Nevyslovená pravda manželky Pharrella Williamsa – Helen Lasichanh

ObsahKto je Helen Lasichanh?

Helen Lasichanh sa narodila v Miami na Floride v USA 22. júla 1980 – jej znamenie zverokruhu je Rak, má americkú národnosť a má nezvyčajný etiópsky a laoský pôvod. Je modelkou, módnou návrhárkou a stylistkou , ktorá by však mohla byť najznámejšia ako manželka amerického rappera a speváka Pharrella Williamsa.

Detstvo a vzdelanie

Helen bola vychovávaná ako jediné dieťa v Miami jej otcom, ktorý bol právnik, a matkou účtovníčkou. Hoci snívala o tom, že sa stane herečkou, rodičia ju nabádali, aby sa zamerala na získanie vysokoškolského diplomu.

pridané Helen Lasichanh na Sobota 24. septembra 2016

Helen navštevovala Miami Coral Park High School, kde sa začala zaujímať o modelovanie a navrhovanie odevov a po imatrikulácii v roku 1998 zapísala sa na St. Thomas University ktorú ukončila s bakalárskym titulom v roku 2002. Stala sa dokonalou volejbalovou hráčkou av roku 2001 vyhrala cenu Florida Sun Conference Player of the Year. Ešte počas štúdia na vysokej škole začala pracovať, aby sa finančne uživila.

Helenina kariéra

Helen sa radšej drží mimo pozornosti médií, takže o svojej kariére veľa nehovorila, no je známe, že už roky pracuje ako modelka a dúfa, že sa stane slávnou módnou návrhárkou. Má tiež záujem o debutové herecké vystúpenie a o založenie vlastnej charitatívnej organizácie.

Milujte život a manželstvo s Pharrellom

V roku 2008 sa Pharrell a Helen stretli na bankete, ale v tom čase mala Helen vážny dlhodobý vzťah a verila, že sa má vydať za muža, s ktorým chodila. Do konca roku 2010 sa však títo dvaja rozišli a Pharrell ju potom takmer každý deň začal pozvať na rande. Helen sa nakoniec podvolila a robila mu spoločnosť počas mnohých podujatí, ktorých sa zúčastnil, počas jednej z nich si všimli, že sa dvaja držia za ruky. Keď bola hosťom Oprah Winfreyovej, Helen uviedla, že sa okolo Pharrella správa dosť nezvyčajne, pretože chcela zistiť, čo presne od nej chcel.

V júli 2013 sa obaja zasnúbili – neoznámili to oni, ale skôr ľudia, ktorí si Helenin diamantový prsteň všimli, keď sa 16. júla 2013 zúčastnila na premiére filmu Temný rytier povstal. Zosobášili sa 12. októbra. ročníka v The Kampong National Tropics Botanical Garden, ktorého sa zúčastnil ich široký okruh priateľov a rodinných príslušníkov vrátane známych spevákov Jay Z, Justin Timberlake a Gwen Stefani.

Helen a Pharrell majú spolu syna a v januári 2017 sa im narodili trojičky.

Helen v minulosti nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, hoci je známe, že Pharrell bol vo vzťahu s ďalšími piatimi ženami : v roku 2001 chodil s americkou speváčkou a skladateľkou Kelis, v roku 2003 s návrhárkou šperkov Jade Jagger, v roku 2004 speváčkou Aleshou Dixon, v rokoch 2004 až 2006 českou modelkou Karolínou Kurkovou a režisérom amerických videoklipov Vashtie Kola.

Záľuby a iné záujmy

Helen je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej osobné záležitosti vrátane svojich koníčkov, takže nie je príliš aktívna na internete a nemá účet na Instagrame.

Zdá sa, že si užíva bohatý životný štýl a rada cestuje a býva v niektorých z najdrahších hotelov. Helen bola so svojou polovičkou po celých Spojených štátoch a obaja boli aj v Európe pri rôznych príležitostiach za prácou aj zábavou, pričom jej vysnívanou destináciou je stále New York.

