• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Terryho Crewsa – Rebecca King-Crews

Nevyslovená pravda manželky Terryho Crewsa – Rebecca King-Crews

Rebecca King Crews je populárna americká gospelová speváčka, herečka a hudobníčka, ktorá je známa aj tým, že je manželkou bývalého futbalistu a herca Terryho Crewsa. Jej fanúšikovia ju chvália aj za jej aktivizmus a motivačné prejavy, ako aj za produkčné aktivity v televízii.

ObsahRaný život a rodina

Rebecca Anne King sa narodila 24. decembra 1965 v Harbor, Michigan, USA. Jej znamenie zverokruhu je Kozorožec, má americkú národnosť a má afroamerický a židovský pôvod. Jej otec sa volal Samuel Dean King a jej matka Anna Mae Parksová, avšak od roku 2020 je jej celé meno Anna King Lund, keďže sa po rozvode s Rebecciným otcom Rebecciným nevlastným otcom Jacka Winstona Lunda vydala za iného muža.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Určite si nalaďte TENTO TÝŽDEŇ a sledujte ma na @bettertogethertv w/ @diannanepstad @lisadharper @karenharmon360 & @alexseeley na @tbn hovorím o MODLITBE!!!!! V pracovné dni o 10:00 alebo si stiahnite aplikáciu @tbn a sledujte ju na svojom zariadení!!!!! #tbn #lepšie spolu #modlitba #rebeccacrews

Príspevok zdieľaný používateľom Rebecca King Crews (@therealrebeccakingcrews) 6. januára 2020 o 15:41 PST

Má mladšiu sestru Elizabeth Jane a mladšieho brata Samuela Taylora Jr. Po tom, čo Rebeccin otec pred niekoľkými rokmi zomrel, zdieľala video z rozprávania o spomienkach na svojho otca, o ktorej povedala, že je hrdá na to, že je dcérou svojho otca, no ich rodina musela zažiť ťažké časy, keď boli jej rodičia šikanovaní za ich medzirasové manželstvo a potom, keď mal jej otec problémy s alkoholom a bol krutý k svojim deťom a manželke. Rebecca však zdôraznila, že otcovi odpustila a pochopila, aký ťažký je jeho život.

Vzdelanie

Rebecca bola veľmi aktívnou študentkou na strednej škole, zúčastňovala sa rôznych športových podujatí, školských divadelných predstavení (vrátane Oklahoma, Music Man, Pippin) atď.

V roku 1984 absolvovala strednú školu Lew Wallace High School a stala sa jednou z najlepších študentov s najvyššími známkami. Rebecca sa potom zapísala na Western Michigan University a pokračovala vo svojej hereckej kariére v hudobnom divadle, kde účinkovala v univerzitných hudobných hrách.

Kariéra

Herecká a producentská kariéra

Od svojich vysokoškolských čias sa Rebecca nevzdala svojho sna stať sa profesionálnou herečkou, no jej osobný život jej nedal šancu stráviť veľa času hraním. Po účinkovaní v niekoľkých produkciách miestnych divadiel v New Yorku Rebecca trávila čas väčšinou doma a starala sa o svoje deti. Od roku 1996 však ona začala sa objavuje v takých televíznych seriáloch a reality show ako E! True Hollywood Story, The Bachelors, The Arsenio Hall Show atď.

Bola pozvaná ako hviezdny hosť, aby sa podelila o príbeh svojho manželstva s Terrym Crewsom, a neskôr mala možnosť zúčastniť sa takých televíznych projektov ako MasterChef, Dr. Phil, The Queen Latifah Show a mnohých ďalších.

V rokoch 2010 až 2011 hrala Rebecca v seriáli reality o svojom rodinnom živote s Terrym Crewsom a ich piatimi deťmi. Šou odhalila trápenie a šťastné chvíle rodiny, ktorá v Hollywoode vychováva päť detí. Šou mala dve sezóny v sieti BET a skončila po skončení druhej sezóny.

