Nevyslovená pravda manželky Woodyho Harrelsona – Laura Louie

ObsahKto je Laura Louie?

Laura Louie sa narodila v USA v roku 1965 a presné miesto a dátum svojho narodenia pred pozornosťou médií tajila, no jej znamenie zverokruhu sú vraj Blíženci, má ázijský pôvod a má americkú národnosť. Laura je podnikateľka , ktorá by však mohla byť najznámejšia ako manželka slávneho amerického herca a dramatika Woodyho Harrelsona.

Detstvo a vzdelanie

Laura bola vychovaná v USA, ale o svojej rodine sa s verejnosťou podelila len veľmi málo – predpokladá sa, že má niekoľko súrodencov a že jej rodičia boli majiteľmi malého obchodu s potravinami.

Woody Harrelson a manželka – Jargonart/Hugh Smith Žiadne obrázky sa nesmú reprodukovať v žiadnej forme bez výslovného písomného súhlasu Jargonarta alebo Hugha Smitha

pridané Jargonart na Piatok 22. novembra 2013

Počas navštevovania základnej školy Laura a jej priatelia snívali o tom, že sa stanú slávnymi herečkami a modelkami, no keďže mala veľmi prísnych rodičov, Lauru vyzvali, aby sa zamerala na svoje vzdelanie. Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa zaujímala o rôzne veci vrátane tanca a športu pri imatrikulácii v roku 1983 , zapísala sa na vysokú školu a v roku 1987 získala bakalársky titul v odbore podnikový manažment a environmentalistika.

Laurina kariéra

Čoskoro po promócii začala Laura pracovať pre Woodyho ako jeho osobná asistentka, vďaka čomu sa spoznali a nakoniec sa do seba zamilovali.

Laura Louie a Woody Harrelson

Laura nezdieľala veľa ďalších podrobností o svojej kariére, ale je známe, že dodnes pracuje so svojím manželom. Spolu s ním je aj spolumajiteľkou Yoganics , ktorá je donáškou biopotravín.

Keďže Woody aj Laura majú záujem o záchranu životného prostredia pred potenciálnymi nebezpečenstvami, prevádzkujú vlastnú webovú stránku Voice Yourself, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o súčasných problémoch životného prostredia.

Milujte život a manželstvo s Woodym Harrelsonom

Laura a Woody sa stretli v roku 1987 na natáčaní seriálu Cheers – Woody v ňom účinkoval a Laura začala pracovať ako jeho osobná asistentka. Prvé dva roky strávili v prísne profesionálnom vzťahu a potom začali chodiť – tých dvoch bolo možné vidieť spolu na väčšine Woodyho filmových podujatí.

Ich vzťah bol otrasený v roku 2002 Keď sa Woody v Londýne v Anglicku opil a mal vraj štvoricu s tromi neznámymi ľuďmi, Laura mu túto nerozvážnosť odpustila.

Títo dvaja sa nakoniec vzali v roku 2008 na Maui na Havaji na jednoduchom a súkromnom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina, zatiaľ čo pár celebrít sa zúčastnilo Willie Nelson, Owen Wilson a Sean Penn. Dnes majú spolu tri deti, ktoré sa narodili roky pred svadbou: ich prvá dcéra Deni Montana sa narodila v roku 1994, po nej jej sestra Zoe Giordano v roku 1996 a v roku 2006 sa Laure a Woodymu narodila tretia dcéra Makani Ravello. Päťčlenná rodina žije spolu na Maui.

Laura nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť pred tým, ako spoznala Woodyho, ale je známe, že Woody bol predtým ženatý s Nancy Simonovou – vzali sa „pre zábavu“ a chceli sa rozviesť nasledujúci deň, no salón bol zatvorený a oni v skutočnosti zostala vydatá nasledujúcich 10 mesiacov.

Od novembra 2020 je Laura vydatá za Woodyho a majú spolu tri dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Laura miluje cestovanie a pomohla Woodymu stať sa tiež cestovateľom. Obaja boli so svojimi dcérami v rôznych európskych krajinách, ako je Taliansko, Francúzsko a Španielsko, a boli aj v niekoľkých ázijských krajinách vrátane Japonska a Číny.

Laura nemá záujem mať veľa peňazí a nakoniec súhlasila s Woodym, že ich svadba by mala byť jednoduchá a stáť málo – Woody za ich svadbu zaplatil iba 500 dolárov , 300 dolárov každý za svoje snubné prstene.

Laura je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené „zvieratá“ sú delfíny.

Vek, výška a čistý majetok

Laura má 55 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 135 libier (62 kg). Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 3,8 milióna dolárov Woodyho čistý majetok je údajne viac ako 70 miliónov dolárov.

Kto je Woody Harrelson?

Woodrow Tracy Harrelson sa narodil v Midlande, Texas, USA, 23. júla 1961 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť.

