Nevyslovená pravda manželky Seana Paula, Jodi Stewart-Henriques

ObsahKto je Jodi Stewart-Henriques, manželka Seana Paula?

Jodi Stewart-Henriques sa narodila na Jamajke 13. novembra 1982 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má jamajskú národnosť. Je moderátorkou televíznej šou , ale možno najznámejšia ako manželka slávneho jamajského rappera Seala Paula.

Raný život a vzdelanie

Jodi bola vychovávaná spolu s tromi súrodencami na Jamajke jej otcom, ktorý pracoval na stavbách, a matkou, ktorá bola v domácnosti. O hudbu sa začala zaujímať počas navštevovania základnej školy, keďže väčšina jej priateľov počúvala medzi triedami rapové piesne a na strednej škole začala pracovať ako videodžokej (VJ).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastná nedeľa

Príspevok zdieľaný používateľom Jodi Stewart Henriques (@jodijinx) 13. septembra 2020 o 14:27 PDT

Jodi bola na strednej škole fyzicky veľmi aktívna, keďže sa venovala niekoľkým športom vrátane futbalu a tenisu a tiež behala na dráhu pre školský tím – vo veku 16 rokov mala možnosť absolvovať prehliadku populárnej televízie. a videl som, ako fungujú videodžokeji.

Po imatrikulácii v roku 2000 sa Jodi nezapísala na vysokú školu, ale začala pracovať na svojej ceste v televíznom priemysle.

Kariéra ako moderátor televíznej show a VJ

Jodi začala s reggae hudbou a pracovala pre niekoľko webhostingových spoločností, ktoré jej pomohli stať sa uznávanou na Jamajke. Ona začal pracovať v RETV v marci 2004 a zostala u nich nasledujúcich 10 rokov, počas ktorých cestovala aj po USA, ako to bolo potrebné pre jej prácu.

Dnes Jodi pracuje ako moderátorka dvoch jamajských reality show, ale jej kariéra sa v skutočnosti nedostala do centra pozornosti, pretože je tak trochu v tieni svojho manžela, veľmi populárneho v oblasti rapovej hudby.

Milujte život a manželstvo so Seanom

Jodi a Sean sa zoznámili v roku 2002 na párty organizovanej spoločným priateľom a hoci Sean už rozbehol svoju spevácku kariéru, nebol ani zďaleka taký populárny ako dnes. Začali spolu chodiť asi o mesiac neskôr a zostali spolu ďalších 10 rokov bez toho, aby sa rozišli. V roku 2012 sa Jodi a Sean zosobášili na malom ceremoniáli, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina – žiadny reportér sa nemohol zúčastniť.

Dva v auguste 2016 oznámili, že čakajú svoje prvé dieťa , a 26. februára 2017 sa im narodil syn Levi Blaze. Jodi aj Sean nahrali na svoje sociálne siete veľa obrázkov svojho syna a 20. augusta 2019 rodina privítala nového člena, keď sa im narodila dcéra Remi.

Od augusta 2020 je Jodi vydatá za Seana a majú spolu dve deti.

Koníčky a záujmy

Jodiho hlavným koníčkom je navrhovanie kostýmov – po tom, čo prvýkrát navrhla pre svojich priateľov, začala predávať svoje výtvory na internete. Predtým, ako sa stala matkou, jej hlavným koníčkom bolo cestovanie po Amerike a bola aj v mnohých európskych krajinách ako Taliansko, Španielsko a Anglicko a mala možnosť navštíviť aj Áziu a Afriku.

Leto je jej obľúbeným obdobím pretože rada pláva v oceáne a opaľuje si pokožku na pláži, pričom má rada aj zimu, keďže si užíva lyžovanie.

Vo svojom voľnom čase Jodi rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Shutter Island, Inception a Les Miserables.

Vek a výška

Jodi má 37 rokov, má dlhé kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči. Jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 128 libier (58 kg).

Od augusta 2020 sa čistý majetok Jodi odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, zatiaľ čo Seanov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 12 miliónov dolárov.

pridané Jodi Stewart Henriques na Utorok 22. septembra 2015

Kto je Sean Paul?

Sean Paul Ryan Francis Henriques sa narodil v Kingstone na Jamajke 9. januára 1973 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec. Je rapperom, hudobným producentom a spevákom, azda najznámejším vďaka svojim dvom singlom Temperature a Get Busy, z ktorých oba dosiahli prvé miesto v rebríčku Billboard Hot 200 Chart.

