• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Steva Carella – Nancy Carell

Nevyslovená pravda manželky Steva Carella – Nancy Carell

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

americká spisovateľka, herečka a komička, Nancy Ellen Walls , sa narodila 19. júla 1966 v Cohasset, Massachusetts, USA, Robertovi a Carol Wallsovým a vyrastala spolu so svojou sestrou Tish Vivado (rodená Walls). Pred absolvovaním Boston College v roku 1988 absolvovala strednú školu Cohasset High School. Počas štúdia na univerzite bola členkou improvizačného súboru My Mother’s Fleabag. Je absolventkou spoločnosti Second City Improv Company.

Kariéra

Po ukončení univerzity pracovala Nancy niekoľko mesiacov v obchode s potravinami a potom sa pridala k súboru v The Second City v Chicagu. Odtiaľ sa v rokoch 1995 až 1996 pripojila k Saturday Night Live (SNL), podobne ako väčšina absolventov súboru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nancy Ellen Walls, narodená 19. júla 1966, je americká filmová a televízna herečka. Je známa svojou prácou v Saturday Night Live a The Daily Show a tiež účinkovala po boku svojho manžela v seriáli The Office ako Helen (hlas) a Carol Stills. Je vydatá za herca Steva Carella. #nancyellenwalls #nancycarell #herečka #undíacomohoy #nació19julio1966 #birthday #borntoday #happybirthday

Príspevok zdieľaný používateľom GcastilloR (@efemerides_de_famosos) 19. júla 2019 o 2:34 PDT

Televízia

V SNL jej najpamätnejší dojem bola Bobbie Battista, moderátorka CNN. Medzi jej ďalšie napodobeniny patrili Kathy Ireland, Cokie Roberts, Sharon Stone a Diane Sawyer. Bola na šou s Davidom Koechnerom, spoluautorom a spoluúčinkujúcim v Second City.

V roku 1998 hrala Jill v Late Line, potom v roku 1999 Oswalt, manželku Ozzyho Osbourna a matku Bena Osbourna vo VH1's Random Play – Kevin E. Elliot stvárnil Bena Osbourna. V rokoch 1999 až 2002 bola korešpondentkou populárnych satirických televíznych správ The Daily Show.

V rokoch 2005 až 2006 a v rokoch 2010 a 2013 sa objavila v The Office ako realitná agentka Carol Stills, bývalá priateľka Stevovej postavy Michaela. Séria sledovala zamestnancov pracujúcich v pobočke Dunder Mifflin, fiktívnej papierenskej spoločnosti.

Počas svojej prvej sezóny získala šou zmiešané recenzie, ale v nasledujúcich sezónach si získala popularitu a spomedzi mnohých nominácií a iných ocenení séria nakoniec získala päť cien Emmy.

V roku 2009 vyjadrila svoj hlas Helen Goode vo filme ABC The Goode Family, ktorý vytvoril Mike Judge. Šou komickým spôsobom rieši súčasnú spoločnosť, pričom rodina Goodeových sa zaoberá modernou environmentálnou a sociálnou zodpovednosťou liberálov a bojom za vždy politickú korektnosť. Séria bola jej prvýkrát pripísaná ako Nancy Carell a nie ako Nancy Walls.

V roku 2017 si zahrala pani Perry vo filme Angie Tribeca, v hlavnej úlohe s herečkou Parks and Recreation Rashidou Leah Jones ako policajnou detektívkou Angelou Angie Tribecou, ​​ktorá je už desať rokov veteránkou LAPD RHCU (Really Heinous Crimes Unit).

