Nevyslovená pravda manželky Wesleyho Snipesa – Nakyung Park

ObsahKto je Nakyung Park?

Nakyung Nikki Park sa narodila 1. septembra 1977 v Južnej Kórei a je maliarka, no najznámejšia je manželka herca Wesleyho Snipesa. Jej manžel sa preslávil rolou Bladea z Marvel Comics a dokončil trilógiu filmov z rokov 1998 až 2004. Medzi ďalšie pozoruhodné projekty, na ktorých pracoval, patria New Jack City, Demolition Man a Passenger 57.

Bohatstvo parku Nakyung

Začiatkom roku 2020 sa čisté imanie Nakyung Park odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, zarobených úspešnou kariérou v umení, a k jej súčasnému stavu mohlo prispieť aj jej rodinné bohatstvo.

Interracial Celebrity Couple: Herec z Blade Wesley Snipes sa v roku 2003 šťastne oženil s Nakyung Park. #interracialcouple #loveknowsnocolor

pridané DateWhoYouWant na Utorok 28. októbra 2014

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, keďže vďaka úspešnej kariére v Hollywoode má čisté imanie odhadované na viac ako 10 miliónov dolárov.

Život a kariéra

Nakyung vyrastal v Južnej Kórei a bol zvyknutý na zábavný priemysel, keďže jeho otec pracoval ako manažér v zábavnom priemysle. Bol zodpovedný za réžiu niekoľkých miestnych televíznych relácií od 80. do 90. rokov ako súčasť Munhwa Broadcasting Corporation.

Pôvodne sa chcela stať lekárkou a zapísala sa na Soulskú univerzitu, jednu z najpopulárnejších v krajine.

Postupom času si však uvedomila, že ju nezaujíma medicína, ale viac sa prikláňa k umeniu. Zamerala sa na maľovanie a po ukončení štúdia sa presťahovala do USA, aby hľadala lepšie príležitosti na oveľa väčšej scéne umeleckého sveta. Práve po tomto presťahovaní sa stretla, spriatelila sa a nakoniec nadviazala vzťah s Wesleym Snipesom, čo viedlo k ich manželstvu. Bola s ním v dobrom i zlom, aj keď sa objavili jeho problémy s daňovými únikmi.

Manžel – Wesley Snipes

Wesley Snipes sa narodil v Orlande na Floride ako syn inžiniera a učiteľa.

Rodina sa neskôr presťahovala do Bronxu v New Yorku a počas tejto doby sa u neho prejavil záujem o bojové umenia. Chodil na hodiny Shotokan Karate a Hapkido a väčšinu svojho života zostal aktívnym v oboch umeniach – štúdium tu mu neskôr pomohlo v kariére. Navštevoval Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts, kde si vypestoval vášeň pre herectvo, ale nemohol tam dokončiť štúdium, pretože sa jeho rodina presťahovala späť do Orlanda.

Svoje vzdelanie dokončil na Jones High School a po maturite sa vrátil do New Yorku, kde študoval na State University of New York at Purchase.

Chodil aj na hodiny v Los Angeles na Southwest College, a hoci túžil po hereckej kariére, svoju príležitosť dostal až vo veku 23 rokov, keď si ho v súťaži všimol talentový agent. To ho viedlo k tomu, že bol obsadený do filmu Wildcats z roku 1986, v ktorom hrala Goldie Hawn.

Rise to Fame – Wesley Snipes

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov sa Snipes etabloval ako darebák, objavil sa v epizóde Miami Vice a v hudobnom videu pre Zlé od Michaela Jacksona. Vďaka svojej práci tam dostal viac príležitostí, čo ho viedlo k tomu, že ho obsadili do hlavnej úlohy v Major League, jednom z jeho prvých kasových trhákov.

Pokračoval sériou úspešných filmov vrátane Mo’ Better Blues, Jungle Fever a King of New York. V roku 1991 hral vo filme New Jack City, v ktorom spolupracoval s Ice-T a Chrisom Rockom vo filme, ktorý rozpráva príbeh o nástupe drogového bossa k moci v New Yorku uprostred popularity cracku.

Ako roky plynuli, Snipesov talent na akčné filmy nezostal bez povšimnutia a stal sa základom týchto typov filmov. Niektoré z jeho diel v tomto žánri zahŕňajú Demolition Man, Passenger 57, Rising Sun a Money Train, ale svoju všestrannosť ukázal aj pri práci v One Night Stand, Disappearing Acts a Vodný tanec .

Úspech Blade

V roku 1998 pokračoval vo svojej kariére svojou najikonickejšou úlohou, keď ho obsadili do úlohy lovca upírov Blade v rovnomennom filme, čím odštartoval trilógiu filmov, ktoré sa točia okolo hlavnej postavy. Blade bol vytvorený spoločnosťou Marvel Comics a je to Dhampir, napoly človek, napoly upír, ktorý má silné stránky upíra, ale nemá žiadne slabiny. Prvý film bol komerčný úspech, zarobil 131 miliónov dolárov v medzinárodnom meradle napriek zmiešaným recenziám a získal a kultové nasledovanie jeho úspech viedol k pokračovaniu Blade II.

Druhý film pokračuje po udalostiach prvého, v ktorom je Blade nútený spolupracovať s elitnou skupinou upírov v boji proti mutantným upírom, ktorí sú po vyhynutí svojej rasy. Film bol ďalším kasovým úspechom, aj keď naďalej dostával zmiešané recenzie. Posledným filmom bol Blade Trinity, v ktorom si zahrali aj Jessica Biel a Ryan Reynolds – bol najviac negatívne hodnotený z tria, pretože sa spoliehal na ľahko predvídateľné vzorce, ale stále pokračoval v sérii úspechov v pokladniach. Hoci filmová séria Blade nebola dobre zhodnotená, pripisuje sa jej zásluha za budovanie dôvery v žáner superhrdinského filmu, čo pomáha Marvelu prichystajte pódium pre budúcnosť Marvel Cinematic Universe (MCU).

Osobný život

Park nebol Snipesovým prvým manželstvom, keďže sa v roku 1985 oženil s April Dubois a zostali spolu až do rozvodu v roku 1990 – majú spolu dieťa. V roku 2003 sa oženil s Parkom a majú spolu štyri deti. Hoci sa väčšinu času, čo boli spolu, vyhýbala pozornosti médií, bola viditeľne prítomná na podpore svojho manžela po tom, čo bol odsúdený za daňové úniky, obvinený z falšovania dokumentov s cieľom obísť americký systém, čo viedlo k trojročnému trest odňatia slobody v ktorom pôsobil v rokoch 2010 až 2013.