Sean bol vychovávaný ako jediné dieťa v Kingstone jeho otcom Garthom, ktorý bol hráčom vodného póla, a jeho matkou, ktorá bola maliarka. Väčšina členov jeho rodiny sú plavci – jeho starý otec hrával vodné pólo za jamajskú reprezentáciu, zatiaľ čo jeho matka bola plavkyňa motýľov. Vo veku 13 rokov po tom, čo ho päť rokov učil jeho otec, Sean začal hrať vodné pólo pre jamajský národný tím, ale vo veku 21 rokov skončil, aby sa mohol sústrediť na svoju spevácku kariéru.

Študoval na Wolmerovej chlapčenskej škole a po imatrikulácii v roku 1991 sa zapísal na Vysokú školu umení, vedy a techniky, ktorú ukončil s titulom bakalár umenia v roku 1994.

Sean vystúpil na podujatí s otvoreným mikrofónom, ktoré sa konalo v Kingstone, a po tom, čo sa o ňom dozvedel hudobný producent Jeremy Harding, pozval Seana, aby do jeho skladby nahral vokály, z ktorých sa stala pieseň Baby Girl. Sean začal chodiť do štúdia každý deň a pred oficiálnym debutom v rádiu nahral niekoľko ďalších skladieb. Svoju hereckú kariéru odštartoval aj v roku 1998, keď sa objavil vo filme Belly.

Sean vydal svoj debutový štúdiový album Stage One v roku 2000 a 12. novembra 2002 nasledoval jeho druhý album Dutty Rock, ktorý sa stal najlepším reggae albumom roka, pričom jeho hlavná skladba Get Busy bola nominovaná na najlepšiu pieseň roka.

Sean potom spolupracoval s Beyonce na jej singli Baby Boy, ktorý sa umiestnil na vrchole rebríčka Billboard Hot 200 Chart. 27. septembra 2005 vyšiel jeho tretí štúdiový album s názvom The Trinity, ktorý obsahuje obrovské hity ako We Be Burnin, Give It Up to Me a Ever Blazin. Sean sa tiež objavil vo videohre Def Jam: Fight for NY ako člen posádky Snoop Dogg.

Jeho nový album Imperial Blaze vyšiel 18. augusta 2009 s hlavným singlom So Fine, ktorý obsahuje 20 skladieb, z ktorých dve boli Private Party a She Want Me. 24. januára 2012 vyšiel Seanov nový album s názvom Tomahawk (v USA vyšiel o osem mesiacov neskôr) a niekoľko skladieb z neho sa stalo hitmi, vrátane Got 2 Luv U a She Doesn’t Mind.

18. februára 2014 vyšiel jeho šiesty štúdiový album s názvom Full Frequency – hlavný singel What About Us sa umiestnil na vrchole britských hitparád, pretože sa z neho za týždeň predalo viac ako 100 000 digitálnych kópií. V roku 2015 sa Sean objavil v piesňach rôznych iných skupín a umelcov, ako napríklad Come On to Me od elektronickej skupiny Major Lazer a Burn Burn od Timaya.

Začiatkom roka 2016 Sean opustil Atlantic Records a podpísal zmluvu s Julesom Dougallom. 11. februára 2016 vyšla skladba Cheap Thrills, na ktorej spolupracoval so Siou, a dostala sa na vrchol rebríčkov vo viac ako 15 krajinách vrátane USA, Francúzska a Talianska. V lete 2016 Sean podpísal zmluvu s Island Records a o dva roky neskôr, 29. júna 2018, vydal svoju rozšírenú hru Mad Love the Prequel, s No Lie s Dua Lipa ako hlavným singlom.

Sean získal počas svojej kariéry mnoho ocenení, vrátane ceny Much Music Video Award za najlepšie medzinárodné video (Get Busy), MTV Europe Music Award za najlepší nový počin roka a Source Award za Dancehall Reggae album roka (Dutty Rock). všetko v roku 2003. V roku 2005 vyhral medzinárodnú cenu za reggae a svetovú hudbu pre zabávača roka (s Wyclefom, Beenie Manom ​​a Malachi Smithom), ako aj cenu MOBO za najlepší reggae počin a cenu American Music Award za favorita Pop/Rock Male Artist v roku 2006. Svoje posledné ocenenia získal v roku 2013: Youth View Award za obľúbeného miestneho medzinárodného umelca roka, Star Award za album roka (Tomahawk Technique) a MOBO Award za najlepší reggae čin .