V roku 2018 získala malú rolu ženy menom Grace v krátkom filme Blueberry. V roku 2019 sa popularita Rebeccy v televízii zvýšila, keď sa objavila v približne desiatich televíznych reláciách za rok, pričom zoznam zahŕňal také relácie ako Access Hollywood, Celebrity Family Feud, Black Love a mnoho ďalších. V roku 2020 sa objavila ako hosťujúca hviezda v šou Ok! TV.

Spevácka kariéra a iné snaženia

Po ťažkom období v osobnom živote našla Rebecca uplatnenie v speve. Od roku 2014 tvrdo pracovala na rozvoji svojej speváckej kariéry a v roku 2015 vydala svoj debutový singel Can I Stay. V roku 2019 Rebecca nahrala svoj prvý štúdiový album gospelových piesní Secular Inspirational. Na svojom instagramovom účte často zverejňuje videá svojich spevov gospelov, fanúšikovia oceňujú, že nakrúca bez mejkapu a neupravuje vlasy, pretože im ‚vyzerá prirodzenejšie a bližšie‘, ako často spomínajú v komentároch.

Rebecca je motivačná rečníčka a aktivistka.

Bola pozvaná, aby prehovorila k publiku Uniquely You Summit, každoročného fóra založeného v roku 2009, ktoré sa konalo vo Philadelphii a ktoré podporuje mladé čierne dievčatá a pomáha im nájsť si lepšiu prácu, získať lepšie vzdelanie, objaviť svoj talent atď. Rebecca bol tiež pozvaným rečníkom na Well Done Award, ktorá sa konala v New Yorku, Heart and Soul Awards, ktorá sa konala v Baltimore a na mnohých ďalších fórach a podujatiach.

Rebecca bola prezentovaná vo viacerých módnych časopisoch ako čierna módna ikona, ktorá zdobila obálky televíznych relácií Television Guide, Reality Magazine, Today’s Black Woman a niektorých ďalších.

Od roku 2020 je Rebecca tiež ovplyvňovateľkou sociálnych médií, pretože je veľmi aktívna na Instagrame a Twitteri.

Osobný život, manžel Terry Crews

Rebecca chodila s Charlesom Burtonom, keď bola mladšia, v roku 1986, keď mala 21 rokov, porodila ich dcéru Naomi. Vzťah s Charlesom však netrval dlho a pár sa rozpadol. Ešte počas štúdia na Michiganskej univerzite sa Rebecca zoznámila s Terrym Crewsom, ktorý bol tiež študentom jej Alma Mater a mal plné športové štipendium na futbal – obaja sa stretli v miestnom kostole, v ktorom bola Rebecca hudobnou riaditeľkou, a Terry jednoducho prišiel. zúčastniť sa bohoslužby. Terry sa oženil s Rebeccou 29. júla 1990 a majú spolu štyri deti – Azriela, Wynfreyho, Teru a Isaiaha a Terry si adoptoval aj Rebeccinu dcéru Naomi. Rebecca je teraz babičkou, keďže Naomi porodila svoju dcérku Miley Crews.

Od roku 2009 do roku 2010 mal Terry vážne problémy so závislosťou na pornografii a dokonca podstúpil rehabilitáciu.

Rebecca sa chcela so svojím manželom rozviesť, ale nakoniec sa ich manželstvo ešte viac upevnilo, keď Terry prekonal svoju závislosť a pár absolvoval niekoľko sedení rodinnej terapie. Rebecca zistila skutočné dôvody Terryho závislosti a zachránilo im to manželstvo. Terry opísal ich skúsenosti vo svojej knihe Manhood: How to Be a Better Man or Just Live with One v roku 2014.

Kto je Terry Crews?

Terrence Alan Crews sa narodil 30. júla 1968 vo Flinte, Michigan, USA. Vychoval ho v prísnej kresťanskej rodine jeho matka Patricia Crews, ktorú zneužíval jej manžel alkoholik Terry Crews Sr. Po absolvovaní Western Michigan University sa Terry venoval futbalovej kariére a v roku 1991 sa pripojil k Los Angeles Rams. San Diego Chargers, Washington Redskins a neskôr Philadelphia Eagles.

