Nevyslovená pravda manželky Simona Cowella – Lauren Silverman

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Americká socialistka Lauren Silverman (rodená Davies) sa narodila 1. januára 1977 v New Yorku v USA. Jej otec je Steven Davies a jej matka je herečka a speváčka Carole Eisenberg. Má mladšiu sestru Nicole Alexandru. Vyrástli privilegovaným životom vďaka Stevenovej kariére v realitách, čo znamená, že Lauren vyrastala medzi kolegami z New Yorku a elitnými rodinami. Navštevovala Miami Country Day School, elitnú súkromnú školu.

Kto je Simon Cowell?

britský podnikateľ, nahrávač a televízna osobnosť, Simon Phillip Cowell , sa narodil 7. októbra 1959 v Lambeth, Londýn, Anglicko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ahojte všetci, dúfam, že ste všetci v poriadku a ste v bezpečí. Chcel som dať všetkým vedieť, že je #ChildrensHospitalWeek. Detské nemocnice teraz potrebujú našu pomoc viac ako kedykoľvek predtým, pridajte sa ku mne a podporte @cmnhospitals počas #childrenshospitalsweek, pretože #kidscantwait. Prejdite na stránku changekidshealth.org a dozviete sa viac.

Príspevok zdieľaný používateľom @ Simoncowell dňa 11. apríla 2020 o 11:03 PDT

Navštevoval Windsor Technical College, ale nebol skvelým študentom. Je však zakladateľom, riaditeľom a výkonným riaditeľom britskej zábavnej spoločnosti Syco. Popularitu si získal v 80-tych a 90-tych rokoch ako vyhľadávač talentov, hudobný producent a konzultant hudobného priemyslu. V roku 2001 Simon a Simon Fuller navrhli Pop Idol Claudii Rosencrantz, kontrolórke zábavy ITV. Simon Fuller bol tvorcom show a Simon Cowell sa stal prvým oficiálnym porotcom v porote.

Povzbudený úspechom Pop Idol vytvoril v roku 2004 X Factor a v roku 2006 Got Talent, ktoré sú veľmi populárne a predávajú sa po celom svete.

Časopis menovaný Simon „jeden zo 100 najvplyvnejších ľudí na svete“ v roku 2004 a znova v roku 2010 a v roku 2008 bol na šiestom mieste v zozname „100 najmocnejších ľudí v britskej kultúre“ denníka The Daily Telegraph a neskôr v tom istom roku získal ocenenie Zvláštne uznanie na Národných televíznych cenách. Na udeľovaní cien British Academy Television Awards 2010 získal špeciálnu cenu BAFTA za „rozvoj nových talentov“ a „mimoriadny prínos pre zábavný priemysel“. V televíznej kategórii získal v roku 2018 svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy.

Simon je známy najmä tým, že je „priemerný“ porotca, pretože často uráža a smeje sa na nekvalitných konkurzoch súťažiacich – jeho komentáre sú známe tým, že sú „neostré“ a „kontroverzné“.

Simon Cowell

Simon sa dobre orientuje v hudobnom aj televíznom priemysle a zdieľa svoje znalosti s víťazmi šou a propagoval a produkoval albumy a single pre umelcov, ktorí vyhrali alebo boli súčasťou šou a boli podporovaní divákmi. Medzi umelcov, s ktorými podpísal zmluvu, patria Noah Cyrus, Little Mix, Susan Boyle, One Direction a Labyrinth. V roku 2010 sa zasnúbil s Mezhgan Hussainy, no v roku 2011 sa rozišli – Simon neskôr povedal, že ich zasnúbenie bola ‚veľká chyba.‘ Kým boli ešte spolu, videli ich na dovolenke s Lauren a Andrew Silverman.

Pred vzťahom s Lauren Simon tvrdil, že deti nechce – „Bože, nie. nemohla som mať deti.

Keby som ich tu nechal kresliť na steny, zbláznil by som sa.“ Jeho názor sa rýchlo zmenil po narodení syna Erica. Povedal, že Eric a Lauren priniesli do jeho života toľko pozitivity, že mu pomohli dostať sa z depresie a urobiť jeho život normálnejším. V rozhovoroch často hovorí o svojom synovi a zmenách, ktoré priniesol do jeho života. Od mája 2019 sa Simonov čistý majetok odhaduje na 385 miliónov libier, čo je viac ako 450 miliónov dolárov.

Kariéra

Lauren je socialistka.

Osobný život

Keď mali okolo dvadsiatky, Lauren sa zoznámila s Andrewom Silvermanom prostredníctvom spoločného priateľa.

Socialita bola údajne bezhlavá pre bankára a developera a našťastie sa cítil rovnako. Dvojica sa zosobášila v roku 2005 v New Yorku na kráľovskej svadobnej ceremónii a v roku 2006 Lauren porodila syna Adama. Zdroje blízke páru tvrdia, že ich manželstvo sa rýchlo začalo rozpadať kvôli Andrewovmu pracovnému programu, ktorý zahŕňal dlhé pracovné hodiny, cestovanie a pobyt mimo domova a jeho rodiny.