Helen je milovníčkou zvierat a je zástankyňou ochrany ohrozených druhov – od svojich tínedžerských rokov dobrovoľne pracovala v rôznych útulkoch pre zvieratá a dnes má niekoľko domácich miláčikov vrátane psov, mačiek a papagájov.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Hanks a Scarlett Johansson, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Sleepless in Seattle, You’ve Got Mail a Lost in Translation.

Vek, výška a čistý majetok

Helen má 40 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 11 palcov (1,8 metra) a váži približne 68 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na takmer 1 milión dolárov čistý majetok jej manžela je údajne viac ako 150 miliónov dolárov.

Kto je Pharrell Williams?

Pharrell Lanscilo Williams sa narodil vo Virginia Beach, Virginia USA, 5. apríla 1973 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Uznanie sa mu dostalo začiatkom 90. rokov, keď spolu s americkým spevákom a multiinštrumentalistom Charlesom Edwardom ‘Chadom’ Hugom založili duo The Neptunes.

Pharrella vychovávali spolu so svojimi dvoma bratmi vo Virginia Beach ich matka Carolyn, ktorá bola stredoškolskou učiteľkou, a ich otec faraón Williams, ktorý bol údržbár. S Chadom Hugom sa zoznámil na letnom tábore kapiel, kde Chad hral na tenor saxofón, zatiaľ čo Pharrell hral na bicie. Dva pokračoval v štúdiu na strednej škole princeznej Anny spolu a po imatrikulácii v roku 1991 sa Pharrell zapísal na Northwestern University, ale po dvoch rokoch z nej odišiel.

V roku 1992 Pharrell a jeho priatelia založili kapelu Surrounded by Idiots, ktorá sa však rozpadla skôr, ako vydali nejaké piesne, a to viedlo Pharrella a Chada k založeniu The Neptunes spolu s Mikeom Etheridgeom a Shay Haleyom.

Väčšinou sa zamerali na tvorbu hudby pre iných interpretov, ako napríklad hit Rump Shaker pre Wreckx-N-Effect, Superthug pre Noreaga a Shake Ya Ass pre Mystikal.

Pharrell bol tiež členom kapely N.E.R.D. a svoj prvý plnohodnotný album In Search of… vydali v roku 2001. V roku 2006 Pharrell odštartoval svoju sólovú kariéru vydaním svojho debutového albumu In My Mind, ktorý sa umiestnil na 3. mieste. v rebríčku US Billboard 200 Chart. V roku 2010 pomohol skomponovať hudbu k animovanému filmu Despicable Me spolu s Heitorom Pereirom a slávnym nemeckým skladateľom filmovej hudby Hansom Florianom Zimmerom, ktorý je možno známy najmä tým, že zložil hudbu k filmu Gladiátor. Pharrell tiež pomohol zložiť hudbu k Despicable Me 2.

3. marca 2014 vydal svoj druhý sólový album Girl, potom sa podieľal na hudbe k superhrdinskému filmu z roku 2014 The Amazing Spider-Man 2. 8. februára 2015 nahovoril postavu v epizóde Walking Big & Tall z animovanej komédie seriálu Simpsonovci a naposledy v roku 2019 produkoval päť skladieb pre hudobnú drámu Leví kráľ. Súčasne v roku 2015 pôsobil ako výkonný producent komediálnej drámy Dope, v ktorej hrali Shameik Moore, Tony Revolori a Kiersey Clemons,

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Pharrellom Williamsom (@pharrell)

Pharrell je tiež podnikateľ, svoju kariéru odštartoval v roku 2005, keď spolupracoval s japonským módnym návrhárom Nigom na vytvorení dvoch značiek Ice Cream a Billionaire Boys Club. V máji 2012 založil multimediálny kreatívny kolektív I Am Other a v roku 2014 sa stal partnerom Adidas.

V roku 2015 založil neziskovú organizáciu Z jednej ruky do druhej (FOHTA).

Pharrell rád sleduje sci-fi seriály a jeho obľúbený je Star Trek.

Je vášnivým skateboardistom a jeho dom má vo vnútri U-rampu.