Nevyslovená pravda manželky Rona Howarda – Cheryl Howard

ObsahKto je Cheryl Howard, manželka Rona Howarda?

Cheryl Gay Alley sa narodila v Glendale v Kalifornii v USA 23. decembra 1953 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá je však možno známejšia ako manželka slávneho amerického herca, filmového režiséra a producenta Rona Howarda.

Nemožno si ju mýliť s Cheryl Howard, kanadskou veslárkou, ktorá sa narodila 30. januára 1953.

Raný život a vzdelanie

Cheryl vychovávali spolu so svojimi dvoma sestrami ich otec Charles Alley, ktorý bol chemickým a leteckým inžinierom, amatérsky astronóm a strelec, a ich matka Vivian Schmid, ktorá bola zdravotnou sestrou v miestnej nemocnici.

Ron Howard a Cheryl Howard

pridané Salvatore Ferragamo na Utorok 3. septembra 2013

Cheryl bola počas štúdia na strednej škole fyzicky veľmi aktívna, pretože hrala futbal a bedminton a neustále sa zaujímala o herectvo. Keď ešte ako 16-ročná navštevovala strednú školu, v roku 1969 bola pozvaná hrať v krátkom westerne. v réžii jej budúceho manžela s názvom Stará farba , v ktorom si zahrali aj Bill Conklin a Clint Howard – príbeh sleduje kovboja, ktorý si vymieňa starý náter za nový, no krátky film získal protichodné recenzie. V tom istom roku sa Cheryl objavila v ďalšom krátkom filme režiséra Rona s názvom Deed of Daring-Do.

S Ronom sa dohodli, že sa zameria na svoje vzdelanie a preruší svoju hereckú kariéru, a tak Cheryl v roku 1971 zmaturovala na strednej škole a potom sa zapísala na Kalifornskú štátnu univerzitu v Northridge, kde získala bakalársky titul v odbore geriatrická psychológia v r. 1975 – Cheryl má tiež titul Master of Fine Arts v odbore scenáristika, ktorý získala v roku 1977.

Kariéra herečky

Cheryl sa vrátila k herectvu v roku 1977, keď sa bez uznania objavila ako Reportérka vo filme Hnedý klobúk v celovečernej akčnej komédii svojho manžela s kriminálnym filmom Grand Theft Auto, v ktorom hrali Ron, Nancy Morgan a Elizabeth Rogers a je o dievčati, ktoré kradne. drahé auto svojho otca a odchádza do Las Vegas, aby sa vydala za lásku svojho života, pričom ju prenasledujú jej rodičia a žiarlivý nápadník.

V roku 1980 Cheryl koprodukovala dramatický film Skyward v réžii Rona, pričom sa vo filme objavila aj bez uznania. V roku 1982 sa objavila ako Girl Kissing Boyfriend in Front of Apartment v komediálnom filme Night Shift, ktorý režíroval Ron a v hlavnej úlohe s Henrym Winklerom, Michaelom Keatonom a Shelley Long – toto bol Ronov prvý úspešný film, keďže Michaelovi Keatonovi vyhral film Kansas City. Cenu Critics Circle za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe, zatiaľ čo Henry Winkler získal nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšieho herca vo filme – komédii alebo muzikáli.

O dva roky neskôr sa Cheryl objavila v Ronovom romantickom komediálnom fantasy filme Splash, v ktorom hrali Tom Hanks, Daryl Hannah a Eugene Levy, a ktorý bol veľmi úspešný, pretože získal dve ceny a bol nominovaný na deväť ďalších, vrátane Oscara. V roku 1988 stvárnila Cheryl Nelwyn Villager v akčnom dobrodružnom filme Willow a v novom miléniu hrala vedľajšiu úlohu ako Ryšavá barmanka v komediálnom filme The Paper z roku 1994, v ktorom hrali Michael Keaton a Glenn Close.

V roku 1995 sa objavila bez uznania v kriticky uznávanom historickom dobrodružnom filme Apollo 13 s Tomom Hanksom, Billom Paxtonom a Kevinom Baconom v hlavných úlohách a je o pláne NASA bezpečne vrátiť raketoplán Apollo 13 na Zem po tom, čo sa poškodí na vonkajšej strane. priestor.

V roku 1999 hrala Cheryl Party Girl v komediálnom filme EDtv a potom sa objavila v epizóde Ron Howard: Hollywood’s Favorite Son dokumentárneho seriálu Biography. V roku 2001 hrala Harvardskú správkyňu v kriticky uznávanom životopisnom filme A Beautiful Mind, v ktorom hral Russell Crowe ako John Nash, geniálny matematik trpiaci schizofréniou – film je dnes zaradený na 138. mieste medzi najlepšími filmami všetkých čias a vyhral. 33 ocenení a bol nominovaný na 69 ďalších.

V roku 2005 sa Cheryl objavila v jednotlivých epizódach dvoch dokumentárnych sérií – The View a Charlie Rose – a v roku 2006 sa objavila bez uznania v kriticky uznávanom mysterióznom trileri Da Vinciho kód.

Boli tam tri z jej najnovších vystúpení akčný mysteriózny triler Angels & Demons v roku 2009, epizódu talk show The Tonight Show s Jayom Lenom v roku 2013 a epizódu Emotional Baggage z komediálneho seriálu Arrested Development v roku 2018.

