Nevyslovená pravda manželky Shaya Carla – Colette Butler

ObsahKto je Colette Butler?

Colette Crofts sa narodila 29. júna 1982 v Kalifornii v USA a je osobnosťou YouTube, ktorá je známa najmä tým, že je súčasťou videoblogu (vlogu) kanála Shaytards. Je manželkou osobnosti YouTube Shay Carl a ich rodina je považovaná za prvú rodinu YouTube, pričom väčšina ich každodenného úsilia je zdokumentovaná pre ich kanál.

Čistá hodnota Colette Butlerovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Colette Butler odhaduje na viac ako 300 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra na YouTube. Mnohokrát spolupracovala so svojím manželom a vystupovala v niekoľkých ďalších kanáloch, ako aj v podcastoch.

Pár vlastní nehnuteľnosť s rozlohou 1 000 akrov v Pocatello v štáte Idaho a vlastní aj lyžiarsku oblasť Pebble Creek. Jej manžel má čistý majetok odhadovaný na viac ako 25 miliónov dolárov.

Raný život a online začiatky

Colette žila svoj život väčšinou mimo reflektorov až do svadby so Shayom Carlom. Vyrastala vo veľkej rodine so štyrmi súrodencami a vychovávali ju rodičia. Pred jej online slávou pracovala ako trénerka v posilňovni, a preto bola atleticky naklonená. Milovala účasť na atletických podujatiach, keď mohla, a dokonca bežala polmaratón. Všetky tieto snahy sa snažila vyvážiť výchovou veľkej rodiny.

Začiatkom roku 2000, uprostred rôznych zápasov o vyžitie, sa celá rodina vrátane Colette a jej troch detí presťahovala do Los Angeles. Bolo to v čase, keď Shay's kanál získaval pozornosť po priateľstve s Philipom DeFrancom. Začala byť stále viac online, často sa objavovala s rodinou na kanáli Shaytards, kde predstavovala niektoré z každodenných snáh rodiny a dokumentovala množstvo udalostí ich detí.

Pokračovanie online práce a Maker Studios

V priebehu rokov sa Coletteina sláva výrazne zvýšila, pretože sa stala stále viac prítomnou na webe Shaytards kanál.

Keďže sú jednou z prvých rodín, ktoré zdokumentovali a vlogovali svoje životy pre YouTube, mnohí ich označili za prvú rodinu na YouTube. Ich životy boli prirovnané k niekoľkým rodinám televíznych reality show, aj keď majú trochu kreatívnejšiu kontrolu, pokiaľ ide o ich prácu. Kanál je známy tým, že vo veľkej miere dokumentuje životy ich detí. Najmä ich štvrté dieťa Brock bolo nazývané prvým Trumanovým dieťaťom, čo je odkaz na film The Truman Show. Vo filme bol celý život hlavnej postavy Jima Carreyho zdokumentovaný v televízii.

Nakoniec Colette a jej manžel začali spolupracovať s ďalšími populárnymi YouTubermi na projekte s názvom Maker Studios, spolu s Philipom DeFrancom, Kassem Gharaibeh, Lisou a Benom Donovanmi a Danom Zappinom. Maker Studios začalo skôr ako zbierka niekoľkých kanálov, z ktorých každý bol zameraný na konkrétny žáner, konkrétne Zábava, Rodina, Muži a Ženy. Bola súčasťou niekoľkých prehliadok, najmä v ženskej divízii Maker Studios.

Predaj výrobcu a kontroverzie

Coletteine ​​relácie, keď bola súčasťou Maker Studios, zahŕňajú Mom's View Talk Show a The Mom's View. Celý projekt bol úspešný a pritiahol pozornosť spoločnosti The Walt Disney Company, ktorá neskôr kúpil Studios za 500 miliónov dolárov.

To výrazne zvýšilo bohatstvo všetkých zúčastnených, čím sa z nich v krátkom čase stali milionári.

V roku 2017 zasiahla rodinu kontroverzia, keď bol z pokusu obvinený jej manžel Shay podvádzať na svoju manželku cam dievča Aria Nina. Aria začala uverejňovať správy o správach na Twitteri a tvrdila, že si obaja vymieňali správy sexuálnej povahy. Jeho identitu sa rozhodla odhaliť verejnosti po tom, čo začal byť v ich interakciách hrubý. Táto záležitosť vyvolala veľkú pozornosť a Shay v reakcii na to oznámil, že kanál Shaytards si dá ročnú prestávku, prizná sa, že je alkoholik a bude mať čas na rehabilitáciu zo svojho stavu.

Nasledujúci rok bol kanál Shaytards obnovený a pár bol otvorenejší, pokiaľ ide o ich vzťah, ako aj o Shayov boj so závislosťou. Zaviazali sa tiež, že nebudú robiť denný plán vlogov, pretože to môže viesť k vážnemu vyhoreniu.

Manžel - Shay Carl

Shay Carl vyrastal v Pocatello v štáte Idaho potom, čo sa tam jeho rodina presťahovala z Phoenixu v Arizone. Po imatrikulácii zo strednej školy odišiel na dvojročnú misiu do mormónskej cirkvi do miest ako Guyana, Trinidad a Barbados. Po návrate do USA sa zapísal na štátnu univerzitu v Idahu, no neskôr odišiel, aby sa namiesto školy venoval práci.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Svoje deti milujem nadovšetko. Dúfam, že môžem podporiť čokoľvek, čo chcú dosiahnuť. Mojou výsadou ako rodiča je dať im vedieť, že ich budem vždy milovať bez ohľadu na to, kto sú a ako sa rozhodnú pre svoj život. Je mi ľúto, že ste sa nezúčastnili súťaže State cheer Avia.

Príspevok zdieľaný používateľom Shay Butler (@shaycarl) 2. apríla 2020 o 20:23 PDT

Robil drobné práce, keď sa snažil nájsť finančný prielom, pracoval ako vodič školského autobusu, montoval dosky a krátko pôsobil aj ako DJ.

Po jeho priateľstve s Philipom DeFrancom sa veci pre Carla zmenili, z relatívne neznámeho YouTubera sa stala hviezda na platforme. Jeho sláva naďalej rástla, keď spoluzakladal Maker Studios, ktoré sa neskôr predali spoločnosti Disney za obrovskú sumu. Jeho kariéra ho tiež priviedla k tomu, že sa spriatelil s niekoľkými celebritami, vrátane Terryho Crewsa a Matta Damona. Sponzorovali ho aj spoločnosti ako Skype, General Electric, Kia a Foot Locker. Force ho označila za jedného z najúspešnejších podnikateľov s videom na YouTube a jeho prácu predstavil The New York Times.

Vytvoril aj dokumentárny film tzv Vlogumentárny ktorý financovali najmä diváci, ktorí vyzbierali 200 000 dolárov.

Osobný život

Colette sa za Butlera vydala v roku 2003 a majú päť detí. Väčšina životov ich detí bola zaznamenaná a všetky sa stali hviezdami sociálnych médií. Ich dcéra Emmi sa objavila na albume Some Kind of Trouble od Jamesa Blunta ako súčasť predného obalu. Ich ďalšia dcéra Avia tiež túžila po hudobnej kariére a vydala pieseň s názvom Forever Love. Dvojica sa zo všetkých síl snaží spolu chodiť na bežecké podujatia vrátane maratónov ako formy terapie a udržať si chudnutie.