Možno je stále najznámejší pre jeho stvárnenie barmana Woodyho Boyda v komediálnom seriáli Cheers, ktorý vytvorili James Burrows, Glen Charles a Les Charles a v ktorom hrali Ted Danson, Rhea Perlman a John Ratzenberger – sleduje niekoľko ľudí, ktorí sú pravidelne zákazníkov v bare Boston Cheers. Séria získala 77 ocenení vrátane šiestich Zlatých glóbusov a počas vysielania v rokoch 1982 až 1993 bola nominovaná na ďalších 181 ocenení. Za Woodyho výkon bol nominovaný na sedem cien, pričom získal dve: cenu americkej komédie pre najzábavnejšieho nováčika – muža alebo ženu a Primetime Emmy Award za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli.

Woodyho vychovávali spolu so svojimi bratmi Bretta a Jordana v Midlande, ich otcom Charlesom Voyde Harrelsonom, ktorý bol odsúdeným nájomným vrahom, a ich matkou Diane, ktorá bola sekretárkou – Charles bol v roku 1979 poslaný do väzenia na doživotie. po tom, čo zabil federálneho sudcu Johna H. Wooda Jr. , a zomrel za mrežami 15. marca 2007. Rodina sa pred Charlesovým zločinom presťahovala do Libanonu v štáte Ohio, kde Woody študoval na libanonskej strednej škole a po imatrikulácii v roku 1979 sa zapísal na Hanover College, ktorú ukončil s titulom Bakalársky titul v odbore divadlo a angličtina.

Po dvoch rokoch konkurzu na roly vo filmoch a televíznych seriáloch získal Woody v roku 1985 rolu vo filme Cheers a zostal s hlavným obsadením až do konca predstavenia v roku 1993.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Woody Harrelson (@woodyharrelson)

Potom sa objavil v mnohých televíznych seriáloch, pričom niektoré z jeho najvýznamnejších výkonov boli v komédii Will & Grace, antologickej kriminálnej dráme True Detective, v ktorej hral po boku Matthewa McConaugheyho v prvej sezóne, a komédii Spin City.

Je všeobecnejšie známy svojimi úlohami vo filmoch, pričom niekoľko z jeho prvých účinkoval v roku 1986 v športovej komédii Divoké mačky, v športovej komédii z roku 1992 Bieli muži nemôžu skákať a v dráme Neslušný návrh v roku 1993, kde si zahral s protinožcom. Demi Moore a Robert Redford. V roku 1996 bol obsadený do hlavnej úlohy v životopisnej dráme The People kontra Larry Flynt a za svoj výkon získal nomináciu na Zlatý glóbus a Oscara.

Potom sa objavil v mnohých filmoch, ako napríklad After the Sunset a She Hate Me v roku 2004 a v roku 2005 The Big White, a potom v kriminálnom trileri No Country for Old Men stvárňujúci Carsona Wellsa, jednu z hlavných postáv, je lovcom odmien. Ocenili ho aj za stvárnenie Ezru v dráme Seven Pounds z roku 2008, v ktorej hral Will Smith.

Podľa rôznych kritikov mal Woody najlepší výkon vo vojnovej dráme The Messenger z roku 2009, ktorá mu priniesla nominácie na množstvo ocenení – sleduje amerického vojaka, ktorý premýšľa o tom, či je alebo nie je dobrý nápad spať s vdovou, ktorej manžel bol dôstojníkom.

pridané Woody Harrelson na Pondelok 12. decembra 2016

Woody sa dodnes objavuje vo filmoch a niekoľko z jeho najvýznamnejších nedávnych vystúpení bolo v roku 2018 v superhrdinskom filme Venom (cameo), epickom vojnovom filme Midway z roku 2019, v ktorom hral ako admirál Chester Nimitz, a v príspevku z roku 2019. -apokalyptická zombie komédia Zombieland: Double Tap, v ktorej stvárnil hlavnú postavu Tallahasseeho.

Woody je tiež divadelným hercom a dramatikom – svoju prvú hru Najďalej od Slnka napísal v roku 1999. Objavil sa v mnohých hrách na Broadwayi, ako napríklad The Rainmaker, The Late Henry Moss, On a Average Day, a napísal aj ďalšia hra Bullet for Adolf v roku 2011.

Woody je veľkým fanúšikom šachu a bol pozvaný, aby urobil prvý krok v hre medzi nórskym majstrom sveta Magnusom Carlsenom a Fabianom Caruanom, taliansko-americkým šachovým zázrakom, na majstrovstvách sveta v šachu 2018, ktoré sa konali v Londýne v Anglicku.

Woody má problémy s úradmi. Zatkli ho v roku 1982 po tom, čo tancoval uprostred ulice v Columbuse v štáte Ohio, ale po zaplatení pokuty ho prepustili. 1. júna 1996 zatelefonoval zástupcovi šerifa Dannymu Towsendovi, že sa chystá zasadiť priemyselné konope do zeme tesne pred miestnym hotelom v okrese Lee v Kentucky, aby dokázal, že štátne právo nepozná rozdiel medzi marihuanou a priemyselné konope – bol zatknutý po príchode polície, ale asi do pol hodiny bol oslobodený od všetkých obvinení. Je všeobecne známe, že Woody podporuje legalizáciu konope a marihuany.

Je environmentalista a dodržiava surovú vegánsku stravu.