Nancy a Steve vytvorili show a Steve hovoril pre Entertainment Tonight o pôvode show – „Nezačali sme si myslieť, že napíšeme show. Práve sme vymysleli tento názov, ktorý bol naozaj hlúpy a stále nás rozosmieval... a čím viac sme o ňom hovorili, tým viac nás rozosmialo.“ Tento seriál je považovaný za podvrh televíznej policajnej show a mal premiéru dňa 17. januára 2016. Relácia bola zrušená po štvrtej sérii, ktorá bola vydaná 29. a 30. decembra 2018. Niektoré prípady v relácii zahŕňali zabitie zlodeja orgánov, sériového pekárskeho vraha a nelegálne pašovanie domácich fretiek. V šou hrá Nancy Katy Perry, ktorá je manželkou starostu Perryho. Opakujúcimi sa členmi boli Heather Graham ako agentka Diane Duran, James Franco ako Sgt. Eddie Pepper a Chris Pine ako Dr. Thomas Hornbein.

Medzi známe hosťujúce hviezdy patrili Lisa Kudrow, Gene Simmons, Adam Scott a Gary Cole. Séria bola pozitívne prijatá a porovnávaná s britskými seriálmi A Touch of Cloth, ako aj Sledge Hammer! a Policajný zbor!

Film

V roku 2003 ona hral Letuška Patty vo filme Anger Management, v hlavnej úlohe s Adamom Sandlerom a Jackom Nicholsonom, a ktorý získal zmiešané recenzie od kritikov. Film však zarobil 200 miliónov dolárov, no s rozpočtom iba 83 miliónov dolárov.

Stvárnila poradcu zdravotnej kliniky v roku 2005 vo filme The 40-Year-Old Virgin. Film bol obrovským finančným úspechom – rozpočet bol 27 miliónov dolárov, no zarobil 180 miliónov dolárov, získal pozitívne recenzie a získal niekoľko ocenení.

V roku 2011 hrala Heleninu tenisovú partnerku vo filme Bridesmaids režiséra Paula Feiga.

Film bol obrovským finančným úspechom, zarobil 300 miliónov dolárov z 32 miliónového rozpočtu, získal pozitívne recenzie a niekoľko nominácií na Zlatý glóbus a Oscara.

V roku 2012 hrala Lindu Petersen vo filme Hľadáme priateľa na koniec sveta.

Kto je Steve Carell?

Steven John ‚Steve‘ Carell je herec, komik, spisovateľ, producent a režisér. Narodil sa 16. augusta 1962 v Concord, Massachusetts, USA. Preslávil sa najmä úlohami vo filmoch The Office, The Big Short, Foxcatcher a Despicable Me.

V rokoch 2005 až 2013 hral Michaela Scotta v The Office a pôsobil aj ako príležitostný režisér, spisovateľ a producent. V rokoch 1999 až 2005 bol korešpondentom v The Daily Show s Joeom Stewartom. V roku 2004 hral vo filme Anchorman: The Legend of Ron Burgundy a v pokračovaní z roku 2013, Anchorman 2: The Legend Continues.

V roku 2005 hral ako Andy Stitzer vo filme 40-ročná panna, ako Evan Baxter vo filme Evan Almighty v roku 2007, po boku Anne Hathaway vo filme Get Smart ako Maxwell Smart v roku 2008 a v roku 2011 hral Cala Weavera vo filme Crazy, Stupid, Love. .

Robil aj dabing v roku 2006 vo filme Over the Hedge, v roku 2008 v Horton Hears a Who! a ako Gru vo filmoch Despicable Me od roku 2010 do súčasnosti.

V roku 2010 ho časopis Life nominoval ako ‚najzábavnejšieho muža Ameriky.‘ Za úlohu Michaela Scotta v prvej sérii seriálu The Office získal cenu Zlatý glóbus za najlepšieho herca – televízny seriál – muzikál alebo komédia. V roku 2010 začal hrať dramatickejšie úlohy. V roku 2014 si zahral odsúdeného vraha a trénera wrestlingu Johna Eleuthère du Pont vo filme Foxcatcher, ktorý získal Zlatý glóbus za najlepšieho herca – filmovú drámu, Oscara za najlepšieho herca a cenu BAFTA za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe.

