Nevyslovená pravda manželky Romana Reigna – Galina Becker

Matka štyroch detí Galina Becker je známa predovšetkým ako manželka populárneho amerického zápasníka Romana Reignsa. Od roku 2020 ich rodina žije na Floride.

ObsahRaný život a rodina

Galina Joelle Becker sa narodila 11. marca 1987 v Jacksonville na Floride v USA – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Jej rodičia sú Mildred a Kevin Beckerovci a má mladšiu sestru Kristal, ktorá teraz žije na Novom Zélande. Kristal strávila niekoľko rokov v nemocnici, keďže od svojich piatich rokov trpela nejakou chorobou a zotavila sa, až keď dovŕšila 11 rokov. Galina nezdieľala žiadne ďalšie podrobnosti o chorobe, ktorou trpela jej sestra, ale spomenula to na svojom Instagrame že bola rada, že Kristal je teraz zdravý.

Roman Reigns a jeho manželka Galina Becker..❤️#RomanReigns #GalinaBecker#WweWrestlers #WweRaw #TheBigDog #RomanEmpire#Awesome #Brilliant #Cool #Dashing….

pridané Wwe Wrestlers na Nedeľa 7. júna 2020

Galina má tiež dve staršie sestry, Undine a Molisu. Od raných rokov sa Galina venovala športu, mala rada gymnastiku, beh a plávanie.

Vzdelanie

Galina maturovala v roku 2005 na strednej škole Mt. Pleasant v San Jose, potom sa zapísala na Georgia Institute of Technology (známy aj ako Georgia Tech), kde sa špecializovala na manažment, bakalársky titul získala v roku 2009.

Kariéra

Galina začala svoju športovú kariéru počas prvého ročníka na vysokej škole. V sezóne 2006 zaznamenala svoj najlepší čas na 100 m prekážok, ale zúčastnila sa aj mnohých iných outdoorových športov a tešila sa zo všetkých druhov atletických aktivít. Galina spoznala svojho manžela, keď hral futbal na rovnakom ihrisku, kde robila svoju atletickú rutinu.

Potom, čo sa stretli a potom sa vzali, Galina sa rozhodla byť matkou a manželkou na plný úväzok a zanechala všetky ostatné aktivity. Predtým, ako sa Galina úplne preorientovala na život ženy v domácnosti, krátko pracovala ako fitness modelka a spolupracovala s takými fotografmi, ako je Michael Krinke.

Osobný život, manžel Roman Reigns

Galina sa stretla s Romanom Reignsom, populárnym americkým zápasníkom, v roku 2006, keď obaja študovali na Georgia Institute of Technology. Po niekoľkých mesiacoch randenia dvojica pochopila, že majú veľa spoločného, ​​a majú podobné názory na manželstvo, rodinu, deti, a tak sa rozhodli pre spoločný život. V júni 2008 sa im narodila prvá dcéra Joelle Anoa’i, no pár sa oficiálne zosobášil až v decembri 2014.

Galina porodila ich dvojčatá v roku 2016, hoci ich mená neboli zverejnené. V decembri 2017 Galina zdieľala fotografiu z ultrazvuku – čakala ďalšiu dcérku. Roman a Galina oznámili, že ich dcéra sa pripojí k ich päťčlennej rodine v polovici roka 2018, takže od roku 2020 je Galina matkou štyroch detí vrátane svojej najmladšej dcéry Sapphir a je ženou v domácnosti na plný úväzok, pričom väčšinu svojho času trávi. čas so svojimi deťmi.

Kto je Roman Reigns? Krátka wiki

Galinin manžel Leati Joseph Joe Anoaʻi, ktorý je väčšinou známy pod umeleckým menom Roman Reigns, sa narodil 25. mája 1985 v Pensacole na Floride v USA.

