Nevyslovená pravda manželky Romana Atwooda – Brittney Smith

ObsahKto je manželka Romana Atwooda? Brittney Smith Wiki Bio

Brittney Danielle Atwood sa narodila v Ohiu v USA 16. februára 1991, jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú a kanadskú národnosť. Je to YouTuberka, ktorá je známa najmä tým, že je manželkou Roman Atwood , známy YouTuber.

Raný život a vzdelanie

Brittney bola vychovaná v Ohiu jej otcom, ktorý je právnik, a jej matkou, ktorá je sociálna pracovníčka, pričom má aj sestru Veronicu, YouTuberku, ktorá je vydatá za manželovho najlepšieho priateľa Chasea Gilroya, ďalšieho youtubera a vlogera.

Brittney navštevovala miestnu strednú školu v Ohiu, kde sa začala zaujímať o herectvo, chodila na hodiny drámy a hrala v predstaveniach na strednej škole, pričom bola aj fyzicky aktívna, keď behala na dráhu, hrala futbal a občas chodila do telocvične, neskôr mala tri štyri tréningy každý týždeň. Po imatrikulácii pracovala v niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne uživila, a nezapísala sa na vysokú školu. Pracovala na miestnom trhu a ako čašníčka v reštaurácii, kým nerozbehla svoju kariéru na internete.

Kariéra youtubera

Brittney's YouTube kariéra začala 30. novembra 2014 po motivácii sestry Veroniky a manžela Romana.

Jej eponymný kanál odoberá viac ako 8 000 ľudí, no zdá sa, že Brittney svoj kanál opustila a vymazala všetky videá, ktoré naň boli nahrané.

To, čo ju urobilo populárnou na internete, sa stalo súčasťou videí jej manžela, ako napr Killing My Own Kid PRANK!! , ktorá bola doteraz zobrazená viac ako 57 miliónov krát. Vo videu sa Roman hrá s ich synom Kaneom a potom hodí cez balkón ich domu figurínu, ktorá pripomína Kanea. Brittney sa zľakne a začne plakať, no keď si uvedomí, že je to len figurína, povie, ako bude Roman v tú noc spať na gauči.

Ďalším z Romanových populárnych videí s Brittney je Jubilejný žart sa vracia!! , ktorá bola videná takmer 100 miliónov krát a ktorá ukazuje Romana, ako hovorí Brittney, že ju podviedol pri ich piatom výročí. Brittney však vidí skrytú kameru a žartuje Romana, keď povie, že ho tiež podviedla, a neskôr uviedla, ako si myslela, že ju chce požiadať o ruku.

Milujte život a vzťahy

Brittney sa stretla s Romanom Atwoodom v septembri 2009, keď bola na svadbe Veronicy, ktorá sa vydávala za Romanovho najlepšieho priateľa Chasea Gilroya.

Brittney začala randiť s Romanom čoskoro nato – 23. októbra 2011 privítali svojho syna Kanea Alexandra Atwooda a o šesť rokov neskôr 16. júla 2017 ich nasledovala dcéra Cora. ​​Práve 30. apríla 2018 Roman požiadal Brittney o ruku a bola svadba. sa konalo 27. júla 2018. Roman má z predchádzajúceho manželstva so Shannou Riley Atwood dieťa – Noaha Vaughna Atwooda a dieťa prijalo Brittney za svoju nevlastnú matku.

Brittney aj Roman sú milovníci zvierat a mali nemeckého ovčiaka menom Zeus, ktorý zomrel 26. februára 2017, pričom Roman vzdal hold v jednom zo svojich videí na YouTube.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Včerajší večer bol úžasný

Príspevok zdieľaný používateľom @ romanatwood 10. novembra 2019 o 9:52 PST

Záľuby a iné záujmy

Brittney je veľkým fanúšikom filmového priemyslu – niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Rowan Atkinson, Jim Carrey a Amy Schumer, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Johnny English Strikes Again, Ace Ventura: Pet Detective a Liar Liar. So svojím manželom rada cestuje a obaja boli po celých Spojených štátoch a tiež v niekoľkých mestách v Európe, ako napríklad v Paríži vo Francúzsku a Stuttgarte v Nemecku, pričom na ich účty na Instagrame bolo nahraných veľa fotografií, ktoré urobili počas ich ciest. .

V súčasnosti Brittney trávi väčšinu svojho voľného času so svojimi dvoma deťmi, a tak jej zostáva málo času pre seba.

Rád chodí do posilňovne, kedykoľvek môže, a cvičí doma, keď nemôže vyjsť z domu. Rada varí a Roman jej kuchyňu označil za jednu z najlepších, aké kedy vyskúšal. Brittney podstúpila 27. júla 2018 procedúru na zväčšenie prsníkov.

Vzhľad a čistý majetok

Brittney má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,62 metra a váži okolo 55 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 400 000 dolárov, zatiaľ čo Romanov čistý majetok je viac ako 12 miliónov dolárov.

Kto je Roman Atwood, Brittneyin manžel?

Roman Bernard Atwood sa narodil v Millersport, Ohio USA, 28. mája 1983, takže jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Roman je youtuber a vtipkár, známy najmä vďaka svojim vloggingovým videám.

Romana vychovávali v Millersporte jeho otec Curt Dale Atwood a matka Susan, ktorá zomrela 29. mája 2019 pri tragickej nehode, keď bola so svojou rodinou na dovolenke. Roman začal s tvorbou videí počas štúdia na strednej škole, no svoju kariéru nezačal v roku 2006, keď produkoval sériu videí The Nerd Herd.

Potom odovzdal niekoľko ďalších videí a krátkych filmov a potom sa zameral na svoj kanál YouTube – Vlogy Romana Atwooda bol spustený 12. augusta 2013 a dnes má viac ako 15 miliónov odberateľov a viac ako 5,1 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady.

Má svoj vlastný rad tovaru Smile More, ktorý okrem iného obsahuje tričká a mikiny s kapucňou. Roman bol v priebehu rokov nominovaný na niekoľko ocenení, ako napríklad 4. Streamy Award – Pranks v roku 2014, 5. Stream Award za Brand Campaign v roku 2015, ktorú vyhral, ​​8. Shorty Award pre najlepšieho YouTube komika v roku 2016, ktorú tiež vyhral, a za 6. ročník Streamy Award pre zabávača roka 2016.

Roman sa oženil so Shannou Riley v roku 2001, no o sedem rokov neskôr sa z neznámych dôvodov rozviedli.