Lauren sa so Simonom Cowellom zoznámila prostredníctvom svojho manžela, keďže boli dlhoroční priatelia, v roku 2006 na dovolenke v rezorte Sandy Lane na Barbadose. Jej románik so Simonom sa dostal na verejnosť až vtedy, keď oznámili, že je v 10. týždni tehotenstva s jeho dieťaťom – údajne spolu chodili rok predtým, ako otehotnela. Táto aféra bola pre Andrewa obrovským šokom, ktorý sa cítil extrémne zradený svojou manželkou aj najlepším priateľom.

Andrew mal dojem, že ich časté spoločné dovolenky boli spôsobené ich blízkym priateľstvom.

Podľa ich rozvodových papierov sa Lauren a Andrew rozhodli rozísť kvôli jej romániku so Simonom, ale Laurenin otec vydal vyhlásenie prostredníctvom DailyMail, v ktorom obvinil Andrewa z aféry. Podľa jej otca bol Andrew ‚chladný a neopatrný‘ manžel, ktorý svoju manželku opúšťal aj celé mesiace, aby išiel na služobné cesty. Pokračoval, že Andrew na ňu nemohol len tak hádzať peniaze, „...nemohla sa v noci maznať s kabelkami Gucci a kreditnými kartami.“ Počas ich verejného rozvodu sa jej bývalý manžel snažil zo všetkých síl zostať mimo centra pozornosti. , keďže sa považuje za „bežného“ človeka a nemá záujem byť prezentovaný v médiách.

Simon Cowell, Lauren Silverman

pridané Fanúšikovia Simona Cowella na Utorok 24. septembra 2019

Trávil čas sústredením sa na svojho syna, ale v marci 2014 poskytol vyhlásenie pre New York Observer, v ktorom požiadal o rešpekt a súkromie počas takého náročného obdobia v jeho živote. Povedal tiež, že hoci ho táto skúsenosť veľa naučila, chcel sa posunúť ďalej a venovať sa synovi, svojej práci a zdravému životu oboch.

Andrewov obchodný partner a brat Alex sa v rozhovore pre The New York Post vyjadril proti Lauren, obvinil ju z aféry a povedal, že z nej nemožno urobiť „zlaté dieťa“ a má „veľmi slabé korene.“ Lauren a Andrew zdieľať fyzickú a právnu starostlivosť o Adama. V auguste 2013 Lauren vydala vyhlásenie týkajúce sa jej vzťahu a rozvodu s Andrewom Silvermanom: „Som odhodlaná vyriešiť veci s Andrewom tak priateľsky, ako je to len možné, aby som zabezpečila blaho nášho syna. Dúfam, že budem mať nejaký priestor a súkromie, aby som to mohol zvládnuť.“

Ich rozvod bol ukončený 4. decembra 2013, ale Lauren sa rozhodla ponechať si Andrewovo priezvisko.

Simon hovoril pre The Mirror a povedal: „Nie je to niečo, na čo by som bol hrdý, alebo čo by som chcel, aby sa to stalo v zmysle ublížiť niekomu. Práve sa to stalo.‘ V roku 2019 sa hovorilo, že Andrew a Simon prekonali túto aféru a nepovažujú sa za nepriateľov. Po rozvode žil Adam so svojím otcom na Manhattane, čo mu umožnilo zostať v súkromnej škole. Lauren a Simon vlastnia nehnuteľnosť v New Yorku, takže môže Adama navštevovať a tráviť s ním čas každý druhý týždeň. 14. februára 2014 porodila Simonovo prvé dieťa a svojho druhého syna Erica Philipa Cowella, ktorý dostal meno po Simonovom otcovi.

V rozhovore pre Entertainment Tonight Simon povedal, že počas prvého roka Ericovho života si nemyslel, že ho Eric má rád. „Pripomína mi ma, keď som bol mladší, pretože vie, ako si to vyskúšať a ako sa z toho dostať.“ Simon povedal pre Daily Star, že hoci ľutoval, ako sa ich vzťah začal, cítil sa byť požehnaný, že má Lauren. a jeho syna. „Eric je absolútne neuveriteľný a taký zábavný. To [byť otcom] je to najlepšie, čo sa mi kedy stalo.“ Na rozdiel od toho, ako sa Simon cítil pred Ericovým narodením, vyjadril túžbu po ďalších deťoch, aby Eric mohol vyrastať so súrodencami. Lauren tiež hovorila o 17-ročnom vekovom rozdiele medzi ňou a Simonom a povedala, že ich to neobťažuje a neovplyvňuje ich vzájomnú lásku.

Vzhľad

Lauren má hnedé oči a brunetové vlasy. Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži asi 55 kg a jej vitálne štatistiky sú 36-28-36.

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 sa Laurenin čistý majetok odhaduje na 10 miliónov dolárov – nie je známe, ako sa nahromadil, ale Lauren údajne dostala od svojho bývalého manžela Andrewa Silvermana výplatu za rozvod vo výške 2 milióny dolárov. Podľa TMZ Andrew platí Lauren 3 000 dolárov ako výživné na dieťa každý mesiac.

Simon dostáva ročný plat 95 miliónov dolárov, z ktorých sa delí s Lauren, nehovoriac o jeho celkovom čistom majetku odhadovanom na viac ako 450 miliónov dolárov. Po Ericovom narodení Simon kúpil Lauren sídlo v hodnote viac ako 11 miliónov dolárov.