Nevyslovená pravda manželky Paula Rudda – Julie Yaeger

ObsahKto je Julie Yaeger?

Julie Yaeger sa narodila v roku 1975 v New Yorku v USA, skutočný dátum jej narodenia nie je známy. Ide o 44-ročnú bývalú publicistku, producentku, scenáristku, no asi najviac ju poznajú ako manželku slávneho hollywoodskeho herca Paula Rudda.

Aká bohatá je teraz? Julie Yaeger Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 je čistý majetok Julie Yaegerovej viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka svojej úspešnej mnohostrannej kariére. Okrem toho sa predpokladá, že zdieľa bohatstvo svojho slávneho manžela Paula Rudda, údajne viac ako 70 miliónov dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Paulom Ruddom Officialom (@paul_rudd_official) dňa 26. apríla 2020 o 12:28 PDT

Raný život, národnosť, etnicita, vzdelanie

Julie Yaeger strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste New York City, kde bola vychovaná v židovskej rodine svojimi rodičmi, no ich mená zatiaľ neboli zverejnené a nie je známe, či má nejakých súrodencov alebo nie. ale jej národnosť je americká a patrí k belošskej etnickej skupine. Julie imatrikulovala na Whitesboro High School, po ktorej sa zapísala na Saint John Fisher College v Rochestri v New Yorku a získala titul v odbore Public Relations.

Profesionálna kariera

Julie Yaeger začala svoju kariéru stážou v spoločnosti Bella’s Event Planning, ako aj stážistkou v McDougall Communications.

Potom Julie nejaký čas pracovala ako koordinátorka digitálnych médií pre Goodway Group. Potom pokračovala v kariére publicistky, pracovala na filmových tituloch ako Niagara, Niagara, Mr. Žiarlivosť a Muži v čiernom, to všetko v roku 1997. Práca publicistky ju priviedla k stretnutiu s Paulom Ruddom, ktorý ju neskôr povzbudil, aby vyskúšala sama ako producentka a scenáristka. V roku 2005 teda pôsobila ako výkonná producentka dokumentárneho seriálu The Suite With Dave Karger, v ktorom účinkovali takí herci ako Orlando Bloom a Eva Green. Potom pracovala na tragickom romantickom filme z roku 2007 P.S. Milujem ťa a epizóda Bosom Buddies z roku 2014 komediálneho seriálu Najväčšia udalosť v histórii televízie.

Najnovšie Julie napísala scenár komediálny film Fun Mom Dinner z roku 2017 , v ktorej sa objavila aj ako cameo.

Vzťah s Paulom Ruddom

Julie Yaeger a Paul Rudd sa stretli v New Yorku v roku 1995, keď pracovala v tej istej agentúre pre styk s verejnosťou, ktorú si najal na propagáciu svojej práce. Okamžite začali spolu chodiť a po ôsmich rokoch sa pár nakoniec vydal uličkou na ceremónii, ktorá sa konala 23. februára 2003. Julie porodila ich prvé dieťa, syna, ktorému dali meno Jack Sullivan Rudd v roku 2004, a privítali ich druhé dieťa. , dcéra menom Darby Rudd v roku 2009. Svoj čas delia medzi svoje bydliská v Greenwich Village, New York City, a Rhinebeck, Dutchess County, New York.

Vo svojom voľnom čase Julie a Paul spolupracujú s rôznymi charitatívnymi organizáciami. Dokonca prevádzkujú vlastnú charitatívnu organizáciu s názvom „Združenie koktania pre mladých“.

Vzhľad a vitálna štatistika

Julie Yaeger má dlhé blond vlasy a orieškové oči. Stojí vo výške 5 stôp 7 palcov (1,70 m), váži okolo 134 libier (62 kg) a jej vitálne štatistiky sú 35-28-36.

Kto je jej manžel? Paul Rudd Krátka Wiki/Bio

Paul Stephen Rudd sa narodil 6. apríla 1969 v znamení Barana v Passaic, New Jersey, USA, kde ho vychovali v židovskej rodine jeho otec Michael Rudd, ktorý pracoval ako historický turistický sprievodca, a jeho matka Gloria. Irene Granville bola manažérkou predaja KCMO-TV v Kansas City, Missouri, ale rituál Bar Mitzvah mal v Ontáriu.

Vo veku desiatich rokov sa s rodinou presťahoval do Lenexy v Kansase, ale tri roky žili aj v Anaheime v Kalifornii.

Vzdelanie

Paul šiel na Broadmoor Junior High, po ktorej navštevoval Shawnee Mission West High School. Po imatrikulácii v roku 1987 sa zapísal na University of Kansas, kde vyštudoval divadlo. Navštevoval aj Americkú akadémiu dramatických umení a potom tri mesiace strávil na British American Drama Academy v Oxforde v Anglicku.