Uznanie získal za úlohy vo filme Little Miss Sunshine z roku 2006, The Big Short v roku 2015 a Battle of the Sexes v roku 2017. Za film The Big Short získal ôsmu nomináciu na Zlatý glóbus a deviatu za rolu vo filme Battle of pohlavia. S režisérom Adamom McKayom opäť spolupracoval v roku 2018 – po tom, čo spolu pracovali vo filmoch Anchorman a The Big Short – vo Vice, životopisnom filme Dicka Cheneyho. Vo filme Steve hral Donalda Rumsfelda. Podľa The Celebrity Networth sa jeho majetok v polovici roku 2020 blíži k 50 miliónom dolárov.

Osobný život

Nancy sa vydala za Steva 5. augusta 1995. Stretli sa v The Second City počas hodiny improvizácie, keď bola Nancy študentkou a Steve učiteľ. Svoje city vtedy s Nancy nezdieľal, no už vedel, že sa do nej zamiloval.

Keď navštevovala hodiny komédie, pracovala v bare na druhej strane ulice, kam s ňou Steve často chodil hovoriť. V rozhovore pre The Ellen DeGeneres Show v roku 2015 Steve povedal: „Konverzácia by vyzerala niečo ako: „Hej, vieš, keby som niekedy pozval ženu na rande, bol by to niekto ako ty. Presne ako ty.“ Obaja, Nancy aj Steve sa príliš báli opýtať toho druhého ako prvého, ale Nancy odpovedala: „Ak by chlap ako ty niekedy pozval ženu ako ja, určite by som to urobil.“ Po niekoľkých Po týždňoch vzájomného naznačovania Steve nakoniec pozval Nancy von a…….

V rozhovore pre The Guardian v roku 2013 Steve povedal, že si spočiatku myslel, že ho Nancy nemá rada, a až neskôr zistil, že bola v skutočnosti nervózna, keď sa prvýkrát stretli. „Okamžite ma zaujala moja žena. Je krásna, inteligentná a naozaj vtipná.

Akosi skontrolovala všetky políčka v mojej hlave, ale myslel som si, že ma nenávidí...“ povedal, že v jeho blízkosti bola vždy veľmi tichá, no snažila sa správať chladne. S láskou spomínal na ich svadobný deň a povedal, že v momente, keď ju videl kráčať uličkou, sa cítil pokojne a vedel, že robí správnu vec. Dodal: „...viac ako čokoľvek iné, bolo veľmi posilňujúce vedieť, že táto osoba bude mojím partnerom a bude mi držať chrbát. Vďaka tomu som sa cítil silný a nikdy na to nezabudnem.‘ V rozhovore sa tiež podelil o to, že jeho manželka je vtipnejšia ako on. Hoci so svojou rodinou nezdieľa rovnaký zmysel pre humor, aký zdieľa s Nancy.

Nancy otvorene podporuje svojho manžela. Na udeľovaní Oscarov v roku 2015 hovorila so zábavným reportérom ABC a vykríkla: „Myslela som si, že vo svojej úlohe vo Foxcatcher bol úžasný.

Všetko najlepšie k narodeninám Nancy Carell! Herečka, spisovateľka a manželka herca a komika Steva Carella má dnes 51 rokov. (Foto Frederick M. Brown/Getty Images)

pridané CBS New York na Streda 19. júla 2017

Majú spolu dve deti, Elisabeth Anne narodenú 25. mája 2001 a Johna v júni 2004. V rozhovore s Nancy a Stevom povedali, že ich deti zdieľajú ich zmysel pre humor, Steve vysvetľuje, že sú vtipné bez toho, aby si to vôbec uvedomovali alebo čo znamená: 'A myslím si, že práve to ich robí vtipnými.'

Majú dva rodinné domy, jeden v Marshfielde a jeden v Los Angeles – bývajú vo svojom dome v Marshfielde vždy, keď potrebujú súkromie pred očami verejnosti. Nancyina sestra Trish spravuje ich predajňu Marshfield General Store v Massachusetts. Počas prázdnin rodina trávi čas v Marshfield Hills.

Vzhľad

Nancy má blond vlasy a zelené oči. Je vysoká 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 154 libier (70 kg).

Čistý majetok a plat

Jej čistý majetok sa od polovice roku 2020 odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.