Romana ako súčasť rodiny Anoaʻi vychovával jeho otec, ktorý je teraz zápasníkom na dôchodku menom Sika Anoaʻi (celým menom – Leati Sika Anoa'i Amituana'i), ktorý od roku 1973 bojoval vo Svetovej zápasovej federácii (WWF). do roku 1988. Roman mal brata, ktorý bol známy ako Rosey (Matthew Tapunu'u Anoaʻi), ktorý mal za sebou úspešnú kariéru vo World Wrestling Entertainment (WWE), ale kvôli kongestívnemu zlyhaniu srdca bol v januári 2014 hospitalizovaný a zomrel v r. apríla toho roku.

Roman študoval na katolíckej strednej škole v Pensacole a potom prestúpil na strednú školu v Escambii a už od raných rokov rád hrával futbal vo svojich školských futbalových tímoch.

Keď sa zapísal na Georgia Institute of Technology, pripojil sa k futbalovému tímu Georgia Tech Yellow Jackets a hral ako široký prijímač. Neskôr hral v Kanadskej futbalovej lige (CFL) po podpise zmluvy s Edmonton Eskimos, ale v roku 2010 skončil s futbalom, aby prešiel na svoju zápasnícku kariéru.

Roman kraľuje úspešnej zápasníckej kariére

Roman podpísal svoju prvú zmluvu s WWE v roku 2010, keď bol pridelený do Florida Championship Wrestling. V roku 2012 sa pripojil k stajni Shield, kde bojoval spolu so Sethom Rollinsom a Deanom Ambrosom. V roku 2014 Seth Rollins opustil stajňu, čo sa nazývalo zrada, no Roman a Dean spolu bojovali ako tím až do roku 2015. Romanova kariéra sa vyvíjala tak, ako chcel, no 22. októbra 2018 musel oznámiť, že po 11. rokov remisie sa mu vrátila leukémia.

Prvýkrát mu ju diagnostikovali v roku 2007, no liečba bola úspešná. Na niekoľko mesiacov musel Roman tento šport opustiť, aby sa podrobil ďalšej liečbe a vo februári 2019 sa vrátil na šou WWE Raw – Pro Wrestling Illustrated ho v tom istom roku odmenil cenou Comeback of the Year. Počas svojej kariéry vyhral trikrát WWE World Heavyweight Championship, WWE United States Championship (2016) a WWE Universal Championship (2018).

Roman sa tiež snažil pokračovať v hereckej kariére, pričom ho podporoval jeho príbuzný Dwayne Johnson. Spolu so svojím pokrvným bratom sa Roman objavil ako Mateo Hobbs vo filme Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019).

Zahral si aj Garyho vo filme The Wrong Missy (2020). V roku 2020 Roman vyjadril postavu Kizina v novom animovanom televíznom seriáli Elena of Avalor.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Galina spolu s manželom Romanom pomáhajú rôznym nadáciám, ktoré podporujú deti a rodiny bojujúce proti leukémii. Galina má rada plávanie, prechádzky a kempovanie. Jej obľúbená farba je čierna. Na sociálnych sieťach nie je príliš aktívna a túto aktivitu prenecháva svojmu manželovi, ktorý má na svojom instagramovom účte cez 3,1 milióna odberateľov. Galina sa podelila o to, že na sociálnych sieťach čelila príliš veľkému množstvu negativity, a tak sa rozhodla držať ďalej od toho a nezdieľať svoje súkromné ​​fotografie.

Galinin obľúbený herec je Dwayne Johnson, jej obľúbená herečka je Whoopi Goldberg a obľúbené speváčky Rihanna a Alicia Keys.

Vzhľad, štýl oblečenia

Galina má prirodzene kučeravé dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,73 m) a váži okolo 136 libier (62 kg), jej vitálne štatistiky sú 34-26-35. Čo sa týka štýlu obliekania, rada nosí zlaté náhrdelníky a náramky, drží sa v ležérnom štýle, no často ju možno vidieť aj v elegantných šatách, keď sprevádza svojho manžela na rôzne spoločenské akcie.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Galiny je okolo 3 milióny dolárov jej manžel Roman Reigns má údajne viac ako majetok 12 miliónov dolárov .