Začiatky kariéry

Paul Rudd debutoval v televízii v roku 1992, keď sa pripojil k obsadeniu rodinnej drámy NBC Sisters, kde hral v seriáli ako Kirby Quimby Philby až do roku 1995, kedy odišiel, aby debutoval vo filme v úlohe Josha v nadchádzajúcom období. -veková tínedžerská komédia Bezradný , spolu s Aliciou Silverstone a Brittany Murphy.

V tom istom roku si zahral Tommyho Doyla v slasher filme Halloween: Prekliatie Michaela Myersa, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Davea Parisa v romantickej kriminálnej tragédii Williama Shakespeara Romeo a Júlia v roku 1996.

Vzostup k sláve

V roku 1997 získal rolu Earla v dráme The Locusts, ktorú režíroval John Patrick Kelley, hral Georgea Hansona v romantickej komediálnej dráme z roku 1998 The Object Of My Affection po boku Jennifer Aniston a ako Wally Worthington v roku 1999 v dráme The Pravidlá muštárne, za ktorú bol nominovaný na cenu Screen Actors Guild za vynikajúci herecký výkon vo filme.

Počas nasledujúceho roka si zahral Nicka Carrawaya v televíznej dráme Veľký Gatsby v réžii Roberta Markowitza a Iana Curtisa v hongkonskej sci-fi akčnej Gen-Y Cops.

Pokračujúci úspech

V roku 2001 získal Paul Rudd rolu Andyho v romantickej komédii Wet Hot American Summer, zatiaľ čo jeho ďalšie významné vystúpenie prišlo v nasledujúcom roku, keď bol obsadený ako manžel Phoebe Buffayovej Mike Hannigan v populárnom sitcome NBC Friends do roku 2004. úlohu Briana Fantanu v Adam McKay komédia Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy z roku 2004, po ktorej nasledovalo jeho stvárnenie Davida v komédii Judda Apatowa z roku 2005 The 40-Year-Old Virgin, kde si zahral po boku Steva Carella.

Názvy komediálnych filmov

V rokoch 2006 až 2007 bol Paul obsadený ako Guy Gerricault v seriáli Comedy Central Reno 911!, po ktorom si zahral Ethana v roku 2007 v komediálnom filme Reno 911!: Miami. V tom istom roku sa objavil ako Pete v romantickej komédii Knocked Up, za ktorú si zarobil nominácia na Teen Choice Award . Na konci desaťročia Paul tiež stvárnil Dannyho v komédii Role Models z roku 2008, Peter Klaven v roku 2009 v komédii Milujem ťa, človeče a Tima v roku 2010 v komédii Dinner For Schmucks. Okrem toho sa podieľal na tvorbe, písaní a produkcii sitcomu Starz Party Down (2009-2010), ktorý mu vyniesol cenu AFI za televízny program roka.

Úlohy na začiatku 21. storočia

V roku 2011 hral Paul v úlohe Neda v komediálnej dráme Our Idiot Brother, po ktorej nasledovalo účinkovanie ako pán Anderson v dráme z roku 2012 The Perks Of Being A Wallflower, kde sa delil o cenu spoločnosti San Diego Film Critics Society za najlepšiu Vystúpenie súboru s ďalšími členmi obsadenia. Potom si zopakoval úlohu Petea v komédii This Is 40 z roku 2012, ktorá je vedľajším filmom Knocked Up, ako aj úlohu Briana Fantanu v pokračovaní Anchorman 2: The Legend Continues z roku 2013. V roku 2012 získal cenu Critics’ Choice Television Award za najlepšieho hosťujúceho herca v komediálnom seriáli za výkon ako Bobby Newport v sitcome NBC Parks and Recreation.

pridané Paul Rudd. na Sobota 11. mája 2019

Svetové uznanie ako Ant-Man

Paul potom napísal a hral rolu Scotta Langa / Ant-Mana v superhrdinskom filme Marvel Ant-Man (2015), za ktorý získal cenu CinemaCon Mužská hviezda roka . Neskôr by si túto rolu zopakoval v ďalšom superhrdinskom filme s názvom Captain America: Civil War (2016), pokračovaní Ant-Man and The Wasp (2018) a superhrdinskom filme Avengers: Endgame (2019). Okrem toho si zopakoval úlohu Andyho v prequelovom seriáli Netflix Wet Hot American Summer: First Day Of Camp (2015) a v pokračovaní seriálu Netflix Wet Hot American Summer: Ten Years Later (2017) s Elizabeth Banks a Bradley Cooperom. Bol tiež obsadený ako Miles Elliot komediálny seriál Netflix Living With Yourself (2019), pre ktorú pôsobil aj ako výkonný producent. Je oznámené, že Paul si zahrá pána Groobersona v pripravovanej nadprirodzenej komédii Ghostbusters: Afterlife, ktorá je momentálne v postprodukcii.