Milujte život a manželstvo s Ronom

Cheryl a Ron sa stretli, keď navštevovali rovnakú strednú školu, a odvtedy sú spolu – všeobecne sa verí, že sú vzájomnou prvou (a jedinou) láskou . Vzali sa 7. júna 1975 na veľkej ceremónii a v roku 1981 sa Cheryl narodila ich dcéra Bryce Dallas, po ktorej nasledovali Cheryl a Ronove dvojičky Jocelyn a Paige, ktoré sa narodili v roku 1985, a v roku 1987 sa im konečne narodil syn. menom Reed Howard.

16. februára 2007 sa Cheryl stala babičkou po tom, čo jej dcéra Bryce porodila syna.

Okolo ich manželstva neboli žiadne kontroverzie – od septembra 2020 je Cheryl vydatá za Rona (prvé manželstvo) a majú spolu štyri deti a jedného vnuka.

Záľuby a iné záujmy

Cheryl rada trávi voľný čas v prírode obklopená zvieratami a stromami a ako psychologička často odporúča ako dobrý relax pobyt vonku a ďaleko od preľudnených miest a hluku.

Rada strieľa z rôznych zbraní – otec ju začal učiť používať brokovnicu, keď mala päť rokov.

Cheryl je veľkou milovníčkou zvierat a od tínedžerstva má veľa domácich miláčikov, psov a mačiek, pričom sa dobrovoľne prihlásila a darovala peniaze do útulkov pre zvieratá – ešte ako tínedžerka, Cheryl chovala vo svojom dome divoké zvieratá, ako sú opice, mravčiare a skunky .

Rada cestuje a so svojím manželom bola v mnohých amerických štátoch, pričom obaja dovolenkovali aj v niekoľkých európskych a ázijských krajinách – Cherylinou vysnívanou destináciou je japonské Kjóto.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – jej obľúbenými hercami a herečkami sú Tom Hanks, Tom Cruise a Angelina Jolie a niektoré z jej obľúbených filmov sú Terminál, Posledný samuraj a Pán a pani Smithovci.

Vek a výška

Cheryl má 66 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 61 kg. Od septembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela sa odhaduje na viac ako 200 miliónov dolárov.

Kto je Ron Howard?

Ronald William Howard sa narodil v Duncan, Oklahoma, USA 1. marca 1954 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Už vo veľmi ranom veku si získal uznanie, keď hosťoval v jedinej epizóde antologickej série The Twilight Zone.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nový dokument Rona Howarda Rebuilding Paradise vám zlomí srdce. @guardiang2 @guardian #ronhoward #rebuildingparadise @rebuildingparadisefilm #californiawildfires #paradisecalifornia

Príspevok zdieľaný používateľom Joshua Bright (@jbrightphoto) 24. septembra 2020 o 17:09 PDT

Rona vychovávali po boku svojho mladšieho brata Clinta Howarda v Hollywoode v Los Angeles ich otec Rance Howard, ktorý bol hercom, filmovým režisérom a producentom a ktorý zomrel v roku 2017, a ich matka Jean Speegle Howard, ktorá bola herečkou a zomrela v r. 2000. Ron cvičil herectvo v Desilu Studios, ale čoskoro prešiel na základnú školu Roberta Louisa Stevensona – odtiaľ prešiel na strednú školu Davida Star Jordana Junior High School a neskôr prešiel na strednú školu Johna Burroughsa, z ktorej maturoval v roku 1972. Potom sa zapísal na Školu filmových umení University of Southern California, ale pred promóciou skončil.

Vo svojom prvom filme The Journey sa objavil v roku 1959 ako päťročný a potom sa objavil v jedinej epizóde mnohých seriálov, ako napríklad The DuPont Show s June Allyson, Dennis the Menace a The Many Loves of Dobie Gillis – v r. V roku 1960 začal stvárňovať Opieho Taylora v komediálnom seriáli The Andy Griffith Show a natáčal preň až do roku 1968. Počas týchto ôsmich rokov sa Ron objavil v mnohých ďalších seriáloch vrátane Jedenástej hodiny a I Spy. a filmy ako The Music Man a The Courtship of Eddi's Father. V roku 1973 bol obsadený ako Steve Bolander v komediálnom filme American Graffiti o dospievaní a potom bol pozvaný, aby si zahral Richieho Cunninghama v populárnom a kritikou uznávanom sitcome Happy Days, nakoniec vo viac ako 170 epizódach počas nasledujúceho desaťročia.

Gratulujeme Ronovi Howardovi k získaniu svojej druhej hviezdy na hollywoodskom chodníku slávy vo štvrtok! Tento vyznamenáva…

pridané The Andy Griffith Show Rerun Watchers Club na štvrtok 10. decembra 2015

V roku 1977 Ron debutoval vo filme Grand Theft Auto a následne sa stal jedným z najlepších filmových režisérov všetkých čias po tom, čo pracoval na obrovských hitoch ako How the Grinch Stole Christmas, Cinderella Man a Inferno, medzi mnohými ďalšími. 22. júna 2017 bolo oznámené, že dvoch režisérov filmu Solo: A Star Wars Story nahradil Ron, pretože odmietli robiť kompromisy s filmovou a televíznou produkčnou spoločnosťou Lucasfilm – Ron musel väčšinu filmu nakrútiť nanovo. len tri a pol týždňa na to.

Ron v súčasnosti režíruje a produkuje pripravovanú drámu Hillbilly Elegy, režíruje a produkuje pripravovaný dokumentárny film Julia a od roku 2015 produkuje aj vedecký dokumentárny seriál Breakthrough.