Nevyslovená pravda manželky Vincea Vaughna – Kyla Weber

ObsahKto je Kyla Weber?

Kyla Weber sa narodila 1. júla 1979 v meste Okotoks, Alberta, Kanada – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je realitná maklérka , ale kto by mohol byť známy tým, že je manželkou slávneho amerického herca Vincea Vaughna.

Detstvo a vzdelanie

Kyla bola vychovaná v Okotokse spolu so svojimi súrodencami jej otcom Kenom Weberom, ktorý bol obchodník, a jej matkou, ktorá sa drží mimo pozornosti médií.

Kyla vyrastala s túžbou stať sa modelkou a herečkou, pretože po tom túžila aj väčšina jej rovesníčok – ona a jej priateľky často čítali dievčenské časopisy a pozerali filmy alebo televízne seriály v dome jednej z nich. však pri zápise na strednú školu , rodičia vyzvali Kylu, aby sa zamerala na svoje vzdelanie, a tak prestala snívať, zamerala sa na štúdium a začala tiež športovať, hrať futbal za stredoškolský tím. Hoci nehovorila o svojom ďalšom vzdelávaní, všeobecne sa verí, že Kyla navštevovala vysokú školu a bakalársky titul získala v roku 2001.

Kylova kariéra

Kyla pracuje ako realitná maklérka už asi dve desaťročia a dnes pracuje aj v Coco Homes ako jej manažérka.

Milujte život a manželstvo s Vinceom Vaughnom

Kyla sa stretla s Vinceom Vaughnom v polovici roku 2000, keď ich dvoch zoznámil Vinceov priateľ, ktorý je filmovým producentom. Chodili spolu asi päť rokov, než sa vzali na súkromnom obrade 2. januára 2010 v Lake Forest Academy v Illinois – celé podujatie trvalo tri dni, pričom posledné dva dni strávili vo Vinceovom prístrešku v Chicagu, ktorý bol neskôr predaný. V roku 2010 sa Kyle narodila ich dcéra Locklyn Kyla Vaughn a v roku 2013 ich nasledoval syn Vernon Lindsay Vaughn.

Kyla nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, zatiaľ čo je známe, že Vince bol raz vo vzťahu s Jennifer Aniston , slávnu americkú herečku, s ktorou sa stretol, keď si zahrali v americkom komediálnom filme The Break-Up – chodili spolu od roku 2005 do novembra 2006, keď sa začali šíriť klebety, že ju Vince podvádza. Bol tiež vo vzťahoch s americkými herečkami Anne Heche a Joey Lauren.

Od novembra 2020 je Kyla vydatá za Vincea a majú spolu dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Kyla je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej osobný život, a dokonca aj jej účet na Instagrame je nastavený ako súkromný, čo umožňuje sledovať iba jej priateľov a rodinu.

Je umelkyňou, ktorá maľuje od svojich tínedžerských rokov, a hoci jej raz ponúkli výstavu v malej galérii, Kyla ponuku odmietla s tým, že je to len jej hobby a že maľuje len pre seba.

Je tak trochu shopaholička, ktorá chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, pričom jej obľúbenou ‚farbou‘ oblečenia je čierna.

Kyla rada cestuje a so svojím manželom bola po celých Spojených štátoch a túto vášeň spája so svojou vášňou pre ochutnávanie rôznych kuchýň – jej najobľúbenejšie je mexické jedlo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Entertainment Calendar (@entertainmentcalendar)

Vo svojom voľnom čase sa Kyla venuje sledovaniu filmov a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Cruise a Emma Stone, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Posledný samuraj, Top Gun a La La Land.

Vek, výška a čistý majetok

Majetok Kyly je 41. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 130 libier (60 kg). Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Vinceov čistý majetok je údajne viac ako 70 miliónov dolárov.

Kto je Vince Vaughn?

Vincent Anthony Vaughn sa narodil v Minneapolise, Minnesota USA, 28. marca 1970 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to herec, filmový producent a komik, ktorý je azda najlepšie známy pre svoje stvárnenie Franka Semyona v druhej sérii mysteriózneho kriminálneho seriálu True Detective, ktorý vytvoril Nic Pizzolatto a v ktorom si zahrali aj Colin Farrell a Rachel McAdams – každá sezóna je nezávislý a sleduje políciu, ktorá vyšetruje jeden prípad.

Získal 30 ocenení a bol nominovaný na 90 ďalších, vrátane štyroch Zlatých glóbusov.

Vince bol vychovaný spolu so svojimi dvoma sestrami Victoriou a Valeri, ich matkou Sharon Eileen, ktorá bola realitnou maklérkou, a ich otcom Vernonom Lindsayom, ktorý bol predavačom v hračkárskej spoločnosti. Vince navštevoval strednú školu v Lake Forest, na ktorej hral futbal, bejzbal a tiež zápasil. Po imatrikulácii v roku 1988 sa rozhodol pre kariéru herca a nezapísal sa na vysokú školu.

Svoju kariéru začal, keď sa objavil v reklame na Chevrolet, potom sa v roku 1989 objavil v dramatickom seriáli China Beach.

Vo filme debutoval v roku 1993, keď stvárnil postavu Jamieho O’Harea životopisný športový film Rudy a niekoľko jeho ďalších úloh bolo v súkromnom detektívnom filme 77 Sunset Strip, v americkom komediálnom filme Swingers a v dobrodružnom sci-fi filme The Lost World: Jurassic Park.

Uznanie si získal po tom, čo si v roku 1998 zahral po boku Anne Heche v dráme Návrat do raja a v tom istom roku si zahral po boku Joaquina Phoenixa v kriminálnej komédii Hlinené holuby. V roku 2004 hral v dvoch filmoch – Dodgeball a Starsky & Hutch – v oboch hral aj Ben Stiller a v roku 2007 sa objavil v životopisnom dobrodružnom filme Into the Wild.

Potom sa objavil vo filmoch a televíznych seriáloch ako The Dilemma, The Brady Bunch a The Internship a niekoľko jeho najnovších úloh bolo vo filmoch Arkansas, The Binge a Freaky, ktoré všetky vyšli v roku 2020.

Za svoje výkony získal Vince sedem ocenení a na ďalších 14 bol nominovaný. Svoju prvú cenu – MTV Movie + TV Award za najlepší zápas na obrazovke (spolu s Owenom Wilsonom) – získal v roku 2006, zatiaľ čo v tom istom roku obaja získali cenu People's Choice Award za obľúbený zápas na obrazovke. .

Vince vyhral cenu ShoWest Convention Award za komediálnu hviezdu roka a potom vyhral cenu Teen Choice Award za Choice Movie – Chemistry (spolu s Jennifer Aniston v roku 2006) a People's Choice Award za obľúbeného hlavného muža v roku 2007. V roku 2010, vyhral cenu Teen Choice Award za Choice Activist a jeho posledné víťazstvo bolo v roku 2013, keď získal cenu CinemaCon za komediálne duo roka (s Owenom Wilsonom).

Dňa 10. júna 2018 bol Vince zatknutý za šoférovanie pod vplyvom a kladenie odporu pri zatýkaní a bol mu uložený tri roky podmienečne.