• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Tiga Notara – Stephanie Allynne

Nevyslovená pravda manželky Tiga Notara – Stephanie Allynne

ObsahKto je Stephanie Allynne?

Stephanie Allynne sa narodila 19. septembra 1986 v Claremont, Kalifornia, USA, a je herečkou, no možno najznámejšou je manželka stand-up komika Tiga Notara. Tig vydala množstvo komediálnych špeciálov, ktoré jej vyniesli mnoho ocenení – niektoré z jej najvýznamnejších projektov zahŕňajú Tig Notaro: Boyish Girl Interrupted and Live.

Čistá hodnota Stephanie Allynne

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Stephanie Allynne odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra herectva, keď pracovala na niekoľkých významných televíznych projektoch a filmoch.

Tig Notaro a Stephanie Allynne

pridané Angie na Piatok 4. septembra 2015

Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojej manželky, keďže vďaka úspechu s jej komediálnou prácou má Tig čisté imanie odhadované na viac ako 750 000 dolárov.

Raný život a začiatky kariéry

Stephanie strávila väčšinu svojej mladosti v Claremonte, aj keď sa jej rodina neskôr presťahovala do Buffala v štáte New York, kde navštevovala strednú školu a začala sa zaujímať o herectvo. Nezískala žiadne vysokoškolské vzdelanie a namiesto toho odišla do Los Angeles, kde trénovala ako súčasť Brigáda vzpriamených občanov (UCB), známy svojou prácou v komediálnych skečoch a improvizáciách. Niektorí z ich významných absolventov zahŕňajú Amy Poehler, Horatio Sanz, Adam McKay a Matt Walsh.

Zdokonalila sa v improvizácii a začala pravidelne vystupovať s niekoľkými improvizačnými skupinami a pracovala aj na niekoľkých miestnych divadelných inscenáciách. Ako mnoho začínajúcich hercov, aj ona potom pokračovala v práci v televízii, debutovala s Brigade v UCB Comedy Originals, ktorý sa sporadicky vysielal od začiatku do polovice roka 2010. Približne v rovnakom čase sa stala pravidelnou členkou webovej stránky Funny or Die, ktorú vytvorili absolventi UCB. Ich komediálne videá sa často vydávali online a vystupovali v nich významní herci.

Pokračovanie v hereckej práci

Vďaka svojim vzťahom v komédii našla Allynne stálu prácu ako hosť v rôznych reláciách, vrátane Key & Peele, 2 Broke Girls, Comedy Bang! Bang! a The Mindy Project.

Často mala menšie nekreditované úlohy, ktoré priťahovali len malú pozornosť publika. Napriek tomu pokračovala vo svojej práci a debutovala v celovečernom filme v r Vo svete… čo začalo priťahovať jej pozornosť. V komediálnom filme hrala Lake Bell a sledovala príbeh vokálneho trénera, ktorý má v úmysle robiť prácu nahlasovaním filmových upútavok.

Ďalšie projekty, ktoré robila, boli väčšinou nezávislé krátke filmy. Niektoré z jej prvých projektov zahŕňajú No Is a Full Sentence, The Boyfriend Experience: Girls & Ribs a Turkey Day. V roku 2015 bola obsadená do People Places Things, kde si zahrala po boku Jermaine Clementa a Reginy Hall.

Po mnohých ďalších projektoch sa podieľala na písaní šou Jedna Mississippi , v ktorom si tiež zahrala. Relácia sa vysielala na Amazon Prime a je to poloautobiografická séria inšpirovaná životom jej manželky, komičky Tig Notaro. V posledných rokoch mala významnejšie projekty – jedným z jej najnovších filmov je Pacific Rim Uprising, pokračovanie filmu Pacific Rim z roku 2013, aj keď v porovnaní s originálom získal rozdeľujúce recenzie.

Manželka – Tig Notaro

Tig Notaro sa narodila v Jacksone v štáte Mississippi, hoci sa jej rodina neskôr presťahovala do neďalekého Pass Christian, kde strávila niekoľko prvých rokov života. Po materskej škole sa jej rodina presťahovala do Houstonu v Texase, kde sa vzdelávala a vyrastala po boku staršieho brata, ktorý sa bude venovať kariére v rádiu.

Čas v škole si neužívala, väčšinou prepadala, až kým nakoniec neodišla zo strednej školy. Neskôr si uvedomila, že pre niektoré zamestnania, na ktorých pracovala, je potrebné stredoškolské vzdelanie, a tak neskôr získala certifikát General Education Development (GED) v Texase.

V snahe stať sa súčasťou hudobného priemyslu sa Tig presťahovala do Denveru v štáte Colorado, kde v polovici 90. rokov získala prácu ako manažérka kapely a predávala sa pod názvom Tignation Promotions. Jej práca ju nakoniec priviedla do jedného z centier zábavy v USA, Los Angeles, kde sa začala zaujímať o stand-up comedy a vyskúšala si svoju prvú rutinu v miestnom klube.

Nakoniec sa chytila ​​a vyvinula svoju rutinu, čím upútala pozornosť niekoľkých významných televíznych programov.

Úspech Tig Notary

Mnoho fanúšikov Notaro si užilo jej štýl temnej komédie, pretože nemala žiadne výhrady voči komédii na akúkoľvek tému, bez ohľadu na to, či je temná. V priebehu rokov sa posunula viac ku komédii inšpirovanej jej cestou a zážitkami. Jej súčasné komediálne úsilie ukazuje, že je viac v kontakte so svojou minulosťou, na rozdiel od toho, aby bola vzdialená pozorovateľka v jej predchádzajúcich rutinách. Niekoľko televíznych programov, v ktorých sa prvýkrát objavila, boli Comedy Central Presents a The Sarah Silverman Program.

V roku 2011 vydala svoj prvý stand-up album Good One, ktorý viedol k prvému veľkému úspechu nasledujúci rok Love.

Po vystúpení v Conanovi absolvoval Notaro sériu hosťujúcich vystúpení v iných televíznych sieťach a v rádiu. Veľa ľudí sa tiež naladilo na jej boj proti rakovine, a to prostredníctvom stand-up turné a natočeného dokumentu o jej práci s touto chorobou. V roku 2015 sa podieľala na filme Tig, ktorý ju predstavuje spolu s manželom, keď sa pokúšajú otehotnieť, aby si založili rodinu. V roku 2015 pomohla vytvoriť sériu One Mississippi, ktorá podrobne opisuje niekoľko udalostí z jej minulosti.

Približne v rovnakom čase získala za svoj špeciál uznanie kritiky Tig Notaro: Chlapčenské dievča prerušené . Jedným z jej najnovších projektov je séria YouTube Under a Rock s Tigom Notarom, v ktorej robí rozhovory s hosťami celebrít.

Osobný život

Stephanie sa s Tigom stretla na natáčaní filmu Vo svete... v roku 2013 a vtedy sa identifikovala ako férová žena. Bolo pre ňu nezvyčajné začať s Tigom romantický záujem, ale urobila to a obaja začali vzťah. V roku 2015 sa zasnúbili a o rok neskôr sa vzali. Po rôznych pokusoch o otehotnenie sa nakoniec v roku 2016 obaja uspokojili s náhradným tehotenstvom, ktoré viedlo k narodeniu dvojčatá synov .