Nevyslovená pravda manželky Patricka Dempseyho – Jillian Fink

ObsahKto je Jillian Fink?

Jillian Fink je americká kaderníčka celebrít, ktorá pracovala na filmoch ako Love Is Like That (1992), The Crew (1994) a ďalších, no svetu je známa najmä ako manželka slávneho herca Patricka Dempseyho, ktorý dosiahol hviezdu ako Derek McDreamy Shepherd v televíznom seriáli o lekárskej dráme Grey's Anatomy.

Jillian Fink Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Jillian Fink sa narodila 4. februára 1966 v USA, neprezradila miesto svojho narodenia a podrobnosti o svojich rodičoch, ale povedala, že má sestru Kristin Fink Mason.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

. Táto žena ... táto manželka ... táto matka ... úžasná, krásna a fantastická. @jilliandempsey. . #láska #rodina #jilliandempsey #jillianfink #matka #žena #manželka

Príspevok zdieľaný používateľom Jillian a Patrick Dempsey (@jilpat_dempsey) 4. októbra 2019 o 13:02 PDT

Po maturite na strednej škole sa Jillian zapísala na Charles Ross School of Beauty v južnej Kalifornii, kde získala potrebné znalosti o líčení a kozmeteológii.

Začiatky kariéry a nedávne projekty

Po skončení kurzu získala Jillian svoju prvú prácu na televíznom filme Niečo pre život: Príbeh Alison Gertz, v ktorom hrali Molly Ringwald, Lee Grant a Perry King, a v tom istom roku na dramatickom filme Láska je taká. , s Pamelou Gidley, Tomom Sizemoreom a Richardom Edsonom v hlavných úlohách. O dva roky neskôr bola Jillian kľúčovou vizážistkou a hairstylistkou vo filme The Crew.

Postupne sa stávala populárnejšou a v roku 2000 pracovala na filme Skipped Parts a na scéne sa spriatelila s Drew Barrymore a následne pracovala na filme Charlieho anjeli s Barrymore. Potom sa začala venovať iným plánom a v roku 2006 získala celosvetové uznanie, keď bola prijatá ako riaditeľka farieb pre kozmetickú značku Avon. Nakoniec s pomocou Avon Cosmetics uviedla na trh svoje vlastné make-up produkty.

V posledných rokoch sa vrátila do Hollywoodu a v roku 2015 pracovala na filme Stunt Fighter a v roku 2018 bola v šou Close Up with the Hollywood Reporter.

Jillian Fink Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jillian Fink sa preslávila ako vizážistka a jej bohatstvo sa vďaka jej úspechu zväčšilo. Zostáva však najznámejšia ako manželka Patricka Dempseyho. Jej majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na približne 3 milióny dolárov.

Jillian Fink je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), pričom váži približne 120 libier ~ 54 kg. Jej dôležité štatistiky nie sú známe, no má štíhlu postavu. Jej oči sú modré a má blond vlasy.

Jillian Fink manželský život, deti

Jillian bola vydatá Patrick Dempsey od roku 1999 si obaja prešli niekoľkými krízami, no zostali manželmi.

Jedna taká kríza sa stala v roku 2015, keď Jillian podala žiadosť o rozvod, no prekonali nezhody a zmierili sa v tom istom roku a svoju žiadosť stiahla 12.thnovembra 2016.

Pár má tri deti, dcéru Talula Fyfe, ktorá sa narodila v roku 2002, a synov dvojičky Sullivana Patricka a Darbyho Galena v roku 2007.

Manžel Jillian Finkovej, Patrick Dempsey

Patrick Galen Dempsey sa narodil 13thjanuára 1966 v Lewistone, Maine USA, je synom Williama, predavača poistiek, a Amandy (rodenej Cassonovej), sekretárky školy. Detstvo prežil v mestách Turner a Buckfield, kde chodil na Buckfield High School a St. Dominic Regional High School.

jpeg

Potom sa však rodina presťahovala do Houstonu v Texase a on šiel na Willowridge High School. Keď mal Patrick 12 rokov, diagnostikovali mu dyslexiu, ktorá mu podľa jeho slov dala nový pohľad na život a urobila z neho to, čím je dnes.