V roku 1997 Terry odišiel z Národnej futbalovej ligy a sústredil sa na svoj celoživotný sen stať sa hercom. Terry získal svoju debutovú rolu T-Money v televíznom seriáli Battle Dome. Potom ho mohli vidieť vo filmoch ako Zachráň nás od Evy (2003), Najdlhší dvor (2005), Ako vykradnúť banku (2007) a niektorých ďalších. Od roku 2005 do roku 2009 bol pravidelným účastníkom seriálu Everybody Hates Chris, hral Juliusa a objavil sa vo viac ako 85 epizódach show. V rokoch 2010 až 2012 stvárnil Nicka Kingstona-Persons vo filme Už sme tam? a potom v rokoch 2014 až 2015 moderoval populárnu americkú hernú show Who Wants to Be a Millionaire.

Kontroverzia s Dereckou Purnell a LGBTQ komunitou

Terry Crews je známy svojou nedávnou kontroverziou s komunitou LGBTQ po jeho nepríjemnom komentári k príspevku Derecka Purnell na Twitteri.

Právnička pre ľudské práva napísala svoje myšlienky o osude detí adoptovaných LGBTQ komunitou a uviedla, že budú mať normálny život a nebudú hladovať. Terry sa nedokázal ubrániť komentovanie že takéto deti budú ‚stále vážne podvyživené‘, čo vyvolalo masívny nesúhlas spoločnosti. Neskôr sa za svoje slová ospravedlnil, šarí n g svoje myšlienky zakladal len na svojich ‚veľmi osobných skúsenostiach čierneho otca‘.

Dcéra Rebeccy, herečka Azriel Crews

Dcéra Rebeccy, Azriel Crews, narodená v roku 2002, bola na ceste stať sa herečkou, keď nemala ani 10 rokov, ale prvýkrát sa objavila v reality šou o svojej rodine The Family Crews. Neskôr pokračovala vo svojej hereckej kariére, keď získala rolu Erin v jednej z epizód televízneho seriálu Crashing. V roku 2019 si tiež zahrala Pip v High Maintenance, Margaret v I Ship It a Janine v In Development.

pridané Azriél Crews na štvrtok 30. apríla 2020

Od roku 2020 získal Azriel úlohu kriketa v televíznom seriáli Katy Keene, produkovanom CW.

Vzhľad, operácia

Rebecca má krátke blond vlasy, ktoré si predtým rada nechávala farbiť na ružovo. Má hnedé oči. Rebecca meria 1,73 metra na výšku a váži približne 67 kg. Jej dôležité štatistiky momentálne nie sú k dispozícii.

3. marca 2020 podstúpila Rebecca dvojitú mastektómiu po tom, čo jej počas ročnej prehliadky diagnostikovali rakovinu prsníka v štádiu 1. Rebecca sa v rozhovore pre magazín People podelila o to, že mala pocit, že musí podstúpiť nielen mamografiu, ale aj ultrazvuk. Pri poslednom zákroku sa objavila hrčka v jej pravom prsníku, ktorá vyzerala ako rakovinová, ako ukázala biopsia. Rebecca podstúpila operáciu len pár dní predtým, ako bolo oznámené, že koronavírus sa stane pandémiou.

Pri pooperačných prehliadkach veľa riskovala, že navštívi svojho chirurga, urobila však všetky opatrenia, aby zostala v bezpečí. Rebecca povedala, že nikto z jej rodiny nikdy nemal v anamnéze rakovinu. Pre People tiež povedala, že jej manžel Terry sa veľmi ťažko vyrovnával s myšlienkou, že jeho žena má rakovinu: „Môj manžel ma pozoroval, ako som prechádzala veľa, ale výraz na jeho tvári... sa na mňa pozeral, akoby som šla. zomrieť. Povedala som: ‚Potrebujem, aby si bol pre mňa silný,‘ a on povedal: ‚Dobre‘ a objal ma, ale myslím, že to objatie potreboval,“ spomenula si Rebecca na deň, keď sa o svojej diagnóze podelila so svojím manželom. Od apríla 2020 sa Rebecca cíti dobre a ani nemusí podstúpiť žiadnu radiačnú liečbu.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 má Rebecca čistý majetok odhadovaný na približne 1 milión dolárov, zatiaľ čo majetok jej manžela sa odhaduje na približne 20 miliónov dolárov .