Nevyslovená pravda manželky Peta Holmesa – Valerie Chaney

Valerie Chaney je veľmi súkromná osoba, ktorá si získala verejný záujem tým, že sa vydala za amerického komika-spisovateľa-producenta a podcastera Peta Holmesa.

ObsahRaný život a rodina

Neexistujú žiadne informácie o jej ranom živote a o jej rodine sa vie len málo, okrem jej príspevkov na Instagrame, na ktorých zdieľala niekoľko fotografií svojich rodičov, Billa a Beth Chaneyovcov, spolu s dedkom, ktorého s láskou nazýva Paw-Paw. Má tiež brata menom Derek Chaney, ktorého považuje za svojho najlepšieho priateľa, a má dobrý vzťah so svojou švagrinou menom Beth Ansolabehere.

Na základe jej príspevkov na IG venovaných jej synovcovi Wyattovi a neteri Annie June je tiež láskavá a milujúca teta.

Vzdelávanie

Magisterský titul v odbore pedagogika získala na Kalifornskej univerzite v Davise. Neexistujú žiadne informácie o jej základnom a stredoškolskom vzdelaní, ako aj o tom, kde získala bakalársky titul, vo svojich príspevkoch v aplikáciách sociálnych médií sa o nich nezmieňuje.

Kariéra

Krátko po tom, čo získala magisterský titul, bola prijatá ako učiteľka na strednej škole v severnej Kalifornii. Keď tam bola, zistila, ako mladé dievčatá bojujú s nízkym sebavedomím, a to malo veľký vplyv na jej presadzovanie pomoci ženám s rovnakým problémom prekonať ho.

Jej nie príliš veľká osobná skúsenosť, keď vyrastala spolu s tým, čo pozorovala medzi svojimi študentmi, ju prinútila zapojiť sa do programu REALgirl Empowerment Program. Pomáha mladým dievčatám vo veku od 9 do 16 rokov s problémami so sebaúctou a zároveň ich informuje o ich možnostiach, aby mohli naplno preskúmať svoj vlastný potenciál ako jednotlivca.

Ona je v súčasnosti inštruktor REALgirl® v oblasti Los Angeles a trénuje mladé dievčatá, keď sa vyrovnávajú so zahanbovaním tela a zmätenou identitou, a zároveň ich inšpiruje k sebavedomiu, aby sa mohli postaviť samy za seba. Verí, že by to povzbudilo viac žien, aby hovorili a boli budúcimi lídrami v spoločnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V poslednom desaťročí som bol veľmi odlišnými ľuďmi. Kedysi som sa za to hanbil a bál som sa, že to znamená, že som neautentický alebo čo. Ale teraz vidím, že to bol môj nemotorný spôsob spoznávania samého seba. Teraz sa na to všetko pozerám s takým uzemneným spojením so svojím skutočným ja, s hlbokou úctou k svojmu telu a jednoducho so všeobecnou záľubou v príbehu Valerie. Som tak vďačný za všetky veci, ktoré som potreboval, aby som sa sem dostal, a za všetkých ľudí, ktorí zdieľali svoju lásku. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Valerie Chaneyová (@valerieandchaney) 31. decembra 2019 o 22:42 PST

V roku 2019 začala ponúkať kurzy tanca a meditácie s názvom Wild and Free v Studio A Dance v Hyperion Arts Complex v L.A.

Osobný život

Ona bola vydatá za Peta Holmesa od 28. októbra 2017 v Kalifornii po trojročnom randení. Majú spolu dcéru Lilu Jane, ktorá sa narodila v septembri 2018. S Peťom spolu radi cestovali, no keď prišla Lila, obaja radi zostali spolu doma a starali sa o ňu.

Kto je Pete Holmes?

Peter Benedict ‚Pete‘ Holmes má americko-litovský pôvod, narodil sa 30. marca 1979 v Bostone, Massachusetts, USA, americkému otcovi a litovskej matke.

Zmaturoval na strednej škole v Lexingtone a bakalársky titul z angličtiny a komunikácie ukončil na Gordon College vo Wenhame v štáte Massachusetts.

Oženil sa vo veku 22 rokov, keď práve začínal svoju kariéru v stand-up komédii, a bol súčasťou The spoty-Toothed Madmen, miestneho komediálneho súboru. Žiaľ, jeho manželka bola neverná a mala pomer s iným mužom, takže vo veku 28 rokov bol už rozvedený a začal objavovať mestá vrátane Chicaga a New Yorku a krátkodobo sa tam zdržiaval, až sa napokon presťahoval do Los Angeles.

Jeho televízna kariéra začala účinkovaním v niekoľkých reláciách vrátane Comedy Central, VH1's All Access a Best Week Ever.

Tiež bol schopný predať svoje kreslené ilustrácie do amerických časopisov, Cosmo Girl a The New Yorker. Pete tiež účinkoval v populárnych televíznych nočných reláciách, ako napríklad Late Night with Jimmy Fallon a Conan.

Peteova spisovateľská kariéra začala poskytovaním materiálu pre reklamy a televízne sitcomy, ako napríklad Outsourced (2010-2011) a I Hate My Teenage Daughter (2011-2012). Vytvoril tiež komediálnu postavu superhrdinu Batmana vo webovom seriáli Badman, ktorý produkuje CollegeHumor. Od októbra 2013 do júna 2014 sa The Pete Holmes Show vysielala na TBS.

Napísal, produkoval a moderoval show, v ktorej sa každý pondelok až štvrtok večer pol hodiny prezentovali komediálne skeče a monológy.

Ďalší úspech dosiahol s Crashing, televíznym seriálom voľne založeným na jeho vlastných životných skúsenostiach, ktorý sa začal vysielať na HBO v roku 2015 a trval až do marca 2019, počas troch sezón v réžii Judda Apatowa. Pete má sériu podcastov You Made It Weird with Pete Holmes a je k dispozícii na rôznych online platformách vrátane Apple Podcasts.

Pete tiež nahral videá na svoj kanál YouTube, ktorý má nazhromaždených 250 miliónov zhliadnutí a stále pribúda.

Zaujímavosti

  • Valerie je obrovskou podporovateľkou hnutia #MeToo a uverejňuje obrovský text/obrázok „MeToo“ na svojom Instagrame s tento nadpis : ‚Rozbaľujem všetky dôvody, prečo mi trvalo niekoľko dní, kým som nabral odvahu povedať #metoo.‘
  • Valerie a Pete vlastnili psa Brodyho, ktorého niekedy s obľubou volajú petjetter, keď s nimi pes cestuje počas prázdnin.
  • Na ruke má napísané tetovanie, miluj každého, so srdcom nakresleným medzi slovami.
  • Beyonce je jej obľúbená speváčka a hovorí, že je vďačná za to, že bola ženou v čase Beyonce.

Vzhľad

Neexistujú žiadne presné podrobnosti o jej výške a váhe. Na základe ich spoločných fotografií je však o viac ako stopu nižšia ako jej manžel, ktorý meria 1,98 m. Je kaukazská s blond vlasmi a svetlo sivohnedými očami.

Čistý majetok

Jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov a autoritatívne zdroje Odhaduje sa, že čisté imanie jej manžela bude k máju 2020 viac ako 3 milióny dolárov.