Začiatok kariéry

Patrika kariéra začal náhodou, dostal pozvanie na divadelnú produkciu Torch Song Trilogy a po tom, čo bol vybraný ako jeden z hlavných hercov, ohromil producentov, čo ďalej viedlo k sezóne so spoločnosťou vo Philadelphii, ktorá trvala štyri mesiace. Potom, čo sa to skončilo, bol vybraný do hlavnej úlohy v Brighton Beach Memoirs a pokračoval v javiskovej kariére, ale nakoniec sa presunul do rolí na obrazovke.

Na plátne debutoval v romantickej komediálnej dráme Heaven Help Us (1985) a neskôr sa preslávil rolou Elswortha 'Sonnyho' Wisecarvera v romantickom komediálnom filme In The Mood s Taliou Balsam v hlavnej úlohe. a Beverly D'Angelo. Pred koncom desaťročia si Patrick zahral v niekoľkých ďalších úspešných filmoch Can’t Buy Me Love (1987), potom Some Girls (1988) a Happy Together (1989).

Vzostup ku hviezde

Dempsey nemal v 90. rokoch veľký úspech, okrem úlohy Everetta v komediálno-dramatickom filme With Honors (1994), v ktorom si zahrali Joe Pesci, Brendan Fraser a Moira Kelly, a ako Jimbo Scott vo filme Outbreak v roku 1995.

Napriek tomu sa v roku 2000 odrazil rolou Marca Kincaida vo filme Scream, kým v roku 2002 si zahral s Reese Witherspoon v romantickej komédii Sweet Home Alabama. V roku 2005 bol obsadený do úlohy, ktorá sa stala jeho kariérnou úlohou, keďže bol vybraný do role Dr. Dereka Shepherda v televíznom seriáli Grey's Anatomy (2005-2015). Za desať rokov sa Patrick objavil v 243 epizódach oceneného seriálu a okrem svetovej slávy získal aj niekoľko nominácií na ocenenia a skutočných ocenení, vrátane dvoch nominácií na Zlatý glóbus a Satellite Award.

Aktívne sa venoval ďalším projektom a v rokoch 2005 až 2015 sa objavil vo viacerých filmoch, medzi ktoré patrila kriminálna dráma Freedom Writers (2007), potom romantická komédia Made of Honor (2008) a akčný dobrodružný sci-fi film Transformers. : Dark of the Moon (2011).

Najnovšie projekty

Po skončení pôsobenia v Grey’s Anatomy sa v roku 2016 objavil v romantickej komediálnej dráme Bridget Jones’s Baby a v roku 2018 si zahral v televíznom miniseriáli Pravda o afére Harryho Queberta. V súčasnosti pracuje na novom televíznom seriáli Devils, ktorého vydanie je naplánované na koniec tohto roka.

Čistá hodnota a osobný život

Patrick sa stal pomerne uctievaným herec a jeho bohatstvo patrične vzrástlo, jeho majetok sa od začiatku roku 2020 odhaduje na 60 miliónov dolárov. Pred Jillian bol Patrick v rokoch 1987 až 1994 ženatý so svojou agentkou Rochelle 'Rocky' Parkerovou. V čase ich manželstva mala Rochelle 48 rokov stará a Patrick mal 21. Zomrela v roku 2014.

Patrick je filantrop a bol zapojený do niekoľkých charitatívnych organizácií, ktoré podporujú boj s rakovinou.

Je nadšencom pretekárskych áut a zúčastnil sa na niekoľkých významných šampionátoch a podujatiach, vrátane pretekov 24 hodín Le Mans, Rolex 24 na pretekoch Daytona Sportscar. Povedal, že by sa zameral na automobilové preteky na plný úväzok, ak by mohol odísť z herectva, no v jeho veku by sa to teraz zdalo veľmi nepravdepodobné.