovej – Elizabeth Woods

ObsahKto je matka Jordyn Woods Elizabeth Woods? Wiki Bio

Elizabeth Woods sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA – hoci presný dátum narodenia tajila, jej znamenie zverokruhu je údajne Vodnár a má americkú národnosť. Najznámejšia je Alžbeta za to, že je matkou Jordyn Woods, ktorá je slávnou americkou plus-size modelkou.

Raný život a vzdelanie

Elizabeth bola vychovávaná ako jedináčik v rodine strednej triedy v Los Angeles, jej otec pracoval ako predavač v miestnej firme, zatiaľ čo jej matka učila na verejnej strednej škole. Elizabeth vyrastala s túžbou stať sa modelkou a herečkou, ako väčšina jej rovesníkov na základnej škole. Počas štúdia na strednej škole bola fyzicky aktívna, pretože hrala tenis a behala na dráhe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dúfam, že všetci majú požehnanú nedeľu. Chcem len, aby každý vedel, že sme v tom spolu, a ak sa cítiš izolovaný, depresívny alebo osamelý, nájdi si niekoho, s kým sa porozprávaš. Môžete byť s partiou ľudí a stále sa cítiť osamelo a osamelo, takže viem, že keď ste sami, je to umocnené. Tento čas, ktorým prechádzame, je dočasný a vedzte, že sú lepšie zajtrajšky. Verte, že nájdete svoje miesto a ľudí, vďaka ktorým sa budete cítiť milovaní. Túto cestu nemusíme kráčať sami ❤️ #teamwegotthis #love

Príspevok zdieľaný používateľom Elizabeth Woodsová (@elizabethwoods) 3. mája 2020 o 14:04 PDT

Po imatrikulácii sa Elizabeth zapísala na Wayne State University v Detroite v Michigane, kde niekedy začiatkom 90. rokov promovala s bakalárskym titulom.

Počas štúdia na vysokej škole Elizabeth pracovala na niekoľkých zamestnaniach vrátane dvoch rokov ako čašníčka, aby mohla zaplatiť školné.

Alžbetina kariéra

Elizabeth získala uznanie v septembri 2003, keď začala pracovať v Treyball Development ako ich manažérka nehnuteľností, kde mala na starosti okrem iného najímanie ľudí a ich školenie. Po štyroch rokoch a troch mesiacoch sa pripojila k Shades of Love a slúžila ako ich fotografka, ilustrátorka a dizajnérka layoutu.

V apríli 2012 Elizabeth sa pripojila k Head 2 Heart kde bola konzultantkou, potom sa v marci 2013 stala riaditeľkou pre rozvoj podnikania v Boujzee, Inc. Od januára 2013 pôsobí ako manažérka a majiteľka Mixed Image Media a zároveň riadi kariéru svojej dcéry Jordyn.

Milujte život a vzťahy

Elizabeth bola vydatá za Johna Woodsa niekoľko desaťročí, kým 18. januára 2017 zomrel na komplikácie spôsobené rakovinou. Johnovi diagnostikovali rakovinu len dva týždne pred smrťou a v poslednej chvíli mal pri sebe najbližších priateľov a rodinu.

John bol dobrým priateľom slávneho herca Willa Smitha, keďže bol zvukovým inžinierom a pracoval na seriáli The Fresh Prince of Bel Air, kde sa spriatelil s Willom. Po škandále so zoznamovaním, ktorý sa týkal Elizabethinej dcéry Jordyn, prišiel Will ukázať podporu rodine Woodsových na sociálnych sieťach.

Elizabeth a John majú spolu štyri deti. Najprv privítali svojho syna Johna Woodsa III., ktorý je dnes modelom, a po ňom nasledoval ich druhý syn Joshua, ktorý je tetovacím umelcom. Elizabeth porodila Jordyn v roku 1997 a Jodie Woods ju nasledovala 6. januára 2005. Jodie momentálne žije s Elizabeth, zatiaľ čo jej ostatné deti sa už odsťahovali.

Záľuby a iné záujmy

Elizabeth vyrastala so záujmom o mejkap a krásnu postavu a už od tínedžerských rokov je shopaholička a aj dnes chodí nakupovať oblečenie aspoň dvakrát do týždňa. Baví ju cestovanie a precestovala celé USA, zatiaľ čo býva len v drahých hoteloch, pretože si užíva bohatý životný štýl. Je milovníčkou zvierat a má niekoľko domácich miláčikov vrátane psov, mačiek a rýb, pričom peniaze darovala aj miestnemu útulku pre zvieratá. Rada navštevuje akcie svojej dcéry a rada trávi čas obklopená slávnymi a úspešnými ľuďmi.

https://www.youtube.com/watch?v=OogD2wOP-8s

Elizabeth vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Jennifer Lopez a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Wedding Planner, Maid in Manhattan a The Boy Next Door.

Vzhľad a čistý majetok

Alžbeta má okolo 50 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,57 m) a váži okolo 114 libier (52 kg). Od mája 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na menej ako 1 milión dolárov Jordynovo čisté imanie sa odhaduje na približne 5 miliónov dolárov.

Kto je Jordyn Woods? Wiki Bio

Jordyn Woods sa narodila v Los Angeles v USA 23. septembra 1997 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť.

Je to plus-size modelka, ktorá je známa najmä pre jej spojenie s rodinou Kardashianovcov.

Jordyn bola vychovávaná v Los Angeles Elizabeth a jej zosnulým otcom Johnom a o modeling sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, keď prvýkrát zapózovala pred kamerou, keď mala len šesť rokov v reklame pre Ford Modeling Agency. Navštevovala miestnu strednú školu, kde bola fyzicky aktívna, pretože verila, že športovanie jej pomôže stať sa slávnou modelkou, no Jordyn začala priberať a nemohla nič urobiť, aby to zastavila. Držala prísnu diétu, no nakoniec prijala fakt, že nebude taká chudá ako väčšina ostatných modeliek.

Jordyn získala uznanie po spustení svojho účtu na Instagrame a začala ho používať na povzbudenie žien, ktoré majú pár kíl navyše, aby milovali svoje telo a vážili si samy seba také, aké sú. Dnes je hviezdou Instagramu s viac ako 11,6 miliónmi sledovateľov a na svoj účet odovzdala viac ako 2 600 obrázkov. Na väčšine jej obrázkov je zaostrená korisť a jej prsia, čo jej pomohlo stať sa populárnou na internete.

Začiatkom roka 2019 sa v médiách začali šíriť klebety, že Jordyn má pomer s Tristanom Thompsonom, slávnym kanadským profesionálnym basketbalistom, ktorý v tom čase chodil s Khloe Kardashian, nevlastnou sestrou Jordynovej najlepšej kamarátky Kylie Jenner.

Títo dvaja sa údajne zblížili na Tristanovom večierku , pričom Jordyn skonštatoval, že Tristan ju len pobozkal a nič iné sa nestalo. Predpokladaný škandál však pretrvával, čo viedlo k rozchodu Tristana s Khloe, ktorá im v apríli 2018 porodila dcéru True Thompson, ktorá zostala s matkou. Jordyn, ktorá neustále tvrdí, že nič zlé neurobila, sa bála vyjsť von kvôli mnohým paparazzom, ktorí ju čakali, aby ju odfotili a požiadali o vyjadrenie, pričom paparazzi na uliciach obťažovali aj jej bratov a sestru.

Jordyn má 22 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 78 kg.