Nevyslovená pravda manželky Paula Georgea – Daniela Rajic

Daniela Rajic je atraktívna žena, ktorá upútala pozornosť verejnosti, keď začala mať vzťah s populárnou basketbalovou hviezdou Paulom Georgeom. Predtým, ako sa Daniela preslávila, mala svoju vlastnú obľubu u mnohých fanúšikov – bola striptérkou a tanečnicou.

ObsahRaný život a rodina

Daniela sa narodila 12. novembra 1990 v Queens, New York City, USA, má americkú národnosť, ale Srbský pôvod . Má sestru, ktorá sa volá Kristína, no zvyšok jej rodiny nie je verejnosti známy. Väčšinu informácií si necháva pre seba a nás ostatných necháva hádať o jej súkromnom živote.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kto ešte miluje poke z tuniaka?! 🥢 @nudeswimco bikini & @oliverabrand mihalnice ‍♀️

Príspevok zdieľaný používateľom Daniela Rajic (@danielarajic) 1. decembra 2019 o 10:01 PST

Vzdelanie

Nie je známe, ktoré školy Daniela ako mladé dievča navštevovala, je však známe, že vyštudovala University of Miami na Floride. Jej predmet je však záhadou.

Kariéra

Daniela pracovala ako tanečnica a striptérka, aby mohla platiť školné. Po stretnutí s Paulom sa jej však začala venovať veľká pozornosť. Vďaka tejto expozícii mohla Daniela prestať tancovať a začať sa profesionálne venovať modelingu. Okrem toho si získala množstvo sledovateľov aj na sociálnych sieťach – na Instagrame má takmer 200-tisíc fanúšikov.

Zdá sa, že brunetka sa neuspokojila len s tým, že je len modelkou, pretože začala aj podnikať a založila plavkovú spoločnosť s vlastnou líniou bikín Nude Swim. Verí sa, že tento podnik začal ako nápad pri pohári vína so Sarah Nasser, dámou, ktorá je zapletená s basketbalistom Patrickom Pattersonom. Dámy diskutovali o Danielinom sne stať sa tiež fitness trénerkou a nakoniec sa obe dohodli na spolupráci a chceli sa zapojiť do každého aspektu procesu navrhovania.

Nenajímali žiadnych návrhárov a dokonca si nové plavky sami vymodelovali. Daniela a Sarah navyše svoje objednávky doručovali na poštu osobne.

Daniela a Sarah chceli svoj biznis vybudovať od nuly samy a tak sa im aj podarilo. Predbežné uvedenie na trh bolo uvedené na trh v roku 2019 s tromi kolekciami – Neon, Signature a Luxe. Daniela propagovala oblečenie na svojom instagramovom účte a odvtedy má Nude Swim svoj vlastný účet s takmer 15 000 sledovateľmi.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Podľa jej príspevkov na sociálnych sieťach Daniela miluje trávenie času na pláži a so svojou rodinou. Jej záľuby a záujmy sú však niečo, o čom má informácie len málokto. Rád sa uisťuje, že jej súkromný život je...súkromný.

„Model Fact“ uvádza, že Daniela je nábožensky založená osoba a praktizuje kresťanstvo.

Vzťah s Paulom Georgeom

V roku 2013 sa Daniela a Paul stretli počas jednej z nej tanečné stretnutia v známom klube ‚Tootsies‘ . Paul je slávny basketbalový hráč a v tom čase hral za Oklahoma City Thunder Národnej basketbalovej asociácie (NBA).

Keď Daniela a Paul začali chodiť, v skutočnosti nebol slobodný muž, pretože videl Callie Riversovú, dcéru hlavného trénera basketbalového tímu Los Angeles Clippers, Doca Riversa.

Callie a Paul išli každý svojou cestou, keď vyšlo najavo, že bol zapletený s Danielou, a pokračovali vo svojom vzťahu a zdá sa, že spolu našli šťastie.

Nedlho potom Daniela čakala svoje prvé bábätko – podľa klebiet ju Paul požiadal, aby išla na potrat a ponúkol Daniele, že zaplatí 1 milión dolárov ako náhradu za potrat. Túto ponuku odmietla a 1. mája 2014 sa im narodila dcéra Olivia.

28. mája sa Daniela obrátila na rodinný súd v Manhattane, aby podala žalobu na Paula, pravdepodobne kvôli výživnému na dieťa. Športová hviezda povedala, že ak by sa dokázalo, že dieťa je jeho, urobil by správnu vec a bol by pre ňu otcom.

Test otcovstva dokázal, že Olivia je skutočne Paulova. Celú záležitosť vrátil žalobou o zverenie dieťaťa do osobnej starostlivosti, pričom uviedol, že Danielina nezamestnanosť je pre dieťa zlá. Našťastie sa tým dvom podarilo dohodnúť na výživnom na deti a spoločnej rodičovstve.

Aj keď Daniela a Paul prešli s prípadom starostlivosti o dieťa dramatickým obdobím, zdalo sa, že sa stále navzájom priťahujú, keďže v roku 2017 porodila ich druhé dieťa – tiež dievčatko – menom Natasha.

Daniela chodila s Paulom a žiadne ďalšie deti nemá. Ona, Paul a ich deti teraz žijú, zjavne šťastne, v Oklahome.

Fyzicka charakteristika

  • Farba vlasov: hnedá
  • Farba očí: Hazel
  • Výška: 5 stôp 7 palcov (1,70 m)
  • Hmotnosť: 129 libier (59 kg)
  • Vital Statistics: 32-25-33
  • Veľkosť topánok: 7 (US)
  • Veľkosť podprsenky: 34D
  • Hviezdne znamenie: Škorpión

Čistý majetok

O Danieliných súkromných záležitostiach sa toho veľa nevie a jej finančný stav je rovnako tajný. Môžeme len špekulovať o jej čistom majetku, ktorý zdroje odhadujú na viac ako 500 000 dolárov, pochádzajúci z jej podnikania so Sarah, ako aj z modelingových zmlúv. Paul má však podľa jeho basketbalových zmlúv bohatstvo, ktoré sa blíži k 40 miliónom dolárov.