• Hlavná
  • Herci
  • Nevyslovená pravda manželky Randalla Parka – Jae Suh Park

Nevyslovená pravda manželky Randalla Parka – Jae Suh Park

ObsahKto je Jae Suh Park?

Jae Suh Park sa narodila 5. apríla 1984 v Lodi v Kalifornii v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou vo webovom seriáli Netflix Friends from College. Je tiež známa tým, že je manželkou herca Randalla Parka, ktorý je obľúbený pre svoje komediálne úlohy v rôznych filmoch a televíznych reláciách.

Bohatstvo parku Jae Suh

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jae Suh Park odhaduje na takmer 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka svojej práci v herectve, ktorá bola v posledných rokoch významná. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho manžela, keďže Randall má čisté imanie odhadované na viac ako 1 milión dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný lunárny Nový rok! Prajem vám šťastné a veselé 22

Príspevok zdieľaný používateľom Park Jae Suh (@thejaesuhpark) 25. januára 2020 o 15:12 PST

Začiatky kariéry

Jae Suh žila svoj život väčšinou mimo svetla reflektorov, aj keď sa hereckým projektom začala venovať už ako mladý dospelý, pričom jej televízny debut bol v roku 2004 v hosťujúcej úlohe v ER. Lekársky dramatický seriál je druhou najdlhšie vysielanou lekárskou drámou. v histórii americkej televízie, predtým sa držal na najvyššej pozícii, kým ho neprekonala Grey's Anatomy.

Jej ďalší projekt prišiel o štyri roky neskôr, keď sa stala hosťom v How I Met Your Mother. Prehliadka bola vo svojej dobe veľmi populárna, prebiehala deväť sezón.

Ako už názov napovedá, sleduje príbeh o tom, ako život hlavného hrdinu nakoniec vedie k tomu, že stretne matku svojich detí. Prehliadka získala množstvo ocenení a pomohla pozdvihnúť mnohé z jej hviezd vrátane Cobie Smulders a Neila Patricka Harrisa. O tri roky neskôr sa objavila v epizóde sitcomu Liga, ktorá sleduje životy členov fantasy futbalovej ligy a ich každodenné aktivity. Šou bola čiastočne improvizovaná a trvala sedem sezón.

Nedávne projekty – Priatelia z vysokej školy

Park mala v posledných rokoch oveľa viac pozoruhodných projektov, počnúc The Mindy Project, v ktorom sa objavila ako postava Anny, v ktorej hral Mindy Kaling a vysielala sa päť sezón na Hulu.

Potom debutovala vo filme v roku 2015 a objavila sa v menšej úlohe vo svojom zatiaľ jedinom filmovom projekte – Veľký krátky . Film je založený na knihe Michaela Lewisa The Big Short: Inside the Doomsday Machine, ktorá podrobne popisuje dôvody globálnej finančnej krízy (GFC) v rokoch 2007-2008 spôsobenej bublinou na trhu nehnuteľností v USA. Predstavil herecké obsadenie vrátane Christiana Balea, Brada Pitta a Steva Carell.

V roku 2015 vystúpila ako hosť v šou Adam Ruins Everything, kde sa objavila ako Maya Cho v relácii, ktorú moderoval Adam Conover, čo je vzdelávací seriál, ktorého cieľom je odhaliť bežné mylné predstavy v USA.

Relácia vznikla vďaka popularite rovnomennej webovej série, ktorú prevádzkuje CollegeHumor. O dva roky neskôr si získala ešte väčšiu popularitu, keď sa stala pravidelným členom hereckého obsadenia Priatelia z vysokej školy , predstavenie skupiny priateľov vo veku 40 rokov, ktorí sú všetci absolventmi Harvardu, ktorí sa zapájajú do rôznych nešťastí. Hlavné úlohy si zahrali Cobie Smulders a Keegan-Michael Key.

Manžel – Randall Park

Randall vyrastal v Castle Heights v Los Angeles v Kalifornii a je synom kórejských prisťahovalcov, ktorí sa presťahovali do USA pri hľadaní lepších príležitostí.

Jeho otec vlastnil obchod s fotografiami v tejto oblasti, zatiaľ čo jeho matka pracovala ako účtovníčka na Kalifornskej univerzite v Los Angeles (UCLA). V mladom veku sa začal zaujímať o divadelné umenie a keď tam bol študent, pomohol vytvoriť najväčšiu ázijsko-americkú divadelnú spoločnosť na UCLA, čo podnietilo jeho túžbu pokračovať v hereckej profesii.

Vyštudoval angličtinu so zameraním na tvorivé písanie, čo je aspekt, ktorý by mu veľmi pomohol v kariére. Zostal na UCLA, kde dokončil magisterské štúdium ázijskoamerických štúdií.

Po ukončení štúdia pracoval ako grafický dizajnér pre noviny New Times LA a dokonca uvažoval o kariére v architektúre, ale rozhodol sa proti tomu, pretože sa nechcel vrátiť do školy. Nakoniec sa začal objavovať v televíznych reláciách a filmoch, poháňaný úspechom jeho divadelnej skupiny, ktorá mu otvorila mnohé dvere.

Úspech Randall Parku

Randall je známy svojimi vystúpeniami v mnohých filmoch, väčšinou v komediálnych úlohách. V Marvel Cinematic Universe (MCU) bol jedným z komediálnych reliéfov vo filme Ant-Man and the Wasp, v ktorom stvárnil postavu FBI. Agent Jimmy Woo , rolu, ktorú si zopakuje v pripravovanej webovej sérii WandaVision, ktorá obsahuje postavy Marvelu, ktoré stvárnili Elizabeth Olsen a Paul Bettany.

S DC spolupracoval aj vo filme Aquaman, kde stvárnil postavu Dr. Stephena Shina.

Okrem filmov o superhrdinoch bol jednou z hviezd televíznej show Fresh Off the Boat, kde stvárnil reštaurátora Louisa Huanga, otca šéfkuchára Eddieho Huanga, ktorý debutoval v roku 2015. Do povedomia sa dostal aj stvárnením severokórejského prezident Kim Čong-un vo filme Rozhovor v ktorom hrali James Franco a Seth Rogen. Ďalšou pozoruhodnou úlohou, ktorú mal, bol ako hosť v epizóde The Office, ktorý sa objavil ako súčasť žartu a predstieral, že je postava Jima Halperta, ktorý ho povýšil na komediálnu hviezdu.

Osobný život

Jae Suh sa oženil s Randallom v roku 2008 a majú spolu dieťa. Rodina žije v San Fernando Valley v Los Angeles. Dvojica spolu pracovala na niekoľkých projektoch ako The Mindy Project a krátkom filme Love, NY. Sú silnými zástancami divadelnej scény a ázijskí Američania dostávajú viac príležitostí v Hollywoode. Často sa spolu objavujú na verejných podujatiach a radi o sebe uverejňujú príspevky v komediálnom tóne sociálne médiá . Randall raz počas ich výročia žartom napísal, že nikdy neprejavujú voči sebe žiadnu zraniteľnosť a vždy zostávajú dokonalí, čo je sarkastická poznámka, ktorá Aziatov stereotypizuje ako prísnych perfekcionistov.