• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Sida Haiga – Susan L. Oberg

Nevyslovená pravda manželky Sida Haiga – Susan L. Oberg

ObsahKto je Susan L. Oberg?

Susan L. Oberg sa narodila 11. septembra 1972 vo Philadelphii, Pennsylvania, USA. Je to herečka, poetka a body-piercer, ale pravdepodobne najznámejšia ako manželka zosnulého Sida Haiga, ktorý sa preslávil svojou prácou v hororovom žánri, najmä spoluprácou s Robom Zombie. Objavil sa aj v iných populárnych televíznych reláciách ako The A-Team, Fantasy Island, Star Trek a MacGyver.

Čistá hodnota Susan L. Obergovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Susan L. Obergovej odhaduje na viac ako 700 000 dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách.

Smutná komunikácia, žiaľ, Sid Haig nás nakoniec opustil, hospitalizovaný pred dvoma týždňami po vážnom ...

pridané Hororová zóna 3.0 na Pondelok 23. septembra 2019

Bohatstvo získala aj po smrti svojho manžela, ktorý jej pravdepodobne odovzdal svoj majetok prostredníctvom závetu. Pred jeho smrťou sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1,5 milióna dolárov. Kúsok hereckej práce, ktorú urobila, tiež pomohol vybudovať jej bohatstvo.

Raný život, vzdelanie a kariéra

Susan žila svoj život mimo reflektorov, takže pred tým, ako spoznala Sida Haiga, sú o nej veľmi obmedzené informácie. Navštevovala súkromnú strednú školu a po maturite sa zapísala na Temple University, kde získala titul výtvarných umení na Tyler School of Art. Počas svojho pôsobenia sa svojím umením zamerala skôr na kovy.

Univerzita je známa tým, že prijíma viac ako 40 000 študentov v rôznych oblastiach, a je jedným z najväčších poskytovateľov odborného vzdelávania na svete – začalo to ako lektorské hodiny organizované ministrom Russellom Conwellom. Po svadbe s Haigom sa začala dostávať do niekoľkých hereckých úloh, najmä vďaka manželovi. Jedným z jej prvých filmových projektov bolo Brotherhood of Blood v roku 2007, o dva roky neskôr pracovala na Dark Moon Rising a jedným z jej najnovších projektov je High on the Hog, jeden z posledných filmov jej manžela.

Začiatky Sida Haiga

Sid bol arménskeho pôvodu a vyrastal v arménskej komunite vo Fresne v Kalifornii.

png

Počas svojej mladosti mal veľa problémov s koordináciou, čo viedlo k tomu, že ho rodičia prinútili chodiť na hodiny tanca. Toto by bol začiatok jeho kariéry, pretože začal pracovať ako tanečník vo vianočnej šou pre deti, čo ešte viac rozvinulo jeho záujem o zábavný priemysel. Potom sa naučil hrať na bicie a vybudoval si záujem o rôzne žánre hudby.

To ho viedlo k získaniu nahrávacej zmluvy po maturite na strednej škole, v dôsledku čoho pracoval pre niekoľko kapiel, vrátane T-Birds v ich skladbe Full House.

Jeho priatelia z dramatickej školy ho povzbudili, aby sa venoval hereckej kariére a táto priateľka Alice Merrill by bola zodpovedná za jeho obsadenie do niekoľkých hier. Potom ho povzbudili, aby pokračoval vo svojom hereckom vzdelávaní, keď sa zapísal do Pasadena Playhouse, v ktorom pracoval po boku niekoľkých prominentných hercov ako Dustin Hoffman a Gene Hackman. Po ukončení tréningu sa presťahoval do Hollywoodu po boku svojho priateľa Stuarta Margolina.

Said Haig – Herecká kariéra

Haig bral nezávislé filmy, hosťovanie v predstaveniach a celovečerné filmy ako projekty od 60. rokov minulého storočia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kapitán Spaulding 🤡 Dom 1000 mŕtvol. . . #captainspaulding #sidhaig #billmoseley #sharonmoonzombie #houseof1000corpses #robzombie

Príspevok zdieľaný používateľom ℑ𝔩𝔨𝔦𝔦 (@slashersclub) 30. marca 2020 o 6:49 PDT

Pracoval po boku vtedy ešte neznámeho režiséra Georgea Lucasa na svojom debute THX 1138. Objavil sa aj vo filme Diamonds Are Forever, filme o Jamesovi Bondovi, v ktorom sa objavil ako špión Sean Connery. Ako si budoval funkčné obdobie, začalo mu prichádzať do cesty viac programov a spolupracoval s rôznymi populárnymi televíznymi reláciami vrátane The Man from UNCLE, Star Trek, Charlie's Angels, Gunsmoke a Mission: Impossible. V roku 1992 sa rozhodol odísť z herectva, zrejme preto, že ho to bytie unavovalo typové obsadenie .

Neskôr sa vrátil do práce po tom, čo mu režisér Quentin Tarantino ponúkol rolu vo svojom filme Jackie Brown, po tom, čo údajne odmietol ponuku účinkovať v Pulp Fiction. V roku 2000 nadviazal priateľstvo s Robom Zombiem a objavil sa v mnohých filmoch, kde sa presadil ako hororová ikona . Pracoval v „House of 1000 Corpses“ a v pokračovaní The Devil’s Rejects. Neskôr spolupracoval so Zombie na remake Halloweenu a The Haunted World of El Superbeasto. V druhej časti svojej kariéry sa objavil vo filmoch Devil in My Ride a The Lords of Salem.

Smrť a dedičstvo

V roku 2019 Sid spadol vo svojom dome v Los Angeles a bol hospitalizovaný. Mal problém zotaviť sa a v nemocnici počas spánku vracal, čo viedlo k infekcii pľúc početné problémy vrátane plesňovej invázie Aspergillus, ťažkostí s dýchaním a slabého prúdenia vzduchu. Lekári tiež zistili, že mal ťažkosti s pohybom čriev. Po týždni v nemocnici dostal kardiopulmonálnu zástavu a zomrel. Mal vtedy 80 rokov a jeho telo už bolo skrehnuté.

Nasledovanie jeho smrť Susan vydala online vyhlásenie, v ktorom pripomína život svojho manžela. Trvalo asi mesiac, kým sa podrobnosti o jeho smrti dostali na verejnosť.

Jeho odchod bol tichý, bez veľkého pripomenutia alebo upozornenia. Dokonca aj podrobnosti o jeho internácii zostali mimo médiá, hoci je pravdepodobné, že mnoho celebrít, s ktorými pracoval, navštívilo jeho manželku.

Osobný život

Susan sa vydala za Sida Haiga v roku 2007 a zostali spolu až do jeho smrti. Nemali žiadne deti, pravdepodobne kvôli veku so Sidom už mal v tom čase šesťdesiatku, keď mala 30 rokov. Je veľkou fanúšičkou tetovaní a piercingu, pričom jej telo je plátno, ktoré ukazuje jej lásku k tomuto remeslu. Od jeho smrti bolo na jej strane ticho, pretože sa po zverejnení svojho vyhlásenia stiahla z akýchkoľvek verejných vystúpení a pozornosti. Posledným príspevkom jej manžela na Instagrame bolo, že sa v nemocnici držali za ruky.